Arama sonuçlarınız

1. batu1234561

Multiplicity - (Parkur, Adventure, Labirent..) - Diversity'den ilham alınarak yapıldı.

Ben teşekkür ederim, zaman ayırıp denediğin için.
  2. batu1234561

Multiplicity - (Parkur, Adventure, Labirent..) - Diversity'den ilham alınarak yapıldı.

Bu söylediklerini Multiplicity 2'de uygulayacağım. Teşekkürler :) Zaten 2. Harita hemen çıkmayacak. Baya kasıcam :) Diversity gibi çok bölüm olacak ve uzun olacak. Bunu demo olarak görelim :)
  3. batu1234561

Adventure'yi gece saat 4 gibi yapmıştım. Kafa karışıklığı :) af ola. Ayrıca yanlış yerde doğma sıkıntısını bende diğer maplerde yaşıyorum. Sebebini anlayamadım :/
  4. batu1234561

1.7.2 ve 1.7.4'de Denenmiştir. Konuya da ekliyorum.
  5. batu1234561

Öncelikle herkese merhaba. Son 48 Saatir bir map için uğraşıyorum. Mapı Diversity mapinden ilham alarak yaptım. HUB Girişli bir haritadır ve Tamamen Türkçe'dir. Mapin yapımında kullandığım tek bir plugin vardır. (World Edit) Haritanın 1-2 saat oynanış süresi vardır. (Kesintisiz) Multiplicity...