Arama sonuçlarınız

1. SonTurkk

(Soru) VDS Makinede Nasıl Port Açılır?

Asus marka bir vds makinesi almayı düşünüyorum, hangi programlar ile nasıl port açıcağım? bilen biri yardım edebilir mi?
  2. SonTurkk

Permissionslu oyuncuların konuşması. Çok basit yapın lütfen...

Açıcağım hub'un lobisi için bir skript istiyorum; konus.konus permisisonsu olan biri sohbette konusabilsin. diğerleri konusamasın. Lütfen ricaA EDİYORM ;d
  3. SonTurkk

Hafta sonu vds sunucu kurucağım.

Hafta sonu vds sunucu alıcağım, hub kurmayı düşünüyorum, bungeecord kurarım ama plugin paketlerini yapamam. Pluginer olacak kişiye uzak masaüstü bilgilerini verebilirim. para isterseniz hiç gelmeyin. Sunucu şuanlık hamachili hafta sonu vds makinesi alıcağım...
  4. SonTurkk

Youtube Kanalımın Adını Ne Koymalıyım?

Sa benim bir youtube kanalım var ne isim koytacağım bilmiyorum örnek verirmisiniz mesela sonunda "Oyuncu" olsun istiyorum yardım edermisiniz bu konuda.
  5. SonTurkk

AdsızKanal / Film Çekimleri / Mikrafonsuz

Merhaba beyler biz bir film çekcez sessiz alt yazılı AdsızKanal adı diye bi kanal yok kanal ismi bulcaz daha, Senaryo yazıcaz :D
  6. SonTurkk

Skript Hocası Aranıyor

Seleymun Aleyküm arkadaşlar ben bana skript öğretmesi için skripter arıyorum :) sözünden çıkmam istedigi skriptleri yapmaya çalışırım :) böyle bir hayır server varsa Skypem: DragonSurvival.44 Forumdaki skriptciler @NeonSpade - @Switcher - @TheRedstoneEngineer Bildiklerim bukadar :D
  7. SonTurkk

Yardım

Ya beyler ben skript falan yükledim komutuda /rapor menu çıkıyor ama menünün üstündeki itemler yok neden oluyor hepsinde oluyor bilenler cevaplarsa sevinirim ;)
  8. SonTurkk

Planet Minecraft / Warp MadenEvent

Beyler Planet Minecraft' a kendi yaptığım MadenEvent schematics ini yolladım istiyen varsa; http://www.planetminecraft.com/project/mining-events-schematics/#tab_schemagic
  9. SonTurkk

HackTeam / Klan Alımları

Ekibimizin açılış tarihi: 10.08.2015 ========================================= Klan Sahibi: MisterSurreal ========================================= Klan Hakkında: Klanda oynanan oyunlar: Minecraft - Yakında ========================================= Alımlar: Geçerli oyun: Minecraft Ad: Kendi...
  10. SonTurkk

Usta Builder / Pluginer / Skripter

Ad: Utku Soyad: Tutun Yaş: 16 Deneyim: Usta Builder, Pluginer Ve Skripter Skype: MisterSurreal.44 Not: Her Türlü İşi Yapabilirim.
  11. SonTurkk

Hamachisi Olan Varmı Server Yapıp NitradoTR' ye Geçircez!!!

Hamachisi Olan Varmı Server Yapıp NitradoTR' ye Geçircez!!! Skypem; mistersurreal.44 Adresi Skypeden Atıcam!!!
  12. SonTurkk

Plugin Yardımı

Beyler 2 tane sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim. 1. Lobide chat ı nasıl kapatabilirim? 2. Efekt veren pluginin adı nedir?
  13. SonTurkk

Yardım

Lobideki konuşmayı nasıl kapatabiliriz?
  14. SonTurkk

Yardım

Lobideki konuşmayı nasıl kapatabiliriz?
  15. SonTurkk

Goldenlord.nitrado.net/Rezillik

10 YAŞINDA MODERATORLER KURUCULAR ADMİNLER DURDUK YERE 10 GÜN MUTE ATMALAR. ÇOK KÖTÜ BİR SERVER GİTMEYİN REZİL OLURSUNUZ :kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık::kitaplık: SS1...