Arama sonuçlarınız

1. ByHasan

Minecraft Açılmıyor...

ARKADAŞLAR TEAMEXTEREME LAUNCHER AÇILMIYOR .MİNECRAFT FALAN YÜKLÜYOR her şey OLUYOR PLAY'A BASYIROM VE BU CRASH HATASI GELIYOR ---- Minecraft Crash Report ---- // Sorry :( Time: 04.08.2014 11:51 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at...
  2. ByHasan

ServerX Network - Alan başvuruları - Copyright 2014

Ad-Soyad: Hasan Karaduman Yaş: 15 Öğrenim durumu: Lise 1 İletişim (tercihen skype): byhasan97 Daha önce görev yaptığınız ve oynadığınız sunucular: MuhafizTR[Admin,Moderator]-KralCraft[Admin]-PeaceCraft[Moderator,Builder] Minecraft platformunda bilgi sahibi olduğunuz alan (bknz: Alan kategorisi)...
  3. ByHasan

Abi hatırlıyorum.Lobi'de Vipler ile kavga ediyordun :D

Abi hatırlıyorum.Lobi'de Vipler ile kavga ediyordun :D
  4. ByHasan

Bukkit Serverda Kendimi Op Yapamıyorum

3'ten 1'e kadar sayacam 1 değince kafanı yerden yere vur :D
  5. ByHasan

Emrah4434 Survival Games V3.0[1.7.2] Plugin Paketi

Link hangisi ? (Bana tıkla.) yazısına tıklıyorum,fakat başka bir sayfaya gidiyor.
  6. ByHasan

Minecraft Premium Verecek ?

hayır?
  7. ByHasan

Veren var ?
  8. ByHasan

Arkadaşlar fazladan premium olan veya premium olupta artık Minecraft oynamayan varsa bana hesabı hediye edebilir mi ?
  9. ByHasan

[MyCommand Plugin] - Türkçe Anlatım - byHasan

Bak dostum,onun amacı MyCommand Pluginini tanıtmak değil!!Amacı Oto Hammadde Yenileme. Sadece orada o plugini kullanmış. Misel WorldEdit olmadan WorldGuard olurmuydu? Oda öyle o plugin olmadan o amacı çalıştıramıyor. Ok ?
  10. ByHasan

[MyCommand Plugin] - Türkçe Anlatım - byHasan

Merhaba arkadaşlar bugün size MyCommand Pluginini tanıtacağım. LINK:http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mycommand/files/56-mycommand-v5-1-2/'adresinden indirin... Plugin Inceleme: Bu pluginin mantığı zorlar beyni ama 2-3 tane kendiniz yapınca çok rahat alışırsınız. Başlayalım, Evet bu plugin...
  11. ByHasan

Oha adam hack bügün katılmış 610 puan

Oha adam hack bügün katılmış 610 puan
  12. ByHasan

Bu Gün Açılacak Serverimiz Ön Alımlar Başladı !!!

AD SOYAD: Hasan ********* *YAŞ:15 ***NE OLMAK İSTEDİĞİ:Admin *WG WG GİSİ:%70 **NDE KAÇ SAAT ONLİNE OLDUĞUNUZ:6 sa+ OLMAK İSTEDİĞİN İŞİ KAÇ KERE YAPTIĞIN: 4 SKYPE: byhasan97 YAPTIKLARINLA İLGİLİ BİR KAÇ RESİM: EKLEMEK İSTEDİKLERİN:Umarım Beni Seçersin Tüm Arkadaşlarıma Başarılar Diliyorum.
  13. ByHasan

ByHasan - Bilmeniz Gerekenler

Ben kimseden özenmedim :/ Her konudan anlıyorum.3 Yıldır Orjinal Sürüm ile Minecraft alemindeyim.
  14. ByHasan

Hoşgeldin demene gerek yok,ben hep burdaydım.

Hoşgeldin demene gerek yok,ben hep burdaydım.
  15. ByHasan

ByHasan - Bilmeniz Gerekenler

Merhaba ben, Hasan Forumda yeniyim ama değilim :) Evet bu arada şunu söyleyeyim;bana birisi skypeden istek attı [BU FORUMDAN]. 'Merhaba,Hasan.Senin Profilim hakkında çok aklıma takılan soru var.'dedi. -'Nedir söyle ?'dedim. 'Senin MinecraftTurk hesabında hack var.Mesajlar 1 tane.Beğeniler 1...
  16. ByHasan

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

World Edit öğrenip her pluginden anlarım demekle Pluginer olunmaz. TheLegend gibi olunca Pluginer olunur! KATILANLAR LIKE ! Bu arada müthiş!
  17. ByHasan

Yardım Edermisiniz

Merhaba FRAPS nasıl kullanılır ? FRAPS yüklü açlıyor.Fakat hiç video çekemiyorum.F9'a ayarlı video çekme tuşum ama basınca hiçbir şey olmuyor.YARDIM!
  18. ByHasan

MasCraft | Yetkili Alacağım | Faction Server

Adınız Soyadınız: Hasan Karaduman Yaşınız: 14 Hangi Yetkili Olmak İstiyorsunuz: Admin,Moderator,Builder Deneyiminiz(Kendinize 10 Üzerinden Bir Puan Verin): 3 yıldır Minecraft oynuyorum kendimi değerlendirirsem 10/10 WorldEdit ve WorldGuard bilirim. Daha Önce Çalıştığınız Serverlar...
  19. ByHasan

Serverime çeşitli yetkili aranıyor

Ad: Hasan Soyad: Karaduman iletişim için gerekli olan bir kaç şey: Skype:hasan.karaduman.97 [Facebook'ta var fakat burda yazmıyım] kaç yıldır mc oynuyorsun: 3 wg we biliyormusun: Evet hangi yetkiyi istiyorsun: Admin,Mod,Builder daha önce yetkili oldunmu olduysan ne oldun ne kadar oldun: 4...
  20. ByHasan

group managerden anlayan içeriii!!!!

Kardeş sen eğer kendi pluginini yaptıysan seni daha fazla uğraştıracaktır.Fakat alıntı bir plugin paketi kullanıyorsan,o paket bozuktur.Sana tavsyiem TheLegend v5.7 adlı paketi yüklemek.her şey hazırdır.Al...
  21. ByHasan

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız:HasanKrdmn *Sadece Gerçek Adınız:Hasan *Yaşınız:14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: LeHamam,**********,BFChickenGamers *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa:Uzun...