Arama sonuçlarınız

1. W

geri dondum

geri dondum
  2. W

Modern ev çalışmam

Dümdüz kare ev yapma bi yerinde garaj olsun bi tarafi bahçeye açılsın bi yerinde balkon olsun onun gibi şeyler işte GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. W

Modern ev çalışmam

Basit olmuş gibi GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. W

Bu buzlarda ne ?

Bunlara inanma herobrayn çıkıyo o biyomda saven öldü artık pcn haçklencek pc pufff veda et pcne
  5. W

Mece Kıraş Veriyo

Bu gün başım ağrıyo anlamina getiriyo heralde yollu GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. W

unutmadım inanılmaz senpai kun chan

unutmadım inanılmaz senpai kun chan
  7. W

yap edit: yanlışıkla yap yazıp rapor gönderdim :/

yap edit: yanlışıkla yap yazıp rapor gönderdim :/
  8. W

canım öşexlerim

canım öşexlerim
  9. W

konu kapalı

Bunu burdan alın
  10. W

Alışkanlığımdan Nasıl Kurtulurum ?

minecraft üstüne kanal açma
  11. W

Mece Kıraş Veriyo

ekran kartını güncelledim olmadı java options şeysi ne onu deniyeyim
  12. W

Mece Kıraş Veriyo

---- Minecraft Crash Report ---- // I feel sad now :( Time: 21.11.2015 14:25 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  13. W

Minecraft Dizisi Çekmek İstiyoruz. Oyuncu Alımları var !!

Hikaye yazılmadan başlık belirlemek. Zeka akıyor
  14. W

Orta Çağ temalı sunucu fikri

Basit fikir eğlenceli bir şey degil. 4 farkli bolge secenegi oldugu icin server ne kadar dolu olsada onun yarisi kadar dolu hissettirecek. Ticaret pve odakli bi oyunun eglendirmesi için gunlerce ugrasilmis bi ekonomi gerekir hadi bunu ayarladin diyelim Türkiyedeki oyuncu kitlesi her zaman buna...
  15. W

Orta Çağ temalı sunucu fikri

Tutmaz GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. W

Çekiliş Var Koş !!

Katılanların hiç biri videolarını bir daha izlemeyecek, bot at daha garanti...
  17. W

Builder Arıyan Serverlar Detaylı Bilgi İçerde..

Resim at fakşin swme builder alcam 128 gb ramli 200 slotlu GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. W

KANALIN ILK GAME VIDEOSU

game videosu yazınca havalı oldun mu? GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. W

(ÇÖZÜLDÜ) Oruç Tutma Skripti Veya Plugini Varmı?

Add 1 günah ehuhehuhehu GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. W

Devasa Fırın Komut Bloksuz !! Serverlarda Çalışır !!

daha küçült sistemi sandıkların arasında dağlar kadar alan olursa kolaylaştırmanın anlamı kalmaz sandığa yakıt, pişecek şeyler attığımız yeri de hunili yap
  21. W

TEOG Mağdurları :(

sistemle alakası yok onun zeki olan çalışmadan da yüksek not alıyor derste duyduğu üç beş bilgiyle :/
  22. W

Adenzu54 e ne oldu -_-

Her begeni 32416546 tekme 6574654 tokat olsun marul marul marulbu çocuguna !!!'!!11!!!1!!11111!!!11
  23. W

TEOG Mağdurları :(

her iki teoga da 1 hafta çalıştım şu an güzel bi anadolu lisesine gidiyorum daha kötüsüne gitsem de aynı dersleri aynı şekilde görecektim. Öğretmen her yerde aynı öğretmen yok eğitim bilmemney çok farklı olaylarına kanmayın hayatınızın en mikik dönemine girmeden önceki 1 senenizin tadını...
  24. W

Open to Lan Sorunu

Hamaçili servrer aç direk GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  25. W

sa

Lan adamin purofilinde piramitli goz var ummetçi forum halki uyuma bu adam iluminatücü taşlayin GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi