Arama sonuçlarınız

1. Fatih1816

Sky Ada V1

Bidakine dikkat edeceğim küçük koymaya .:alay:
  2. Fatih1816

Sky Ada V1

:creeper::notch:Sky gökyüzü anlamına geliyor .Neden birini türkçe diğerini ingilizce yazdın dersen sky ısland adında map olduğu için ıslandı türkçe yazdım . 2-Resim küçük olmasıyla ile ilgili kural mı var ? Büyük koymak istedim .Böyle bir kural varsa küçük olarak koyarım resimleri. 3-Deneme...
  3. Fatih1816

Sky Ada V1

SkyAda V1 http://*****/huQc4Y Eğer Ada Azsa Yorum Atın V2 De Adaları Artırırım V2 Hikayeli Olacak :D Begenilmezse Yapmam Saten :)
  4. Fatih1816

Custom Npc Npc Leri Nasıl Hareket Etiririm ?

Ben Yeniyim Custom Npc leri Nasıl Hareket Etiririm ?
  5. Fatih1816

World Painter

World Painterde Ada Yapcaktım Ama Böyle Oluyo Çözüm ?
  6. Fatih1816

Adada Zombi Hikaye Mapı

2 saaten az ugraşmışımdır belki :D SATTE bakmadım en fazla 2 :D
  7. Fatih1816

Adada Zombi Hikaye Mapı

Konu Degiştirildi Başka Yerde Dogarsanız Tp Atma Yerini Yazdım :D /tp -688 149 777Yinede Sagolun :D Dogru Fazla Ugraşmadım Gerçegi Söylemek Gerekirse 2 saat de bitirdim Daha Çok Ugraşsaydım Daha İyi yapabilirdim :D Aslnda Biri Daha Gelecekti O Buildlerde iyiydi :D Ama Gelmedi :D Yorumun İçin...
  8. Fatih1816

Adada Zombi Hikaye Mapı

http://www.mediafire.com/download/szoa5ro1act1s69/Adada Zombi.rar VirüsTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/c6cdf3bb523287fce6df104fdbbae1d0b4bfb9201ef4cf1975826b7c2b0a75bd/analysis/1410077089/ Bir Gün Sewgilinle Antalyaya Giderken Uçak Pilotu Bayılır Yedek Pilot Geçer Uçagı...
  9. Fatih1816

Eskiden Yaptıgım Mapı Şimdi Nasıl Serverime Koyabilirim ?

Saten Yazıom İsmini Olmuyo :(
  10. Fatih1816

Bukit Severime Mod Ekleyebilirmiyim ?

Bukit Serverime Mod Ekleyebilirmiyim Arkadaşlar Ekleyebilirsem Nasıl Eklerim ?d
  11. Fatih1816

%appdata% ye girdim saves dedim ordan aldım mapı minecraft serverime atım olmadı
  12. Fatih1816

Arkadaşlar Ben Hazır Map Yükliyorum Severime Oluyor Ben Tek Oyunculuda Tek Başıma Yaptıgım Mapı Açmak İstedim Serverime Olmadı Neden ?
  13. Fatih1816

Custom Npc Modunu Kuramıyorum!

1.6.4 Custom Npc Modunu İndirip Kuruyorum Oyuna Girmiyor Silince Giriyor Neden Girmiyor Custım Npc Modunu Kurunca ?
  14. Fatih1816

SkyLand 1 Demo Gökyüzü'nde Hayatta Kalma Macerası

başka yerde dogdummmmmm tp atılacak yeri söyle
  15. Fatih1816

Meltra Kalesi-PVP MAP-BİR SOSYALİST MAP!

Nezaman Biter
  16. Fatih1816

Zalim Kral Hikaye Mapı [Yapımda]

Saol Dış Görünüşe İyi Olamayabilir Ama Baya Ugraştık :d
  17. Fatih1816

Zalim Kral Hikaye Mapı [Yapımda]

Steve çok uzaklara gitmiş O sırada kral ölmüş" yerine oğlu geçmiş Steve'nin annesini ve babasını öldürmüş Steve geri döndüğünde bizim rehberle karşılaşmış Sonra dedesinin yazdığı kitabı bulmuş kaleye gitmiş Kralı Öldürmeye Çalışacaksın. Kralı Öldürmeye Çalışırken Öldürmüşsün Ama Onun Sadık...
  18. Fatih1816

Lütfen Tıklayın Preimum Alcam

İçerik kaldırıldı. Canyo
  19. Fatih1816

Yapımda Kale

düzenliyorum
  20. Fatih1816

Yapımda Kale

Market Pazar Yaptım Ama Pazarı çogaltacam ve şehir şehir bu kale gibi bir sürü kale yapacam
  21. Fatih1816

Yapımda Kale

ben saten onları ekicem aga sen oyüzden mi begenmiyon :ASDas ben vb dedim konuda yani bayagı şey eklicem senin dedigini saten eklicektim :D
  22. Fatih1816

Yapımda Kale

neyi begenmedigini söyle düzeltim neyi begenmedigini söyle düzeltirim