Arama sonuçlarınız

1. BajanCan

Mc İle İlgili Degil Ama Lütfen Yardim :( :(

Ouyyyş Bir Cakmsıjm meyse :D
  2. BajanCan

Mc İle İlgili Degil Ama Lütfen Yardim :( :(

Arkadaslar minecraft ile ilgili degil ama bir sorun um var yardımlarınızı bekliyorum ;) Ben SONY VEGAS PRO 11.0 ile vidyo renderler ken bir hata veriyo lütfen yardım din :( :( :( SS : http://i.hizliresim.com/Pva055.png
  3. BajanCan

FTB'yle İlgili Bir Hata !

Arkadaslar ben pre'yim.Ama ftb 1.6.4 paketlerinden birini yükleyince MOJANG yazısı geliyo ve sonra acılmadan kapanıyo.Aceba neden olabilir ardımlarınızı bekliyorum ;)
  4. BajanCan

Ftb 1.6.4 modpack açılma sorunu

Bu sorun önceden bende de oluyordu.1.5.2 sürümleri ve diger sürümlerde oynuyorum crackliyken.Ama sonradan 1.6.4 sürümleri acılmadıgı icin Premium hesap aldım ve sorun ortadan kalktı ve bide pc ni ingilizce yap acılmaz yoksa ve kodla calısmaz :D Umrazım anlatabilmisimdir :)
  5. BajanCan

Minecraft 1.6.x Teknik Mod Paketi Bilen ?

SEN EKLE BEN GÖRÜRÜM :D
  6. BajanCan

[Yapım aşamasında] Real Minecraft-Gerçek Minecraft

Hadi bakalım ne diyelim hayırlısı be [ gülüm ] :D:D:D
  7. BajanCan

Ayıp ettin simdi.Bizde sabırdan cok ne var :D İstersen skype ekle ordan konuşalım --> xxbenqeldimx ( Not 'q ile' )
  8. BajanCan

Yaparsan iyi olur oynarım :D
  9. BajanCan

Minecraft 120 Modlu Paket !

Hatanın resmini cekip yollarsan daha iyi yardımcı olurum :)
  10. BajanCan

Arkadaslar 1.6.4 teknik mod paketi hazırlayabilen yada hazır olarak bir mod pakei bilen varmı lütfen yardım edin [ TeknoCraft Haric ! ]
  11. BajanCan

Minecraft 120 Modlu Paket !

Bence 1.5.2 Modlu Paket Eskide Kaldı :D
  12. BajanCan

Industrialcraft 2 1.6.4 Hatası

Arkadaslar ben 1.6.4 teknik mod paketinde oynuyorum. Industrialcraft'yi yüklemeden sorunsuzca oynuyorum ama yükleyince bi uyarı veriyo galiba iste resim: http://www.hizliresimyukle.com/image/CyH Lütfen Yardımlarınızı Bekliyorum !
  13. BajanCan

Feed The Beast ULTİMATE oynayack olan baksın

Ben oynarım aga teknik modlarla aram bayağı iyidir hele de IC2 :) [Ama crackliyim ;( ]
  14. BajanCan

L.K.L. 53 Modlu Eğlence Üzerine Kurulmuş Bir ModPack

1.6.4 Teknik Mod Paketi Yapabilir Misin ? Vede VirüsTotal Koy :)
  15. BajanCan

FTB Oynayacak

Ben oynarım modlu oynamaya bayılıyom :) Ftb Unleashed olursa sevinimirm
  16. BajanCan

Ftb unleashed oynuyacak

Bilmesek olmuyor mu neyse Yas:16 Skype:xxbenqeldimx Modları bayağı iyi bilirim :)
  17. BajanCan

modların linkini bilen ve nasıl kurulduğunu bilen

Al benim yaptığım mod paketini veriyim ama 1.6.4 icin Konu da link ve datayları var:https://forum.gamer.com.tr/konu/1-6-4-teknik-mod-paketi-66-mod.206829/
  18. BajanCan

/ Ftb Herhangi bi 1.6.4 Mod Pack Acılmıyor /

Galiba yapılmıyor formatla oluyo Yapilıyo mı ?
  19. BajanCan

/ Ftb Herhangi bi 1.6.4 Mod Pack Acılmıyor /

Hmm kodu nereye yazmacıgımı biliyorum ama nasıl vercm onu blimiyomneyse bakarım bn :D
  20. BajanCan

Yeni Modpack Az ve Öz modlar var Gereksiz Modlar Yok

İstersen bnim yaptığım mod paketini indir ;) Onda var teknik modlar :) Link: https://forum.gamer.com.tr/konu/1-6-4-teknik-mod-paketi-66-mod.206829/
  21. BajanCan

IC 2 Modlu nun Zeytini Peyniri Ve o modun hastasıyım elmas için diil ;)
  22. BajanCan

Ben bulamadım da bi atsan linki :)
  23. BajanCan

Dostum bu dediğim modlar minecraft in tuzu biber i bunlar olmassan tadı çıkmaz :D Zaten teknik modlarla aram iyi bnm :D Bide bisey sorcam Sen 1.6.4 Modlu server kurmayı biliyo musun ?
  24. BajanCan

Dostum bir cok mod u unutmuşsun :) ;) Mesela: DartCraft Thaumcraft Thermall Expansion Ars Maciga 2 Buildcraft Iron Chest TC Project Red IC 2 [Ama cok zor cogu modla uyusmuyo artık ;( ] Translocator Ve daha bir cok teknik mod var :D
  25. BajanCan

1.6.4 Teknik Mod Paketi / 66 Mod /

Beyler virüs total koydum - Herhangi bi kod veya cakısma gibi hatalar yokdur :) Server kurabilen varya oynarız :)