Arama sonuçlarınız

1. OttoAlfredo

Life On Mars?

Is there life on Mars?
  2. OttoAlfredo

Albert Einstein cinayetinde şok gelişme..

yetkililer hala olayı araştırmaya devam ediyor!
  3. OttoAlfredo

Frozen - Let It Go

Sözleri:
  4. OttoAlfredo

Craftoloji İbretlik Mesaj!!

EVET ARKADAŞLAR CRAFTOLOJİDE BANA BÜYÜK OYUNLAR OYNANMIŞTIR EVİME SALDIRILARIN DIŞINDA KELİME OYUNLARI YAPTILAR. GÖZLERİNİZ OITC OLARAK ALGILIYOR FAKAT ORADA OTTO YAZIYOR YANİ BANA İTHAFEN UYANIN KENDİNİZE GELİN'!!!
  5. OttoAlfredo

Çok sevdiğim bir şarkıyı söylerken ben

ekstra:
  6. OttoAlfredo

Surprise

**NONSPAM** Bilin bakalım kim geri döndü.
  7. OttoAlfredo

çatı katında inziva vakti

evet aylarca bu forumu izledim ve artık sonuna geldim. bi forumun %89 uda mı aptal kesimden oluşur? şimdi kimse hayır felan demesin çünkü buraya gelen her yetkili, admin veya moderatör herneyse bi süre sonra bırakıyor. tlg, aradabir vs. görmüyormusunuz. ben buraya ilk geldiğim zamanlar diğer...
  8. OttoAlfredo

Spoiler Havuzu

Evet arkadaşlar bu konu altında takip ettiğiniz ve izlediğiniz dizilerin spoilerını (resim) bilgileriyle paylaşabilirsiniz. Eğer hatırlıyorsanız hangi bölüm ve sezon olduğunuda yazınız.-Animeler dahildir- Ben başlıyorum: Revenge 4x10
  9. OttoAlfredo

aradabir007 Anma Başlığı

Saat 03.00sularında @aradabir007 adminimizi kaybettik. Ne kadar sevinenler olsa da onunda bizim gibi biri olduğunu unutmayalım. Kendisi çok eğlenceli biriydi. Onu anmak isteyenler postuna yapıştırarak gül resmi koyabilir ve aradabir hakkında konuşabilir. SENİ UNUTMAYACAĞIZ ARADABİR "Haters...
  10. OttoAlfredo

Bu Tarz Benim Thug Life Versiyon

AYAKKABISIZ. ÜŞÜDÜM.
  11. OttoAlfredo

şu şarkıdan daha harikasını bulun

cidden daha iyisini bulan varsa haber versin taze taze dün çıkmış bir şarkı
  12. OttoAlfredo

beni deyerlendir bebek

baktım herkes yapıyor otto neden yapmasın görelim bakalım olumsuz işaretleyenler: annesini sevenler beğensin bir kalp de siz bırakın yoruma <3
  13. OttoAlfredo

özlemi çok fena bozdu...

arkadaşlar bu tarz benimle ilgili bi video atmam lazım size ayşegül doğan isimli yarışmacı özlem özdenimizi çok fena bozuyor iyiki elenmiş ayşegül ama özlemde elendi pff fneyse izleyin "proporsiyon diyosun ama proporsionuda burda öğrendn" şok şok şok
  14. OttoAlfredo

team edward vs team jacob

evt arkadaşalr team edward mı team jacop bu karar verin tabikie team jacob o bellayı daha çok seviyo TEAM JAKOP HELAL OLSUN SANA BE ATIL KURTTT <3
  15. OttoAlfredo

Rockçı Serpil

rakçıyım herkes bilsin yani. (1:00 'i dikkatli dinleyiniz)
  16. OttoAlfredo

Spotify

Spoitfy Nedir? Spotify, 2008 yılından beri birçok ülkede hizmet veren online müzik platformudur. Kendinizce seçtiğiniz şarkıları kaydedebilir, ister bilgisayardan, ister telefondan/tabletten hatta smart özellikli televizyonlardan bile dinleyebilirsiniz! Müzik eşliğinde oyun oynayan oyuncuların...
  17. OttoAlfredo

@aradabir007 İsimli Arkadaşın Küfür Rezaleti!

Evet arkadaşlar @aradabir007 isimli arkadaş masum rus oyunculara küfür öğretiyor! Kanıtlar aşağıda:
  18. OttoAlfredo

@aradabir007 ile combo yapınca biz:

@aradabir007 ile combo yapınca biz:
  19. OttoAlfredo

Minecraft Banner Rehberi

Minecraft'ın 1.8 sürümüyle gelen birçok özellik ile beraber bannerler bizimle buluştu. Banners veya Bayraklar uzun dekor blocklarıdır. Bannerlar birçok renge ve simgeye sahiptir. >Nasıl Banner oluşturabilirim? Banner oluşturabilmek için 1 çubuğa ve 6 yüne ihtiyacınız vardır. Seçtiğiniz yün...
  20. OttoAlfredo

Wattpad Survival Hikaye : Survival Kit

Selamlar! Arada yazdığım birkaç amatör hikayeyi bırakıp yeni bir işe başlıyorum. Artık işi biraz daha ciddiye alıp, kitleyi arttırmak adına yeni ve farklı bir hikaye yazıyorum. Hikaye de hala yaptığım bazı hatalar ve sorunlar var. Lütfen bunları bana bildirin. (Eklerin hataları, isimleri yanlış...
  21. OttoAlfredo

Steam Oyunları Çekilişi! - Sonuçlandı

Selamlar! Elimde oynamadığım, hatta bilgisayarımda yüklü olmayan -şimdilik- 1 oyun mevcut. Eğer isterseniz çekilişe katılabilir ve 1 oyundan birini kazanabilirsiniz. Oyunumuz: Dont Starve Brütal Legend (Key Sorunu) Portal (Key Sorunu) Worms Revolution (Key Sorunu) Bazıları pek parlak oyunlar...
  22. OttoAlfredo

Lana Del Rey

>Lana Del Rey Kimdir? -Vikipedi >OttoAlfredo ve Lana Del Rey Lana sevgim çoğunuzun bildiği gibi çok derin. Çok sevilen "Summertime Sadness" şarkısı onu radyolarda sıkça duymamıza sebep oldu. Lana Del Rey'i "Video Games" ile tanıdım. Şarkısı beni büyülemişti, sürekli dinliyordum. Daha sonra...
  23. OttoAlfredo

OttoAlfredo, Selam

Selam! Sol tarafta gördüğünüz gibi nickim OttoAlfredo. Gerçek hayatta kullandığım isim Osman. Şehir olarak İzmir de yaşıyorum. Bir ara etrafım evcil hayvanlarla doluydu fakat şu an hiç biri yok. LANA DEL REY TAKINTIM VAR. Dizi olarak AHS, SKINS hariç hiç dizi izlemem. Benden bu kadar. Sanırım...