Arama sonuçlarınız

1. R

Red'in Partisi :D

Bu konuda müzik,caps ve gif paylaşıp,sohbet edip,çekirdek çıtlatabilir siniz :D Ama sohbete katılmanız için iki tane şart var. Kavga etmeyin ki konu arşive gitmesin ve bizde uyarı almayalım. Abuk subuk şeyler paylaşmayın,mesaj kasmayın,spam yapmayın ki konu arşive gitmesin ve bizde uyarı...
  2. R

Minecraft Duvar Kağıdı vol.2 By RedShock ! [Cinema4D]

Merhaba forum.Cinema4D'ye kısa bir süreliğine ara vermiştim ve başka işlere yoğunlaşmıştım.Ama artık geri döndüm ve hemen bir duvar kağıdı yaptım.Umarım beğenirsiniz :)
  3. R

Zorin İle Sadistlik :D

Merhaba forum.Bugün canımız sıkıldı ve @ZorinTR ile sadistlik yapalım dedik ve hayvanları acımasızca yaktık ! İşte o dramdan görüntüler. @Gökçeciq
  4. R

Benimle BF3 Oynayacak Arkadaş Arıyorum

Merhaba forum.Origin sayesinde nihayet Battlefield 3'e kavuştum :D.Benle oynayacak bir arkadaş arıyorum.Ama 2 tane şartım var. Terbiyeli olacak ama az da olsa küfür edebilir (çok ağır olmamak şartıyla.) Mikrofonu olacak. Yaş sınırlaması yok 5 yaşındaki çocuk bile gelebilir (Tabi Battlefield...
  5. R

İsim Değişikliği :( Eski İsim : AcockShock - Yeni İsim : RedShock

Merhaba forum.İsmim değişti.Nedeni ise adımın anlamıydı.Eski ismimin gerçek anlamını öğrendikten sonra ismi değiştirme kararı aldım. Gerçek anlam için Google Çeviri'ye "a cock shock" yazmanız yeterli ;) Yani kısaca artık ben RedShock'um ! :D -RedShock
  6. R

Medieval House vol.1 [İlk Mimarim] By RedShock !

Merhaba forum.Bugün sizlere ilk mimarim olan "Medieval House vol.1"i göstereceğim umarım beğenirsiniz ^_^ Dış Görünüş: Salon: Çatı:
  7. R

Minecraft Duvar Kağıdı vol.1 By RedShock ! [Cinema4D]

Merhaba forum.Geçen gün Mineways'i detaylı bir şekilde öğrendim ve bugün ilk çalışmamı yaptım umarım beğenirsiniz :) -RedShock
  8. R

#Soma [ By: Redhock ]

Merhaba forum.Hepiniz Soma'da olan faciayı biliyorsunuz.Açıkçası ben çok üzüldüm umarım sizde üzülmüşsünüzdür.Ama bazı kişiler var ki hiçbir şey olmamış gibi davranıyor.Peki size soruyorum "bu ülkede kardeşlik nerede ?" ! Başka ülkelerden olduğu halde Rihanna,Justin vb. bizimkiler için 1 gün...