Arama sonuçlarınız

1. MrUnioDex

UnioSpigot 1.8 - UnioAntiCrash'in Yapımcısından Yepyeni Koruma!

Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda birçok sunucu yöneticisinden gelen crash bildirimleri sonucu UnioCraft'a özel olarak yaptığım 1.8 TacoSpigot editi olan UnioSpigot'u paylaşmaya karar verdim. Bu koruma bir plugin değildir direkt olarak spigot.jar'ınızın yerini alacak bir sunucu yazılımıdır...
  2. MrUnioDex

Minecraft Sunucusu İçin Profesyonel Tasarımcılar Aranıyor

Sunucumuzda yeni bir tasarım sistemi yaratmak istediğimiz için tüm tasarımlarımızı yavaş yavaş yenileyeceğiz. Bu süreçte bizimle çalışacak tasarımcı/tasarımcılar arıyoruz. Tüm işler bir anda yapılmayacaktır. Oyuncuların yorumlarına göre farklı işler de yaptırılabilir. Fiyatlar aklınızda fikir...
  3. MrUnioDex

UnioCraft WordPress bilen PHP developer arıyor!

UnioCraft Başlangıç: Yaklaşık 2 yıldır temasını güncellemediğimiz sitemizi kökten yenilemeye karar verdik. 2 yıl içerisinde kendi yazdığımız PHP scriptinde yüzlerce değişiklik yapıldı ancak yamalana yamalana 2017 için uygun olmayan bir hale geldi. Bu sebepten yıllardır güncellenen ve...
  4. MrUnioDex

UnioCaseFix 1.7 - Aynı kullanıcının birden çok kez girmesine son!

UnioCaseFix "Nedir bu UnioCaseFix?" Bazı oyuncular aynı isimle sunucuya iki ya da daha çok kez girebiliyor. Adındaki harfleri değiştirerek bunu yapabiliyorlar ancak UnioCaseFix ile beraber bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Tüm Crackli sunucularda bulunması gereken bir plugin. "Bu Bungeecord yada...
  5. MrUnioDex

350bin'i aşkın üyesi olan UnioCraft yönetici asistanlarını arıyor!

Bundan yaklaşık 1.5 yıl önce kurulan UnioCraft, 1 yıl aradan sonra genel yetkili alımlarına tekrardan başladı. Sunucunun büyümesiyle beraber; yetkililerimizin sayısının yetersiz kalması, UnioCraft'ın kurucu yöneticisi olan UnioDex'in (yani benim) ÖSYS sınavlarına hazırlanması sebebiyle kullanıcı...
  6. MrUnioDex

Sunucuları çökerten Minecraft hack clienti ve çözümü!

Öncelikle merhaba. 1.7 ve 1.8.3 arasındaki sunucular için büyük bir tehdit oluşturan bir bugdan bahsetmek istiyorum. Minecraft 1.8.4 Güvenlik sürümü yama notlarını okuduysanız şöyle bir şey göreceksiniz: Bug'ın mantığı: Minecraft protokolleri kullanılarak sunucuya giren bir oyuncu 30 milyon...
  7. MrUnioDex

UnioAntiCrash 2.0 - Yeniden Yazıldı, Açık Kaynak Yapıldı

UnioAntiCrash Son Güncellemeler: 2.0 Güncellemesi 1.6 Güncellemesi 1.5 Güncellemesi 1.4 Güncellemesi 1.3 Güncellemesi 1.2 Güncellemesi (GERİ ALINDI 1.1 Güncellemesi "Nedir bu UnioAntiCrash?" Bazı oyuncular tek bir mesajla sunucunuzdaki herkesin Minecraft'ını çökertmenizi sağlıyordu...
  8. MrUnioDex

UnioGaming Youtube Kanalım - Premium Çekilişi

Bedava Minecraft Premium hesap çekilişi yapıyoruz ilginizi çektiyse tıklayın. Genellikle Minecraft videoları çekiyorum şimdilik 2 bölüm SurvivalGames var. Kanalımı ziyaret ederek görebilirsiniz. Bölümün amacını yanlış anladıysam konu silinebilir. Kanal Linki...
  9. MrUnioDex

Başka sunucularda reklam yapan acınası insanlar - HubTurk

bir oyuncum atmış bunu reklamdan rahatsız olup. Artık sunucumda reklam yapanları bu bölüme açıcam
  10. MrUnioDex

1.8le beraber Bukkit'in sonumu geliyor?

Biraz önce spigotmc.org'a girdim ve şöyle bir mesajla karşılaştım: "Günün erken saatlerinde bukkit kapanacağını duyurdu," şeklinde bir giriş mesajı vardı. Hemen bukkit.org'a girdim ve bunlarla karşılaştım: Bukkit: It's time to say ... içerik: [/spoiler] So long, and thanks for all the fish...
  11. MrUnioDex

UnioCraft deneyimli yönetici arıyor!

ALİM BİTTİ
  12. MrUnioDex

UnioAntiBedrock - Bedrock koymayı veya kırmayı engelleyin! - İlk Pluginim

Herkese Merhaba. Plugin yazma merağı sardı beni. Açılacak olan Creative sunucum için bir plugin yazdım. Skript versiyonuda vardır konu içerisinde onuda paylaşacağım. Ne işe yarar?: Creative sunucularda yerdeki katman kayasını yanlışlıkla kıranlar ve ölenler için yapıldı. Creative sunucumda hiç...
  13. MrUnioDex

Skript ve veritabani

Skriptte bi veritabani sistemi varmi? Mysql, yml, sqllite vs. Oylama scripti yapacagim bu yuzden veritabani sart
  14. MrUnioDex

PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

17 Mayıs 2014 tarihinde girişlerini açtığımız ve o tarihten bu yana onlarca macera yaşadığımız UnioCraft 5.yılında da oyuncularına hizmet vermeye devam ediyor! Birbirinden zevkli ve bağımlılık yapıcı oyunlar, güçlü altyapı, 1 milyonu aşkın devasa bir oyuncu kitlesi, tüm oyuncuların katkıda...