Arama sonuçlarınız

1. Atiılla

Antique Island [Spawn/Lobby]

Merhabalar, Öncelikle kendimi tanıtarak başlayayım. Oyundaki adım Agane, 3 4 yıldır aralıklar ile mimari yapılar yapmaktayım. Şu aralar yaptığım yapıları burada yayınlamaya kararı aldım. umarım bu yapıyı beğenmişsinizdir. Beni buralardan takip edip destek olabilirsiniz. Pmc:https...
  2. Atiılla

Antique Island Spawn/Lobby Project

Merhabalar, Öncelikle kendimi tanıtarak başlayayım. Oyundaki adım Agane, 3 4 yıldır aralıklar ile mimari yapılar yapmaktayım. Şu aralar yaptığım yapıları burada yayınlamaya kararı aldım. umarım bu yapıyı beğenmişsinizdir. Beni buralardan takip edip destek olabilirsiniz. Pmc:https...
  3. Atiılla

[Yardım] World Edit

Merhaba Arkadaşlar, Sabahtan beridir arıyorum bilen varsa söylesin, Elimde 1kx1k yakın map var fakat map kare değil anlıyacağınız üzere girintili çıkıntılı mapin bittiği yerde ormanlık başlıyor ve benim sadece şehri seçip schematigini almam gerekiyor bunun için bir world edit komutu vardı...
  4. Atiılla

World Of Minecraft

Wom Mmorpg Sunucusuna, Resource Pack yapabilicek tecrübeli ve bilgili ekip arkadaşı arıyorum lütfen bilen ve ilgilenenler mesaj atsın..
  5. Atiılla

Deneyimli ve Bilgili Reklamcı !

Story OF The Minecraft Herkeze merhaba arkadaşlar. İyi forumlar Story of the minecraft 1.7.2 Survival/Rpg Türk sunucusudur Sunucumuz her ne kadar farklı,eğlenceli ve lapisden ne kadar uzak ve eşi benzeri olmayan bir sunucu olsada sunucumuzda neredeyse hiç oyuncu yok İşte bu yüzden hem bizim...
  6. Atiılla

Blazerd Online Başlangıç Yeri

Merhaba Arkadaşlar Ben Agane, Bu gün sizlere 2 saat'de Blazerd Online sunucusu adına yapılan Başlangıç yerini göstermek istedim Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi söylerseniz sevinirim... Shadersiz Fotoğraflar Shaderlı Fotoğraflar
  7. Atiılla

Medieval Town [Agane]

Merhaba Arkadaşlar Ben Agane, Bügün sizlere yapmakta olduğum medieval town'u göstermek istiyorum Bilerek bitmeden paylaşmak istedim hem yapılış aşamalarını hemde ön eleştilere Göre devam etmeyi istedim. Eleştiri yaparsanız gerçekten çok mutlu olurum Şimdiden Teşekkürler... Not: Fotoğrafların...
  8. Atiılla

Medieval House [Agane]

Merhaba Arkadaşlar Ben Agane, Uzun zamandir medieval build yapmıyordum ve başlamayı düşünüyordum Eskiden biraz yoğun olduğum için buildimi pek geliştiremedim fakat Şuanda medieval buildimi geliştirmek istiyorum Size eskilerden yaptığım buildi bugün göstermek istedim Yapıtlarımı bu tarz olarak...
  9. Atiılla

[MedievalTÜRK] - Faction Wars-Pvp [1.7.x] - | Boss | Lapis | Parkur | Klan Savaşları Turnuvaları |

Sunucu IP: medievalturk.nitrado.net Sunucu Sürümü: 1.7.x İçin Tüm Sürümler Sunucu Hosting: Nitrado (TR Lokasyon) Temsili Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/medievalturk Sunucunun RAM'i başlangıç için 2048 MB olarak seçilmiştir. Buna bağlı olarakta 0/32 kapasitesi...
  10. Atiılla

32 Kişilik 2 gb Nitrado Sunucusu ucuza satılık skype m_can_a_07

32 Kişilik 2 gb Nitrado Sunucusu ucuza satılık skype m_can_a_07 27 gün 18 saati kalmıştır
  11. Atiılla

32 Kişilik 2 gb NİTRADO sunucusu ucuza satılıktır. skype m_can_a_07

27 gün 18 günü kalmıştır ucuza veriyorum ekleyin.
  12. Atiılla

[MedievalTÜRK] - Faction Wars-Pvp [1.7.x] - | Özel Boss Sistemi İle Emeğinizle PRO5 yapın |

Sunucu IP: medievalturk.nitrado.net Sunucu Sürümü: 1.7.x İçin Tüm Sürümler Sunucu Hosting: Nitrado (TR Lokasyon) Temsili Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/medievalturk Sunucunun RAM'i başlangıç için 2048 MB olarak seçilmiştir. Buna bağlı olarakta 0/32 kapasitesi...
  13. Atiılla

Öldüğümüzdeki mesajları engelleme

Öldüğümüzde mesela Agane died gibi çıkan yazıları engellemek istiyorum bu mumkünmü mümkünsede nasıl yapabiliceğimi söylermisiniz
  14. Atiılla

Minigames Sorunu

Merhabalar minigames ile parkur yaptım sondaki ödülü 5000 money olarak ayarladım fakat ödülü sadece bir kez alabiliyorlar parkuru 2. kez tamamladıktan sonra ödül vermıyor benim istediğim her tamamladıklarında ödül vermesi bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
  15. Atiılla

[İstek]Süreli Konuşma

Bu skript'i kendim bulamadığım ve yapamadığım için size soruyorum şimdiden teşekkür ederim. Istediğim Skript: Normal Oyuncular 2 saniyede bir yazı yazabilicek fakat Vip'ler 1 saniyede bir yazabilicek, Oyuncular spam yapmaya çalıştığında veya her saniye konuşmaya çalıştığında (Daha hızlı...
  16. Atiılla

Item kopyalama

Arkadaşlar server'imda item kopyalama bugu çalışıyor fakat combatPvp plugini yükli degil ama pvp den kaçınca itemlerin yere düşüyor ve mesaj atıyor bu sayede adamlar itemlreini kopyalıyablyorlar ne yapmam lazım birisi yardım edebilirmi
  17. Atiılla

[Istek] Anti X Ray

Arkadaşlar acil antixray plugini lazım elinde olan verebilirmi 1.7.2 için olucak
  18. Atiılla

Agane Medieval Village

Medieval Village Mmorpg sunucuları için spawn olarak kullanılabilir Çok önceden beri yapmakta olduğum spawn Daha tam olarak tamamlanmamış bulunmakta İlerliyen zamanlarda yeni fotoğraflar paylaşıcağım. İyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum Not:Büyük ağaç benim değildir...
  19. Atiılla

[Istek] Potion Atma

Arkadaslar Sızden ıstedigim kod blaze rod'a sag tiklayınca etrafına saglık potionu atıcak yapabılıcek varsa buradan yazarsa cok memnun olurum
  20. Atiılla

(Medieval House) -Agane

Iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum
  21. Atiılla

[Istek]Son Level

Arakdaşlar, Benim istedigim skript level sınırı ayarlamaya saglıycak serverımda level exp bar ıle alakalı mesela exp barınız 5level oldugunda mob kesınce exp gelmemesını ıstıyorum bunu yapabılıcek varmı ?
  22. Atiılla

Medieval House (Yeni Tasarim)

Arkadaşlar kendim bir tasrım yapayım dedım Tasarım tamamen bana aitdir iyi veya kotu tum yorumlarinizi yazarsanız cok sevınırım neyını ıyı neyı kotu buldugunuzu ve neyı duzeltmem gerektıgını belirtirsenizde sevinirim Build by Agane
  23. Atiılla

[Istek] Item Kırılması

Sa, Arkadaşlar sizden birsey istigeceyım ben denedım ama yapamadım mesela 1 tahta capa ıle 64 tane karpuz blogu kırınca bır yazı cıksın Capan kirildi die ve oyuncunun capasını alsın bunu yapmanmın nedenı serverda otomatik repair sistemı olmasıdır yapabılıcek varmı lutfen cok lazım
  24. Atiılla

[Istek] Kalici Suffix

Arkadaslar skript kodu ıle kalıcı suffix yapmak mumkunmu yani; benım yapıcagım sey mesela 64 adet balık tutup balıkcı olucak (ısmının suffixin'de balikci yazıcak) bunu nasil yapabilirim bir bakabilirmisiniz
  25. Atiılla

CraftMania MMORPG/FACTİONS

:zombi: :zombi: Ram: :domuz: Slot Sayisi: :domuz: Ip: :domuz: Versiyon: 1.7.2 :lav: MMORPG Nedir ? :lav: MMORPG (Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu), çok sayıda oyuncunun bilgisayarlarından veya oyun konsollarından internete bağlanarak birlikte oynadığı, oyun esnasında...