Arama sonuçlarınız

1. burakyasinn

[CaptainHero] /\ Factions - SkyBlock - Creative - Minigames /\ 46.20.1.66:1184

IP: 46.20.1.66:1184 Merhaba Arkadaslar CaptainHero HUB Sunucudur. Sunucumuzda Factions,Creative,SkyBlock,SurvivalGames,Minigames Vardır. Çok Yakında İnternet Sitemizde Olacaktir. Daha Yeni Acildik ! MİMAR, REKLAMCİ, PLUGİNER, MODERATÖR, REHBER ALİMİ VAR GENCLER. ALİMLAR 1 KASIM SAAT 17:00'DE...
  2. burakyasinn

CakmaOyun Resmi Hub Server // Minigames // Faction // Creative // Skyblock

Cakma Oyun Server'ı Acildi. Acilan Faction Sunucu Çok Sevildi! Sende Gel, Klanını Kur, Savaşmaya Başla! Sunucu Yeni Oldugundan Kimse Daha Gelişemedi! Sunucu Şimdi Sunucu Resimlerini Atayım Size. Gelip, Captain MCF'den Geldim Diyenlere 1000 Para Vereceğim. Hadi Gel! Durma! İP: 46.20.1.139:1107...
  3. burakyasinn

CakmaOyun Faction Server! Eksik Yok! [Sürüm - 1.7.x ] [İP: 46.20.1.98:1190 ] Gelenlere 50K Para!

CakmaOyun Resmi Sunucusu Acildi! Dün, Yani 30.08.14 Tarihinde Acilan Faction Sunucu Çok Sevildi! Sende Gel, Klanını Kur, Savaşmaya Başla! Sunucu Yeni Oldugundan Kimse Daha Gelişemedi! Sunucu Yeni Açılığından dolayi hatalarimiz olabilir. Özür Dileriz. Şimdi Sunucu Resimlerini Atayım Size. Gelip...
  4. burakyasinn

Hamachi Yok Öylesine

Hayırlı Ramazanlar Portlu Server Açmaya Çalıştım. Gelin bir bakın açılırsa oynarız. Skype Yok. 25.0.0.1:51199 [1.7.2]
  5. burakyasinn

Server Tasarımı

Merhaba Arkadaşlar! Yeni bukkit server açtım hamachili. Server'a birkaç warp eklemem lazım bunun içinde bir rehbre ihiyacım var biraz lag var ama olacak o kadar. World Edt komutlarını bilecek. 12 Yaşında ve benimle samimi olması lazım işte bunları yapabilrcekler skype eklesin bide skype için...