Arama sonuçlarınız

1. edergo

Belirsiz bir eklenti yüzünden sunucu kapanıyor.

Arkadaşlar sunucum'u authme + siteme bağlamak istedim fakat yapamadım, hep farklı bir sorun çıktı. Normalde çalışan sunucuyu azıcık düzenledim, normalde bir hatadan crash yiyip kapanan sunucu şimdi hata almadan kapanıyor.
  2. edergo

Küfür yiyip banlandım, JewelPVP

Arkadaşlar bu dünyada tonlarca gereksiz kurucu var. Alın size örneği: + JewelPvp'ye arkadaşımın tavsiyesi üzerine girdim. + Admin anneme galiba küfür etti, + Beni susturdu, + Banladı. == Benim yaptığım tek şey, tipik bir oyuncu gibi yetki isteyip bir kurucunun tepkisini ölçmekti :D Bu arada...
  3. edergo

[WorldEdit] Lütfen ilgililer acilen girsin.

Merhaba forum üyeleri, Yeni bir sunucu açtım (normal sunucum var ekstra sunucu açtım :D) yeni sunucuda World Edit'i kullanamıyorum. 1.8 sunucu, normal diğer sunucudaki Spigot'u ekledim. Tüm World Edit sürümlerini denedim. Viaversion ve authme tarzı pluginleri de çıkartıp denedim fakat işe...
  4. edergo

[Kadro Alımları] 6 Senelik usta ekip! [ElitIce'sNetWork]

Merhaba forum sakinleri! \/ ElitIceNetWork adlı sunucumuza usta kadro alıyoruz. Detaylar aşağıda. \/ Sunucu: RAM: 6GB SLOT: 500 SUREKLILIK: 6 Senelik HOST: @batihost.com SUNUCU: Hub IP: Play.ElitIceNW.Com SITE: DizaynDeniz.Com Kadro: KURUCU: edergo Kagan ADMIN: Josico007 Bahri ADMIN...
  5. edergo

[WorldEdit Sorunu/İsteği] Blok set limiti

Merhaba arkadaşlar, konudan da anladığınız gibi blok set limiti belirlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bilenler yardımcı olabilirler mi? Mesela //set komutundan max. 1000 blockluk bir şey yapılmasını istiyorum. //limit işe yaramıyor, WE config deki limit de işe yaramıyor.
  6. edergo

[Hub-Pvp İstek] Ok ve yaylar... (Yardimci olabilecek içeri)

Merhaba forum kullanıcıları! Mümkün mü bilmiyorum fakat sizden bir skript isteyeceğim :D Skript: Oyuncu eğer spawndaysa, yayını çektiğinde olayı iptal etmek istiyorum. Yani kısaca spawndan ok atılmasını engellemek istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. Not: Bir sunucuda...
  7. edergo

[IceSK] - Kapatıldı.

İNSANLARA YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIM VE SÜPER İLGİ ALDIM! KONUMU KAPATIYORUM...
  8. edergo

Play.ElitIceNW.Com Admin / Mod alımı.

Merhaba arkadaşlar. Forumda acemi sayılırım :D Arkadaşlar konudan da anladığınız gibi mod veya admin alınacak sunucumuza. Sunucumuzun ipsi, adı: Play.ElitIceNW.Com / ElitIceNW Arkadaşlar ekibimiz 3 yıldır hostlu sunucu açıyor ayrıca 6 yıldır Hamachili sunucu açıyor. Şuanda sunucumuz kitpvp...
  9. edergo

Kesin çözüm arıyor türkiye.. Konu içeride

Selam gençler :D Ben eskidende böyle bir konu açmıştım ama kesi çözüm alamadım. Yeter artık bıktık heryerde aynı konu artık çözelim dimi :D Şimdi Host ile ilgili yardıma ihtiyacım var. İlk olarak nitrado: Zamanında kullanıyordum. Tickete ilgisi var, yardımcılar, sistemleri güzel ama sunucu...
  10. edergo

| ElitIceNW | Faction - Boss - Arsalar - Radyo - Arabalar - Gazino

Yetkililerden bu konuyu kaldırmasını istiyorum. Artık sunucumuz hub oraya konu açacağım. - mc.onlinefaction.net
  11. edergo

Host seçimi

Arkadaşlar server almayı düşünüyorum. Ama host seçemiyorum D: Aslında nitrado serverim var ama Batıhost'un daha ucuz buldum. Bide AxiTR var. :S Hangisini seçeceğimi bilmiyorum. İstediğim şartlar +Kalite olarak +Fiyat olarak +Kolaylık olarak *** Sizce hangisi? Spartanhost Batıhost Nitrado AxiTR ??