Arama sonuçlarınız

1. FeridunEngin

Technic Launcher & FTB Ram Vermede Yardım !!! Acil

Arkadaşlar FTB ve Technic Launcherda mod paketinde oynarken bazen kasmalar oluyor yada chunklar hızlı yüklenmiyor,Javamı herzaman güncel tutuyorum ve ram veriyorum, ancak bilgisayarımda 8 gb ram var Technic Launcher ve FTB Launcher a 7 gb ram versem sistemimi yavaşlatırmı yada sorun çıkarır mı...
  2. FeridunEngin

BFChickenGamers(Fake_Dead) Modlu Survival Mod Paketi(1.4.6)

FTB Launcherdan direwolf20 1.6.4 için olanını indirin ve oynayın zaten onu kullandı serisinde ne gere kvar burdan indirip crash yemeye ?
  3. FeridunEngin

Tüm 1.7.10 Mod Paketleri FTB Launcherde Kasıyor Yardım !!

Arkadaşlar FTB launcherdaki tüm 1.7.10 mod paketleri kasıyor ama kendi mod paketimde 150 mod var 1.7.10 üzerine kurulu ama kasmıyor.Sorun Sitemimdemi yoksa FTBdenmi kaynaklanıyor ?? birde şunları söyliyim ftb ye 4 gb ram verdim ve javam sürekli güncel ayrıca java argümanlarıda doğru ama sorunu...
  4. FeridunEngin

Science Of Future | Spoiler | Öneri ve fikirleriniz varsa yapışın.

İncelediğim kadarıyla başarılı olma yolunda giden bir mod çalışması,ileride ufak güncellemeler çıkaracağını varsayıyorum ve harika olacağını düşünüyorum.Kendi yapımın başka technic veya başka alanda modlar varsa mod paketlerime koymaktan gurur duyarım :)
  5. FeridunEngin

Minecraft - Furniture & BetterStronge MOD ! Attack of The B-Team - Bölüm 5

Umarım Beğenirsiniz Arkadaşlar :) Bir başka Bölümde Görüşmek Üzere !! Hoşçakalın :) :)
  6. FeridunEngin

Recine Vie Mod Paketi ! | 53 Modlu Büyük Macera! | Gir Bak Pişman Olmayacaksın :)

Forgenin 1.6.4 için Recommend yani "önerilen" sürümünü seçiniz.Ve küçük bir hatırlatma,mutlaka önerileni kullanın çünkü son çıkanlarda hatalar olması çok yüksek. Sahiplenme durumu olmadığı sürece tabii ki :)
  7. FeridunEngin

Attack Of The B-Team Serimiz Başladı!|Her Bölümde Yeni Bir Modla Gelişiyoruz!!

Umarım Beğenirsiniz Arkadaşlar :) Bir başka Bölümde Görüşmek Üzere !! Hoşçakalın :) :)
  8. FeridunEngin

Recine Vie Mod Paketi ! | 53 Modlu Büyük Macera! | Gir Bak Pişman Olmayacaksın :)

> Herkese merhabalar arkadaşlar ! Ben Feridun.Uzun bir aradan sonra yine mod paketi yapımı ile uğraşmaya başladım :) Bugün sizlere üzerinden uğraş gösterdiğim bir mod paketini sunucam.Recine Vie ! tamamen kendim tarafından oluşturulmuş bir mod paketidir.Aslını söylemek gerekirse biraz düşündüm...
  9. FeridunEngin

Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 6 - NULL?

Anlaşıldı :D
  10. FeridunEngin

Minecraft Speed Art "İzlenmeye Değer" :)

Kardeşim Kullandığım Program en fazla bukadar hzılandırıyor malesef :)
  11. FeridunEngin

Minecraft Speed Art "İzlenmeye Değer" :)

Merhabalar bugün sizlere yaptığım bir tasarımın speed artını sunuyorum :) Tasarım yaptırmak isteyen arkadaşlar bana ulaşıp yaptırabilirler :) Ücretsiz yapıyorum.İzlediğiniz İçin Teşekkürler :)
  12. FeridunEngin

Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 6 - NULL?

Birlikte Bir Seri Yada Video ? :)
  13. FeridunEngin

Minecraft 1.8 Sade Survival - Bölüm 1 "Koyun mu la o ?"

Merhabalar arkadaşlar :) Sade survival serimizin 1.bölümüne başlıyoruz.İyi seriler :)
  14. FeridunEngin

Kanalımız Açıldı ! FancyLook "Geyikleri Seviyoruz" - Herkesi Bekleriz.

Bend Kardeşim bende çıldırıcam bir türlü düzelmiyor sadece bende asıl sayı gözüküyor bir çözümünü bulamadım
  15. FeridunEngin

Kanalımız Açıldı ! FancyLook "Geyikleri Seviyoruz" - Herkesi Bekleriz.

#Merhabalar Arkadaşlar Ben FancyLook.3 ay Kadar Önce Açtığım Kanalıma Hepinizi Bekliyorum :) Abone Olmayı Unutmayın :) #Bu Kanalda Ne Var ki İzleyeceğim ? Aşağıya ve Videolara Bir Göz At :) #Çektiğimiz Seriler ve Videolar; -Tasarım Dersleri Serisi -Nasıl Yapılır ? Serisi -The Forest...
  16. FeridunEngin

Yeni Bir Mod Paketi Çalışması.. !

MineColony sadece 1.6.4 sürümü için var yani illa koymak istiyorsan 1.6.4 sürümde modpack yapman lazım :(
  17. FeridunEngin

Yeni Bir Mod Paketi Çalışması.. !

Minecolony,millenaire,comes alive,more sword,twilight forest ve thaumcraft 4 olursa nacizane hoşuma gider... ^_^ (Maden modu istersen metallurgy modu ekle derim hem birçok maden hemde bunlarla yapılan müthiş zırhlar geliyor.)
  18. FeridunEngin

YogBox 1.6.4 Sürümü İle Geri Döndü ! (Sabitlensin)

Hahahaha olum listeyi okumadınmı balkons weapon var zaten,ayrıca oyundada var.tree capilotara gelince 2side aynı işlevi görüyor daha neyin kafasındasın ? Eğer araştırsaydın lumberjacm modunun oyuncu için daha avantajlı olduğunu bilirdin ;) Canım istedi sabitlensin dedim ister sabitlerler ister...
  19. FeridunEngin

İyi incele olmayan sadece thaumcraft modu.ilk önce bi test ette ondan sonra yorum yap.ve kimi modların adı değişmiş çünkü yogbox 1.2.3 sürümü için üreliten eski bi mod paketi.ayrıca yogboxun temelini minecolony modu oluşturur millenire değil azcık fikir sahibi olup gel bodozlama değil. incele
  20. FeridunEngin

McHeli modu ile bir soru sadece bilenler cevap atsın

malesef kardeşim, onun için en baştan java script yada mod yapman gerekir.Ama itemleri spawnlamana yarayan modlar var onlara bir bak istersen,araştır bulursun elbet.
  21. FeridunEngin

Rebbit - Survival İsland

> Merhabalar Arkadaşlar :) Bugün sizlere kendi yapımım olan Rebbit - Surival İsland haritasını sunuyorum.Umarım beğenirsiniz :) > Hikaye; > Sen küçük bir sahil kasabasında yaşayan geçimini balıkçılıkla geçiren birisin.Bir gün balığa çıktığında bir fırtına kopuyor ! Seni ve gemini uçsuz...
  22. FeridunEngin

Beraber Technic Oynuyacak 1 Kişi Skypeli Mik,Hoparlör Şart!!

Skype; fancylook16 Ekle genç.
  23. FeridunEngin

> Merhabalar arkadaşlar.Bugün sizlere bir mod paketini tanıtıcam.Yanlış duymadınız YogBox geri döndü ! Daha doğrusu ben döndürdüm :) 1.6.4 sürümüyle uyumlu olan mod paketimiz denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.İlerleyen zamanlarda ve artan istekler doğrultusunda mod paketine ek...
  24. FeridunEngin

Kanalımızı Takip Edin; http://www.youtube.com/channel/UCpWgfmhbMGoyrRVNKu7wf4w

Kanalımızı Takip Edin; http://www.youtube.com/channel/UCpWgfmhbMGoyrRVNKu7wf4w
  25. FeridunEngin

Kanala Destek !

ne olursa olsun kardeşim yolla sen :)