Arama sonuçlarınız

1. V

Aşırı Usta PLUGİNER ARANIYOR... !!!SERVER NİTRADO!!!

AD:Yücel MİNECRAFTI KAÇ SENEDİR OYNUYORSUN?:3 HANGİ SW LARDA ÇALIŞTIN: Düşünebileceğin kadar çok server de çalışdım YAŞIN KAÇ?: 15 BİLGİNİN TAM OLDUĞUNA EMİNMİSİN?: evt SKYPE: yucelyucel266
  2. V

sonejder.nitrado.net Builder Arıyor! ip:sonejder.nitrado.net

skype ekle--> yucelyucel266
  3. V

Alım Bitti.

Ad:Yücel Yaş:15 Plugin bilgisi:%98 Online süresi: Okul Yokken 4-5 Saat Sana güvenebilirmiyiz?: Çok İddaalımısın?: ÇOK FENA İDDALIYIM Skype: yucelyucel266
  4. V

GamerTurk Yetkili Alımları

Ad: Yücel Soyad: Sarı Yaş:15 Skype: yucelyucel266 Ne olmak istiyorsun?: Pluginer-Mod-Admin Tecrübelerin:Gerektiğinden Çok Tecrübem var
  5. V

REBELCRAFT YETKİLİ ALIMLARI

asıl ben pluginer ım Oyundaki Adım yumon-YuCeL
  6. V

1: Sineklerde tek plugin ben varım ne demek özellikle siniklerde 2: Türkiyedeki Tek Pluginer sen değil sin
  7. V

Ali kanka Senden Çok özür diliyorum Beni Affet :( NOT==(Erkeğim kız Sanmayın)Pluginer AD :yücel YAŞ:15 HANGİ SUNUCULARDA CALIŞDIN: SoonEjder-Flare-SiliverCraft-AnyonCraft-BimCraft-TurkSky-AyyıldızCraft-:kgül: RebelCraft :kgül: Daha Çok var ahtılayamadım MİNECRAFT KAC YILDIR OYNUYORSUN:3 KENDİN...
  8. V

Son Oyuncu Network başvuruları.

Ne kadarda Geç Kalsamda Bende Asistan Olmak İsterim Irfan Abi kendimi kanıtlamak derseniz Kanıtlayacağım Tek bi yer var oda Oyunda onları takip ederim onları uyarırım O kadar geç kalsam bile bu Yorum mu Göre bilirsiniz Skype--->yucelyucel266 TeamSpeak İsterseniz Bana Msj Atarsanız Sevinirim...
  9. V

OyunPadişahı 0 Lag Faciton Keyfi [ALIM VAR]

Alım varsa Mod Veya Pluginer Skype--> yucelyucel266
  10. V

Açılacak Serverim İçin İşinde Usta 2 Builder 1 Pluginer Alınacaktır

Adınız:yücel Yaşınız:15 Günlük Online Saatiniz:Okul yoksa 5-6 saat Builder mı olmak istiyorsunuz Pluginer mı: Pluginer Daha önceki tecrübeleriniz (Builder için resim vb. ; Pluginer için daha önce çalıştığı yerler):60'dan Çok server de çalıştım Neden Builder ya da Neden Pluginer: Pluginer iyi bi...
  11. V

TimeForMc | Servera Rehber,Reklamcı aranıyor.

rehber adaylarının dolduracağı: İsim: yücel Oyun İsmi: yumon Yaş: 15 Tecrübe: Süper Faction Tecrübesi: Süper Kaç Saat Aktif olabilirsin: Okul Yoksa 5-6 Skype: yucelyucel266
  12. V

Yetkili Alımı LightCraftFaction

Kardeşim Seni Üzmek İstemezdim Beni Affet Yaptıklarım İcin :(
  13. V

SoonEjdere Alım

1-Adınız:yücel 2-Soyadınız:sarı 3-Yaşınız:15 4-Kaç Saat Açık Olursunuz:Okul Yokken 3-4 5-Milletin Bilmeyip Sizin Bildiğiniz Birkaç Komut: //lrbuild ,//superpickaxe,/rg addmember wg adı isim 6-Olmak İstediğiniz Yetkili:Modeeatör-Pluginer 7-Nickiniz:yumon 8-Daha Önce Hangi Serverlerde Yetkili...
  14. V

İşinde Usta Pluginer Alımı...

Sen beni Pluginer yap ben gerek herseyi yapcam skype---> yucelyucel266
  15. V

Hub server dan anlayan içeri >>>

skype ekle---> yucelyucel266
  16. V

Yeni Açılıcak Sunucumuza Yetkili Alımları Başlamıştır.Builder / Pluginer / Rehber

Pluginer Alım Formu : Adınız :yücel Yaşınız :14 Plugin Bilginiz (10 Üzerinden) :8,5 Bir Kaç Türkceleştirdiğiniz Plugin İsmi : AutHme,Minigame Pluginer Olursanız İstedikleriniz :Panel,Op,Kendime Özel Prefix Pluginer Kavramı Nedir :Plugin leri Editleye Bilmek düzenleye bilmek Kısacası kodlamak ve...
  17. V

[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

oooo Server Süper Aga hiç Hack yok kurucular çok ilgileniyo hele o SkyBlock daki Rehber fena iyi Bence Server gerekdiğin den çok şey Hakediyo
  18. V

[YETKİLİ ALIMI] Builder,Rehber

Ad:yücel Soyad:sarı Skype:yucelyucel266 Kaç yıldır Minecraft oynuyosun:3 Neden Biz: İyi niyetli ve çok emek verdiğiniziçin Hangi alımı istiyorsun:Moderatör-Pluginer-Kurucu-Amdin Yaşın: 15 Günlük pcye girme saatin:3-4
  19. V

FFA FreeForAll HUB Sunucu Atilla Hostingin Kurucularından Alımlar

Moderatör Olacam Wg ve benzeri çok komutlar bilirim plugin lerin komutlarını bilirim ayrıca ben pluginer ım ama Moderatör olacam Skype---> yucelyucel266 yaşım 15
  20. V

Tam Takım Araniyor!/2 BUİLDER/1 MOD/Server Kapanma İhtimali Sıfır!

Ad:yücel Skype:yucelyucel266 Kaç Kere Yetki:50-60 Fotograf Koyarsaniz iyi olur: Ben moderatör olcam
  21. V

Yetkili Alımı LightCraftFaction

AD : yücel YAŞ: 14 HANGİ SERVERLERDE CALIŞDIN: PowerMC-KaptanCraft-Rebel-Craft-AnyonCraft-Ve Daha Fazlası MİNECRAFTI KAC YILDIR OYNUYORSUN:3 KENDİN PLUGİN AYARLAYA BİİLİOMUSUN TÜRLERİNİ DEİŞTRİİP TÜRKCE YAPABİLİYORMUSUN: Evet BİZE NE TÜR KATKILAR SAĞLAYA BİLİRSİN:Boss...
  22. V

[İSTEK] Oyuncular Adam kestikce Rütme gelecek

Oyuncular Adam kestikce Rütme gelecek ilk rüetbe Acemi Sonra komutlan felan işte en az 30 tane rütbe olmasını istiyorum Yardım Edermisiniz bide tükce Olsa Sevinirim Herkese TüeşekkürlerSkype--> yucelyucel266 Eklerseniz ordan komut veya winrar veya kod ları ata bilirsiniz
  23. V

[1.7.2]KAPTANCRAFT.NITRADO.NET/Boss/Asa/EditItems/ÖzelItems/Counter/

OOOOO Helal server emek çok iyi server tavsiye ederim
  24. V

Sunucu Yetkili Alımları

Soyadınız: Sarı Yaşınız: 15 Skype Adınız: yucelyucel266 Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz: 3-4 Bulunacağınız Yetkide Daha Önce Görev Aldınızmı: Çok yaptım inanılmaz çok Pluginerler Plugin Toplamalı Ve En Son Sürümünü Toplamalı Bunu Yapabilecek Misiniz: Evet Kendim'den eminim
  25. V

SakaryaGamersTR ---> Sunucu Yetkili Alımları Başladı!!! <---

Tamam sen istersen yarışma yap çok kişi moderatör olmak istiyo