Arama sonuçlarınız

1. EditBLOCK

mini madenler (yardım)

küçük bloklardan maden yapmak istiyorum mini blokların nasıl yapıldığını da biliyorum summon Villager --1 -0.75 - {NoAI:1,Silent:1,ActiveEffects:[{Id:14,Amplifier:0,Duration:2000000,ShowParticles:0b}],Equipment:[{},{},{},{},{id:iron_block}],Age:-2147483648,CustomName:mblock} ama sorum su bu...
  2. EditBLOCK

1.8 Forge hatası...

öncelikle minecraftım orjinal değil sadece kriedi kartıyla alındığı için alamadık. gelelim forge hatasına forgeyi normal minecraft forge sitesinden en yüksek versyonu indirdim kurdum ve ilk başta oyuna hiç girmeden hata verdi baya bi aradım java sürümünü yükselttim ama düzeltemedim ertesi gün...
  3. EditBLOCK

Edventure Map | Ender Dragon'un dönüşü

Merhaba. Arkadaşımla yaptığımız adventure mapi paylaşıyorum . Bu mapin hikayesi : Ender Dragonun sürgün edildiği The End ten çıkıp dünyaya yeniden dönmesi ile başlar . Siz de Ender Dragonu öldürmek ve Dragonun nasıl kaçtığını bulmak için görevlendirilirsiniz . 1.7.2 ve üstü ile uyumludur. İyi...
  4. EditBLOCK

Survival Map | Sky Lives

Merhaba, Bu map kendi yaptığım survival maptir. Adalarda bulmanız gereken sandıklar vardır ve içlerinde işinize yarayacak çeşitli itemler vardır. Başladığınız adada iki tane ağaç ve adanın altında ise demir, taş gibi madenler vardır. Bazı adalarda gizli tüneller, madenler ve geçitler bulunur...