Arama sonuçlarınız

1. V

RuzgarMC Yetkili Alımları [YAPIM AŞAMASI]

Adınız : Talha Soyadınız : Şahin Yaşınız : 13 Ne Kadar Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz (Önemli): 4,5 yıl Oyuncularla Aranız Nasıldır : Çok Çabuk Anlaşırım Rehberlik Bilginiz Nasıldır(Mute Vb.) : Tüm Hepsini Biliyorum Günde Kaç Saat Online Olursunuz : 4-7 Saat Skype : talha1638
  2. V

s

s
  3. V

MinecraftDünyası [YAPIM AŞAMASI] Eleman aranıyor - Hamachisiz,Portsuz

Skype ekle Skype: talha1638
  4. V

Acil Admin Aranıyor

Skype ekle skype: talha1638
  5. V

Servere 2Builder,1Admin Alınır

Ad:Talha Yaş:13 Skype:talha1638 Deneyimleri:15 rehberlik 6nuilderlik 3 adminlik 3 kuruculuk 1 moderotörlük 5 reklamcılık yaptım Kaç yıldır mc oynuyorsun: 5 yıldır. W.e W.g bigin nasıl ? :süper hepsini biliyom Oyundaki nickiniz:vinamo Plugin bilgisi: iyi admin olmak istiyorum
  6. V

Builder Ariyorum VE Pluginer

skype ekle yardım ederim skype:talha1638
  7. V

SERVERİME YARDIM AMACLI KUURUCU ALINACAKTIR

skype talha1638
  8. V

Gelin alım var AxitrBilişim kalitesiyle hemen gelin

Builder : 5 buildlik yaptım Skype: talha1638 Tel: skype ekle vereyimRehber: 15 rehberlik yaptım Skype: talha1638 Komutları bilcek rehber komutlarını: evt tüm komutları biliyorum Skypeden: görüşülecektir: görüşürüm
  9. V

TurkiyeOnline.nitrado.net Builder ALIMI

Ad:Talha Soyad:Şahin skype:talha1638 Yaş: 14 Size güvenebilirmiyiz:evet Nerede çalıştınız: 5 buildlik,17 rehberlik 6 adminlik , 10 reklamcılık ve 2 kuruculuk yaptım Online süreniz:2-4 saat Yapıtlarınızın resimlerini koyun en az 2 tane: skype ekle ordan atayım
  10. V

skype varmı

skype varmı
  11. V

sa

sa
  12. V

WasGamer Network™ Rehber Arıyor !

4.5 Yıldır Minecraft Oynuyorum 6 Serverde Rehber ve 3 Serverde Admin ve Son Olarak 1 Serverde Builder Oldum oldum... yaş:13
  13. V

Hamachisiz Serverimize Pluginer,Rehber Alımı Var!

*Ad - Soyad:Talha Şahin *Yaş:13 Skype(zorunlu değil):talha1638 *Istenilen alan:Rehber veya Admin farketmez *Deneyimler:6 serverde rehber oldum 3 serverde de admin oldum
  14. V

Pluginer, Builder, Rehber ve Reklamcı Alınacaktır

4.5 yıldır Minecrft oynuyorum Rehber veya Admin fark etmez amacım size yardım etmek... Skype:talha1638
  15. V

GameTurk - Rehber Alımları [BITTI]

Ad Soyad: Talha Şahin Skype: talha1638 Yaş: 13 Minecraft Kaç Yıldır Oynuyorsun: 4 veya 5 yıldır oynuyorum. Okullar Açıkken Kaç Saat Açıksın: 2 veya 4 saat açığım. Okullar Yokken Kaç Saat Açıksın: 4 veya 5 saat açığım. Hangi Bölümde Yetkili Olmak İstiyorsun: Faction Rehber, Admin, Builder...