Arama sonuçlarınız

1. KrallLapisci

Kit Yardım

Sanırım Golem Spawnerinde Sorun Var Yani Eğer Eline Aldığında Normal Gözüküyorsa Spawner Hatasızdır Ancak Envantere Gelmiyorsa Kodda Bir Hata Vardır. (Bkz. Essentials'i Kontrol Et Ve Farklı Bir Golem Spawner Dene)
  2. KrallLapisci

Hikaye Yazma

Mars çikolataları annenin cebinden çıkmış ve marslılar anneyi yeniden Dünyaya fırlatmış
  3. KrallLapisci

[Görüntüler]Açacağım Sunucudan Birkaç Görüntü.Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Eleştiri Böyle Olduktan Sonra Sorun Değil Dostum :) Evet Zaten Profesyonel Birisi Değilim Build Konusunda Yani Herşeyin Bi Profesyonelliği Var. Profilini Didik Didik Etmeme Gerek Kalmadı.Ayrıca Sunucuna Girmedim Ancak Kaç Video İzleyip Bir Build'i Yaptığını Tahmin Edebiliyorum.
  4. KrallLapisci

Senin Gibi Kişilerin Öğrettikleri İle Ancak Bu Kadar İlerleyebiliyoruz :( @Bertan Taşkıran Sanırım Sadece Builderlikte Değil Pluginlerdede Dünya Çapındasın. https://forum.gamer.com.tr/konu/authme-oyuncularim-havada-asili-kaliyorlar-ve-giremiyorlar.336324/#post-1907665
  5. KrallLapisci

Merhaba Arkadaşlar, Ben Ömer. Önceki Zamanlarda Sunucular Açmıştım Vs. Bazı Hatalara Kapılıp Kapatmak Zorunda Kaldım (Bkz.Batihosta Geçmem) Neyse, Yeni Bir Sunucu Planım Var.Artık Eski Hatalara Düşmek Istemiyorum. Sizlere Spawndan Görüntüler Göstermek Istiyorum. Sizlerin Düşünceleri Nelerdir...
  6. KrallLapisci

Oruçluyuz...

Oruçluyuz...
  7. KrallLapisci

#IceNW Faction / SkyBlock / BedWars 64GB Ram ! 250 Kişilik !

@Ragnarak Bence Senin Sunucuların Insana Faction'u Skyblock'u BedWars'ı Sevdiriyor. Şahsen Ben Çokda Faction Oynamam Ancak En Çok Senin Sunucunda Vakit Geçirmişimdir :)
  8. KrallLapisci

Sunucular Ile Ilgili Konu.

Arkadaşlar, Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.Bu Gecede Forumda Güzel, Biraz Tartışmalı, İyi Bir Ortam Yarattım Sanırım. Neyse, Kararıma Gelirsek; Sanki Faction-Survival Arasi Gidiyorum.Yaratıcı Fikirleriniz Varsa Devam Edin Yazmaya. MineZ Gibi Vb.
  9. KrallLapisci

Sunucular Ile Ilgili Konu.

Merhaba Arkadaşlar, Ben Ömer. Sizlerin'de Önerileriyle Bir Sunucu Açmayı Planlıyorum. Ve Bana En Iyi Fikri Verecek Arkadaşıda, Builder, Moderator Vb Yetkili Yapmak Isterim. Sunucuda Yapıların Bir Kısmı Bana Ait, Forum Konusunu Kendim Yapabilirim.Grafik Yeteneğim Ile. Para Vb Şey Istemiyorum...
  10. KrallLapisci

Minecraft Bot Koruması | Tüm Sunucular İçin Geçerli %100 Çalışmaktadır ! | Yeni Korumalar ! BETA

Sunucumda Denedim, Kendi Sunucuma Bot Attım, Neyse Konu Gerçekten Işimize Yarıyor. Eğer Sunucu Kuracak Varsa Önceligi Bu Foruma Bakmak Olmalı Bence.
  11. KrallLapisci

SimpleMC.AxiTRBilisim.Com:1150 FactionS/PvP/Dovis Sistemi/OyuncuDostu/RPGFactionS/Gelişmiş Sistemler

Merhaba Arkadaşlar Ben Ömer.Bu Konuda Sizlere Sunucum SimpleMC Yi Anlatacağım.Başlayalım! Sunucumda Vip Satıp Gelir Vb Şeyler Kasacak İnsanlardan Değilim.Sadece Eğlence Ve Oyun Ile Alakalıyız. Ileriye Dönük Bir Sunucu Olmamız Bizim İçin Çok Önemli Bu Nedenle Yorumlarınız Bizim İçin Çok Önemli...
  12. KrallLapisci

Minecraft Bot Koruması | Tüm Sunucular İçin Geçerli %100 Çalışmaktadır ! | Yeni Korumalar ! BETA

En Çokta Benim Sunucuma Yarayacak Sanırım. Nedense Hep AxiTR Ye Bot Atıyorlar. :hmm: Konu Yararlı Teşekkür Ederim :)
  13. KrallLapisci

[SimpleMC]Builder-Rehber-Reklamcı Alımları Devam Ediyor!

Merhaba Arkadaşlar Ben Ömer.Sunucumuzda Alımlar Devam Ediyor. Builder Rehber Ve Reklamcı Alımları Var. Sunucu Ip:SimpleMC.AxiTRBilisim.Com:1150 Rehber-Reklamcı Sunucumuzdan Alacagız Builder İçin Skype'ye Başvurmalısınız. Skype: omer.albayrak764
  14. KrallLapisci

Skript Ile Rütbe Sistemi Yapabilirmiyiz ?

Yapılmıştı.Forumda Arayabilirsin.
  15. KrallLapisci

ICESPIKE |EFSUN| RÜTBE | ARSALARDA FLY | KÖYLÜ TİCARET | OTOLAPİS | GEMSİSTEMİ| RAPORSİSTEMİ +45

Sen Sanırım Yenisin ^^ IceMC'nin Eski Reklamını'da Bilmezsin. Tüh.
  16. KrallLapisci

ICESPIKE |EFSUN| RÜTBE | ARSALARDA FLY | KÖYLÜ TİCARET | OTOLAPİS | GEMSİSTEMİ| RAPORSİSTEMİ +45

Reklamda Sunucu Adını Yanlış Yazmışsınız.IceMC Olacaktı. Güzel IceMC Reklami
  17. KrallLapisci

JetterCraft Faction/PvP/Rütbe/ATM/Ticaret/Sabırtaşı Ile P5 !? Jetter.AxiTRBilisim.Com:1166

Teşekkür Ederiz :) FeatherBoard Adlı Plugin Sunucumuza Sorunsuzca Eklenmiştir. Sunucu Aktif ++ Sunucumuza AntiAura Plugini Eklenmiştir. Sunucunun Atm Plugini Düzeltilmiştir. AntiAura Ayarlanmıştır. Sunucu Aktif ++ Online Sayımız Az Lütfen Arkadaşlarımızı Çağırıp Reklam Yapalım.
  18. KrallLapisci

Orion God's Minecraft Faction Server 7/24 Full Emek Server

Konu Düzeni : -2/10 Buildler: 0.11/10 (Bedrock Nedir Kardesim? Hele Sen Bu Blogu Ne Yaptın) Resimler: ..... Allah Bilir = 0.66/10 Sunucu Güzel, Sadece İçine Bi Server Alin Yeter.
  19. KrallLapisci

[Alım]JetterCraft Builder-Rehber-Reklamcı Alımları !

Merhaba Arkadaşlar, Ben Ömer.Sizlerden Bir İsteğim Var, Sunucuma Farklı Yetenekler Arıyorum.Bunlar Sizde Olabilirsiniz. Builder Alımı Başvuru Formu : Yaş: İsim: Soy İsim (Istege Bagli): Minecraft Komut Bilgisi: Şu Ana Kadar Televizyonumu Daha Çok İzlediniz Yoksa Minecraftimi Daha Çok Oynadiniz...
  20. KrallLapisci

JetterCraft Faction/PvP/Rütbe/ATM/Ticaret/Sabırtaşı Ile P5 !? Jetter.AxiTRBilisim.Com:1166

Sunucu Tanıtımından Önce Kısa Bir Bilgilendirme Yapmak İstiyorum.Sunucumuz Tekrardan Aktif Olmuştur, Bugün Saat 17:30 Da Telafi Event'i Ve Başlangıç Event'i Olacaktır.Ve Ayrıca Rehber Alımları Başlamıştır.(17.04.2016).Builder Ve Üstü Alımlar İçin Biraz Emek Vermeniz Gerekmektedir.Direk Sizi...
  21. KrallLapisci

ATINASAGA ADALETLİ SURVİVAL › +75 online (8 GB RAM) >> Ip ; 46.20.1.139 > LEVEL SİSTEMİ EKLENDİ !!!!

İlk Gününüz Ancak +50 Onlineniz Var -_- Düşündürücü Ancak Emeğinize Sağlık Güzel Sunucu :)