Arama sonuçlarınız

1. StreetStiLLs

Emrah4434 Hunger Games V2.0[1.7.2] Plugin Paketi[Güncelleme V3.0]

Spawn noktalarını ayarlayamıyorsam bu paket bana ne gibi fayda sağlayacak :) Herkes alakasız yerlerde doğacak Belkide camla çevrili alan dışında
  2. StreetStiLLs

Yeni paketi indirdim. bir şey sormak istiyorum. Örnek : Oyuncular oyuna nerede doğarak başlayacak ve servere girince nerede doğacaklar? Bunları nasıl ayarlayacagım
  3. StreetStiLLs

Blog Yazacak Kişiler Aranıyor

skype: streetstills ekleyin ve örnek bir makalenizi yollayın. NOT: Kesinlikle alıntı olmayacak ve yazım kurallarına dikkat edilecek
  4. StreetStiLLs

5. StreetStiLLs

yenıyı ındırdım zaten ama o dedıgım sorun var üyelık alamıyom
  6. StreetStiLLs

Dosyaların tamamını mı minecraftbukkit içine atıyoruz. Plugins dışında da dosyalar var. Birde kurduktan sonra oyuncuların nerede doğacağı seçiliyormu? ekleme: Boyle yapıyorum ama bana hesap vermiyor ne yalnış?
  7. StreetStiLLs

Taba basınca maksimum kişi sayısı ayarlama

Bungee ile oldugunu biliyorum ama tek sunucu bungee nasıl oluyor onu anlayamadım
  8. StreetStiLLs

Gereksiz yorum yapmaya ne gerek var ? İçini rahatlatacaksa kendim için istiyorum. Yapma nedeninide söyleyim fazlalaştırdıktan sonra boşluklara devamlı duran yazılar yazılacak bir plugin sayesinde. Bu arada ******** zaten benim üzerimde. Genelde ********* diyede bilinir. Aylık ödeme yaklaşık...
  9. StreetStiLLs

şuanda ****** açık :) Dediğim şeyi bir arkadaş istedi onun servere yapacagız benimkinde zaten kapasiteler iyi oldugundan sıkıntı yok :D
  10. StreetStiLLs

Örnek 20kişilik serverim var ama taba basınca maksimum 60 gözüksün istiyorum. Yani taba basınca çıkan liste daha büyük görünsün istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim
  11. StreetStiLLs

Özelden ulaşabileceğimiz skype adreslerinizi yazarmısınız
  12. StreetStiLLs

Yeni açacagım minecraft rehber tarzı blogum için blog yazıcak kişilere ihtiyacım var. Ypacaklarımız Oyuncu için Rehber Sunucu Sahipleri İçin Rehber (Ben bu konuda yazmayı düşünüyorum) Yardımcı olmak isteyenler yazsın. Not: Sitemize reklam aldıgımızda kazanılacak gelir yazarlar arasında...
  13. StreetStiLLs

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: StreetStiLLs *Sadece gerçek adınız: Mert *Yaşınız: 20 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Keralis,stampylonghead,iBallisticSquid *Modlu Minecraft oynuyor musunuz ...
  14. StreetStiLLs

Serverimde Kazandığım Paraları Çekiliş İle Dağıtıyorum

Tartışma yok :)GüncelOylama sonuçlarına baktıgımda genel olarak gift code dağıtmam yönünde. tabii ki bunun için kredi alacakların yardımına ihtiyacımız var her aldıgınız kredi etkinliklerimize yenisini eklememizi sağlayacaktır...güncelÇekliş bitmiştir nitrado kredilerim satıldıgı zaman oylamadan...
  15. StreetStiLLs

[ANLATIM] Server Nasıl Kurulur? ve Kurulumda Sorun Yaşayanlar Ne Yapmalı?

tekrar denermiisn belki internetinde bir problem vardır o zaman
  16. StreetStiLLs

[ANLATIM] Server Nasıl Kurulur? ve Kurulumda Sorun Yaşayanlar Ne Yapmalı?

Server Nasıl Kurulur? Sorun yaşıyorum sorunun çözümü nedir? Daha farklı sorun yaşayan arkadaşlar varsa yorum olarak yazsınlar yardımcı olayım
  17. StreetStiLLs

**extra.nitrado.net** FACTION-SURVIVAL-SKYBLOCK-CREATİVE-KITPVP**extra.nitrado.net**

şu an için alım yokturç Oldugu zaman ulaşılacaktır size. Yinede skypeden bir hatırlatma yapınGüncel++GÜncelgüncelgüncelGüncelGüncelGüncelGüncelgüncelgüncelGüncelgüncelgüncelgüncelgüncel
  18. StreetStiLLs

:)

:)
  19. StreetStiLLs

Bir sonraki çekilişlerimizde önerilerinize özen göstereceğiz. Normalde video çekip yükleyen kişiler değiliz ve daha önceleride ufak serverimin içinde etkinlikler yapmıştım ama katılan hem az oluyor. Hemde insanlar kazananın aslında olmadıgını düşünebiliyor. Youtube sayesinde daha çok kişiye...
  20. StreetStiLLs

Extra Server'i çoğunuz bilirsiniz. Kazandıgımız paraları devamlı oyuncularımıza harcadık fakat şimdi baktıkki toplanan para çok ve biz bu kredilerle bir şey yapamıyoruz. Çekiliş yapıp sizleri sevindirmeye karar verdik..
  21. StreetStiLLs

?

?
  22. StreetStiLLs

**extra.nitrado.net** FACTION-SURVIVAL-SKYBLOCK-CREATİVE-KITPVP**extra.nitrado.net**

Bugun lobby sunucumuza 5-6 saat süreyle saldırı aldık. İp adresi tarafımızdan tespit edilmiştir. Olay loglarıyla kanıtlanmış olarak dilekçe yazılmıştır. 1 hafta içinde savcılığa teslim edilecektir... Saldırı yapan IP: 188.3.158.57 dir. Saldırı Tarihi: 18.11.2014 Saldırı Saatleri : 16:00 -...
  23. StreetStiLLs

yarışma çekiliş kıl börek

Bilgisayar olsun heryere gireriz diyorsun yani :)
  24. StreetStiLLs

Biz kendimizi büyütmedik. Siz bizi gözünüzde fazla büyütmüşünüz :) .Serverimiz büyük bir hızla gelişmeye devam ediyor...6. günümüzün sonunda... Bize güvenip Extra'lı Olduğunuz için teşekkürler. 85kişiyle devam :)Güncel