Arama sonuçlarınız

1. M

OlymposMC Rezillgi Sesli Video! Resimler kanıt.

Haklısın Ama Adam Bizimle Ugraşıyor Bütün Gün Kötu yorum yapıyor Emege İhanet Ediyor Sonra Küfür Etmeyin Ben ne Güzel Kac Aydır Küfür Etmiyorm Deli oldu Bunun Karşısında.
  2. M

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.
  3. M

[OlymposMC] | Faction-Boss-Kafa Düşürme-Tabela Repair-Arsalarda Fly

Bak Kardeşim Senin Sorunun Ne Anlamadım Ama İbne Oldugun Belli . Adam Burda Calışmış Ve Serverinde Eglence Arıyor. Bilmem Anlıyormusun. Ve Sen,ve Senin Gibi İbneler İnsanların Emegini Bpş Çıkarıyorsunuz Bu Eren Adlı Arkadaş. Tam Tamın 1,5 Ay Gecelere Kadar Serverle Ugraştı'ki Cok Bir Bilgisi Yok...
  4. M

kardeşim 1 2 açığı varsa ben napayım Hem Kıskanma Cok Calış Seninde Böle Serverin Olur ;)
  5. M

ByBluara Arkadasımız Tatsız Gününde Oldugu için Olabilirmi ?
  6. M

//Güncel// Ben Bunca Sene MinecrafT Oyuncusuyum Ve Hayatımda İlk Defa Bi Serverden Bu kadar Zevk Aldım.Server Sohbet Ve arkadaşlık Dolu Tebrikler...
  7. M

Play.beforecraft.tk ^^ Bu Eglenceye Ne Dersin | Gel Ve Kılıcını Konustur | Faction,PvP |

Server PvP Üzerine Kurulmuş Oldugu İçin Gayet Normal Bir Düzeyde Sunucuda Gereksiz Oldugunu sunucuya Girerseniz Görebilirsiniz.
  8. M

Play.beforecraft.tk ^^ Bu Eglenceye Ne Dersin | Gel Ve Kılıcını Konustur | Faction,PvP |

- 5GB Ram ! - 42 Slot! (Artacak 82'ye) -Nitrado Güvencesi. - Oyuniçi Sapıklık Ve Sapkınlık Tamamen Yasaktır. -Tamamen Hijyenik Warpları Ve komutları İle Tamamen Ail Sunucu ! -Viplere Verilen Yetkiler Oyuncuları Aşacak Şekilde Degildir. -Bulunan Buglarda ( Acıklarda ) Ödüller Verilir. -Tamamen...
  9. M

[Beforecraft.nitrado.net] ғαcтι̇oɴ-вoѕѕ-7/24 pvp Gel Ve içerdeki Görüntüyü Gör :)

4GB RAM 42 Kişilik SLOT 0 LAG Nitrado Güvencesi *Tamamen Sizin istek'lerinize Göre Düzenlenmektedir. *Server PvP,Faction Arası Bir Durumda *Boss'lar ile Set kazanabilrsiniz. *Sizlerin Tavsiyeleri Sayesinde Yükselmek amacımız. *Sunucumuzun Marketine İtem Satabilrsiniz. */warp Lapis'ile...