Arama sonuçlarınız

1. S12o

Tekkit Lite/classic Şimdi

oynucaklar skype eklesin konusmak için değil özelden mesaj da atabilirlerşimdi oynucak varsa yazsınşimdi oynucak varsa söylesin tekkit lite hamachili kuracam özelden mesaj atın
  2. S12o

Vanilla Minecraft'ta MarioCart

1.7.x ?
  3. S12o

Tekkit Lite/classic Şimdi

Şimdi Benimle oynucak varmı bana biraz öğretirseniz sevinirim
  4. S12o

Tekkit lite classic vs ses sorunu

Tekkit voltz tekkit lite vs mob sesleri blok sesleri hatta hicbir ses cikmiyor bilen varmi Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın
  5. S12o

FairOnes.BestForEver.Com Türkiyenin Tek Tekkit Classic Sunucusu!

;);) Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın
  6. S12o

CS:GO da 5gunde 1drop?????

CS:GO da gunde 2drop cikmasi gerekirken 20-30 el attim ve 1 drop cikti oda kutu :( ne yapmaliyim Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın
  7. S12o

CS:GO Five Seven Skin Tasarımım ( Orange Splat )

Super Ultra Mega Epic :) Videooyun sponsorlugunda orange phoenixden bile daha iyi Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın
  8. S12o

Tekkit Alakalı Bakarmısınız(Yanlış Yerdeyse K.bakmayın Ama Sürekli Konu Yerlerini Bulamıyorum:()

Tekkit Oynuyorum Ve Macerator vs Yaptım Solar Panel Yetmiyor Enerji Vermekte ve Geceleride Enerji Lazım Kömürde bol Bende Engine Yaptım stirling engine redstone engine vs ama hiçbiri enerji vermedi macerator fln wooden pipe denedim conductive pipe denedim golden pipe vs hepsini denedim hiçbiri...
  9. S12o

Vanilla Minecraft'ta MarioCart

Bakmadim fakat teorik redstone cu tarafindan yapilmisi boylr bi sey Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın
  10. S12o

En Sevdiğiniz Online Oyun

Lol tamem oyun oynuyamiyan cocuklarin elinde f2p(ftp);)degil nerdryse dotadada ruslar var kasma gir smite :) Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın
  11. S12o

FairOnes.BestForEver.Com Türkiyenin Tek Tekkit Classic Sunucusu!

Yarin yukluclem technic ama zerre kadar bilmiyorum tekkit :) hayirlisi Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın
  12. S12o

Google Play Kitaplar'da Minecraft Dergisi Çıkaralım mı?

Standart bi site acsaniz forumda ard arda 10 kisi paylassa etiket yapsa reklam koysaniz iyi para gelir;) Telefondan Gönderiyorum
  13. S12o

CS:GO trade

Cs go da tec 9 skin ariyorum kirmizi olan ismini unuttum :s vereceklerim Usp mavi 0.80 usd P2000 nabiz 0.20 usd olmasi lazim Daha var arkadas ekleyin bakalim ;):);) Telefondan Gönderiyorum
  14. S12o

SonSky SkyBlock Sunucu (/is top Bos) Gel Yerini Al

Ve siteye giremiyorum Telefondan Gönderiyorum
  15. S12o

SonSky SkyBlock Sunucu (/is top Bos) Gel Yerini Al

İp ? Telefondan Gönderiyorum
  16. S12o

Balik sw:)

Konu yanlis yerdeyse k bakmayin biz arkadasla bir sw dusunduk balik sw balik tutarken lily pad saddle vs bir cok item dusme ozelligi var p4 dustu ench book neyse bizde boyle bir server yapmayi dusunuyoruz insanlar balik tutup baliklar village lere(10fish e 1dia tradei olacak) Vs bu sekilde bir...
  17. S12o

Hep Beraber! vol1

Birakin su tutmucak gaming adli gaming olmayan kanallari lutfen birakin su youtube isini Telefondan Gönderiyorum(Steam ıd:Stirling
  18. S12o

Fare Düşmanı İnşaat Yarışmasının Birincisi CraftBrain Ekibi

Alamut a yazik oldu Tebrikler Telefondan Gönderiyorum(Steam ıd:Stirling
  19. S12o

Komut Bloğuyla ilgili birkaç soru

Son soru yeni bi block eklenmisti sanirim veya set block komutuyla iron door yapabilirsin sonra birakcaksan ayni komut a 0 yazarsin Telefondan Gönderiyorum
  20. S12o

elmascraft.nitrado.net /*\ MÜTHİŞ HAMMADDE/*\ 0 LAG /*\ SINIRSIZ SLOT /*\

Sen yazarken vardim admin interneti gitti sende firsat bildin acidim Telefondan Gönderiyorum
  21. S12o

Gallifrey dili çevirebilecekler baksın

Bu ne ya :) Telefondan Gönderiyorum
  22. S12o

Help

Ya yay mc deki gibi degil cok daha duz baskada ozelligi yoktu zaten sirf yay icin Telefondan Gönderiyorum
  23. S12o

Tpa Plugini Hakkinda

Cok sagol Telefondan Gönderiyorum(Steam ıd:Stirling
  24. S12o

Help

Bana sadece Yay i guzel yapacak pixelleri fln ortadn kalkacak yunler falan duzelcek bi texture pack lazim daha once gordum bulursaniz tesekkur ederim Tapatalk 2 ile gönderildi
  25. S12o

Tpa Plugini Hakkinda

Gecen faction sw de birisi bana tp atti zannettim uzerimdede itemler vardi tp atan kiside serverin en zenginiydi:) bende tpaccept yazdim ve onun yanina gittim bunun kodu ne bilen varmi tpaccept yazdigimda o yanima gelecegine ben onun yanina gittim help