Arama sonuçlarınız

1. M

OSMANLI Klan Alımları

İyi Vs Atıyorum Hexxitte Monking Boss Fln Yenmişligim Var Mimarım İyi [İyiDüzey] RedStone İle Aram İyi Spr Tuzak Yprm İksirle Alakam Fazla yok ama eşyalarını getirirm biliyorum neler oldugunu[MuratKaraAslan]şu an Giremiyorum Özelden Atsan İyi olur bi lag dolayı ile .
  2. M

lowCraft.Nitrado.Net [1.7.2] Adam gibi PvP server. Lapiste kolay kasma./TabelaEnch ile Ench basma.

mlsf öle ama düzeltilecektir arada eventte yapıyoz orda :)
  3. M

lowCraft.Nitrado.Net [1.7.2] Adam gibi PvP server. Lapiste kolay kasma./TabelaEnch ile Ench basma.

Server Options: Server ip: FlowCraft.Nitrado.Net Status: Online! 6133MB RAM 150 Size özel editlenmiş database! Peki FlowCraft'ın onca sunucudan farkı ne? Oyunda bulunduğunuz her dakika otomatik para kazanırsınız. /Banka ya girip parayı çekebilirsiniz /TabelaEnch'te duvardaki Tabelalara...
  4. M

Server Kuracağım Alımlar İçin İçeri

Ad:Murat Soyad(Mecburi Değil): Olmak İstediğiniz Grup(Builder v.b):PluginerVeyaBuild Skype(Mecburi):MuratKaraAslan Yapılarınızın Fotoğrafları(Sadece Builder İçin):PLuginer olabilrm diye koymadım Minecraft Tecrübeniz(Yıl):2.5 yıl
  5. M

Nitrado Yapım Aşamasında Server 1.7.2 Alımlar İçin İçeri Gir (Faction)

beyler servere girdim direk ban atıyo bana böle yaptıysa kim bilir diyerlerine ne yapıyo ?
  6. M

mc.minecraftia.net Mimar alımları

|[+16] Admin alım formu [+16]| Ad-Soyad:MuratKaraAslan Yaş:18 Yaşadığı şehir:İstanbul Daha önceki tecrübeleriniz:4Kere Kurucu 11 admin 5 mod 11 rehber 9 reklamcı Skype:MuratKaraAslan Neden biz:Serverinizi Güzel Bulabilecegim icin . Ve yardım etmek icin .
  7. M

ip ne özelden atarmsn artık almıştın yönetici olarak ip yok :)

ip ne özelden atarmsn artık almıştın yönetici olarak ip yok :)
  8. M

Minecraft Sw Ortak Ve Yetkili Alımları..

ortak .)ben
  9. M

Kuracağım Swye Yetkili Arıyorum..İçeri->>

admin olabilrm ama vip alacak arklarımla maddi yardım yprm
  10. M

Bu Gün Açılacak Serverimiz Ön Alımlar Başladı !!!

kardeşim ben 12 saat yada 7 saat açıgım ve antilampisteyim ama lapise azda olsa arada bi göz kırpmışlıgım var .
  11. M

Sunucumuza 7 ADET ! ! ! yetkili alımı yapılacaktır. ( Yönetici, Admin, Builder, Rehber, Reklamcı)

ben olabilrm ama böle sıkışık ödeyemedigin zmn öderim . veya kaç lira ise yarı yarıya
  12. M

Bu Gün Açılacak Serverimiz Ön Alımlar Başladı !!!

tüm her şey hzzr 3 spawn yapabilrm 2 kere kurucu oldum
  13. M

Builder Alım Vardır +15

Yas= +18 Skype= Arada Giriyorum Var. Kaç Yıldır Mc Oynuyorsun= 2 Yıl Hangi Yetkiyi İstiyorsun: Admin
  14. M

Uzman Plugin Editörü Aranıyor(ADMİN)

Ad: Murat Soyad:KaraAslan Yaş:17 Kısaca Kendinden Bahset : Wg We Bilgim Spr Küfürden Hoşlanmam . Neden sen: Servere Katkım Olsun İsterim . skype:Murat KaraAslan
  15. M

SteakCraft-2 Builder Alımı Deneyimli Arkadaşlar Aranıyor

krdş ben olabilrm ipi at sana istedigin şeyi %98 ihtimalle yaparım.
  16. M

Infinite Realms MC [HG/FACTİONS/MİNİGAMES] (1.7.2/1.7.4) NO LAPİS İLK GELEN 2 KİŞİYE P3 SET

Kardeşim Alım varsa Ad: MaxBukkit geldim servere .
  17. M

LootGaming Survival/Boss Yeni Nesil Survival Server [1.7.2]

PlanetPvp Oyna Girermsn Benim Oyundaki Adım: PREDMASTER11 biraz konuşcamda
  18. M

DLR Craft Mod & Rehber alımları

Builder Ad:Murat Soyad:KaraAslan Yaş:18 Oyun içi Nick:PREDMASTER11 Skype:MuratKaraAslan Wg-we-vs bilgin ?%79 Oyun içi hakaret etmiyceğine annen baban üzerine yemin et vede ihanet etmeyeceğine dair: Buildlerinden bir kaç resim:Yemin Ederim Ve Söz Veriyorum Marketi of puf yapmadan bitircekmisin ...
  19. M

Arkadaşlar Serverimde Alım Vardır İlgilenen Varsa (içeriye)

Ad:Murat Soyad: (zorunlu değil isteğe bağlı) Yaş:18 Skype:MuratKaraAslan Daha Önceki Deneyimleri:3kere kurucu 4 kere admin 2 kere rehber 5 kere moderator 12 kere builderlik 24 kere reklamcılık
  20. M

FreakCraft Skyblock Sunucumuza Mod-Admin alımı vardır.

Mod Ad:Murat Soyad:KaraAslan Yaş:18 Oyun içi Nick:PREDMASTER11 Skype:MuratKaraAslan Wg-we-vs bilgin ?%71