Arama sonuçlarınız

1. Glyphl

[Organik] Phoenix

birkaç yıl önce yapmıştım, render atayım dedim.
  2. Glyphl

[Exclusive][1.16.5] Survival Spawn

bir arkadaşın survival sunucusu için inşa edildi.
  3. Glyphl

arena/turnuva/boss haritası

daha fazla resim için ; elimde kalan birkaç parça mimariyi birleştirdim boş vaktimde, böyle bir şey çıktı. satıcı tagı alacağım, aldığımda hala satılmamış olursa burayı editlerim. aleriacraft öylesine yazıldı, değiştirilebilir. ps. benim ismimle birkaç kişiye harita satıp dolandıran bir...
  4. Glyphl

team.aleria - spawn

bla bla bla 2 yıl sonra geri döndüm selamlar; takımımla bir sunucu projesi üzerinde çalışıyoruz, takımın tek mimarı olarak map ile ben ilgileniyorum ve skyblock sunucusu için yaptığımız spawnı paylaşmak istedim. resimler; notcuk: iskeletimsi şeyi pmcden buldum,ben denedim...
  5. Glyphl

Ronin Mimar Takımı | Eğitim Akademisi için alımlar!

Merhaba forum halkı. Yazın gelmesiyle takımımız yeniden aktif şekilde çalışmaya başladı. Ana takım seviyesinde olmayan fakat mimariye bir şekilde ilgili veya yetenekli arkadaşların eğitilmesi/geliştirilmesi için böyle bir takım kurma gereğinde bulunduk. Takıma herkes başvurabilir,yetenekli...
  6. Glyphl

TEAM Ronin - Flyin' Atlantis - Glyphl & Rylecls

Merhabalarr... Bugün sizlere yeni yaptığım bekleme lobisini sunucağım Yapımda Emeği geçenler: Rylecls - Gylphl Yorum atarsanız herkes kazançlı çıkar. Kötü bulduysanız kötü bulduğunuz yerleri söylemekten çekinmeyin. HERKES anlamayacağı için efektsiz koyayım dedim. :) Köprü ve gemi çaprazdır...
  7. Glyphl

nvidia ekran kartı problemi

win10 kullanıyorum gtx670m ekran kartı var , driver kurduğum zaman ekran kartını algılamıyor pc.sanki çıkarıp çöpe atmışım her yolu denedim görünmüyor. kaldırdığım zaman gayet iyi görünüyor ama driver olmadığı için kullanamıyorum bu seferde varmı bi fikri olan ?
  8. Glyphl

Java yardım

Az önce farkettim bukkit sunucumdada minecrafttada 512mb ram var,java 7 update 71 32-64 bit olarak ikiside yüklü,ram vermem gereken yerlerden rami veriyorum (sunucu için 14,oyun için 6),fakat oyunda 512mb ram gözüküyor yardımcı olabilecek varmı
  9. Glyphl

Bu modu nasıl kurcağımı anlatabilirmisiniz ? [SKYRIM]

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30936/? skyrim için hd grafikler veren bi bmod,kurmak istiyorum ama karışık geldi oyunuda bozma korkusuyla denemedim anlatabilcek olan varmı ?
  10. Glyphl

One Piece tavsiye edermisiniz ?

Şu ana kadar hentaü dışında bu tarz şeyler izlemedim (çizgifilm mi diyim ne diyim bulamadım,@MUHDE) Az önce şarkı dinlerken birkaç AMV ye denk geldim one piece'e merak sardım izleyen varsa kısa bir özet ve yorumunu yazabilirmi ? Başlamalımıyım Kaç bölümü var şu an Konusu ne falan filan @Zurinqun
  11. Glyphl

1.8 için Optifine+Shader

1,5 saattir uğraşıyorum ikisini birlikte kuramadım 1.7.2 için oluyor bu olay 1,8 de lazım şu an almanca bi video izledim 21 dakika sonunda farkettim optifine ve shaderi ayrı ayrı kurmayı öğretiyomuş sinir krizi geçirdim ALLAHINI SEVEN ÜSTÜME SHADER ATSIN
  12. Glyphl

Steam Guard yardım

Bu ayın 23'ünde pazar banım kalkacaktı,az önce girmeye çalıştığımda steamguard kod istedi ayın 28'ine sarktı banım,işin tuhaf tarafı bilgisayar değiştirmedim ayrıca tarayıcımdan girdiğimde 26 sında açılacak görünüyor bunun sebebini bilen varmı beklemek istemiyorum :(@Alps @Zurinkun @Tratsel
  13. Glyphl

Java 8 Update 2x

Javamı 8 yaptım sunucumu açamıyorum nasıl fixlerim ? Sorun : Could not create the java virtual machine...
  14. Glyphl

LoL

Saat 18:55 e kadar burdan biri çıkarsa onunla PvP girebilirim 12 levelim feedlememeye çalışırım :D
  15. Glyphl

Steam

Steamda CS:GO da oyun içi bir şey alamıyorum 30 gün beklemem lazımmış sanırım,ingilizcemde pert ticket atamadım alternatif yol varmı silah lazım silah :/
  16. Glyphl

Watsup?

Forumda kendini kanıtlamış,olumlu ve olgun davranışı olan arkadaşlarla bi whatsapp grubu kuralım @Alpp @Zurinqun @ve diğerleri Numaranızı özelden verebilirsiniz LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. Glyphl

Kimler hangi şehirden katılıyor / kaynaşalım

herkes hangi şehirden katıldığını ve eklemek istediği bilgileri yazsın yeni dostlular kurarz belki :P Örnek Form Şehir;ADANA İsim;Umut Yaş;15 Kişisel Bilgiler;15 yaşındayım,Kızıllar severim (Ebba'şk <3 ) Minecraftı mimarlık için oynuyorum , Ronin Build Team üyesiyim,Adana Rotary'de...
  18. Glyphl

Uğraştığım İlk Skin - Mavi Ölüm -

Uyuşukluğumdan dolayı yaklaşık 1 saat uğraştım bana göre hoş oldu şu an kullandığım için paylaşmayı düşünmüyorum :) Olumlu olumsuz yorumlarınız bekliyorum ^_^
  19. Glyphl

EpicBoss istediğim bossları yapana sunucumda 30 gün vip

Dediğim gibi varmı gönüllü ? İstediğim bosslar. /-------------------------------------------------------/ WitherKing: Tip:Wither Can:2500 Verdiği hasar:En az 5 kalp Düşecekler; Diamond Kask: Protection 4 Unbreaking 3 Diamond Zırh: Protection 4 Unbreaking 3 Diamond Pant: Protection 4...
  20. Glyphl

RoninBT | Youtube Banner : Adobe Photoshop CS5 | Cazza144

Selamlar , selamlar , selamlar ... biraz sıkıldım banner yaptım umarım beğenirsiniz ok kib by... Yaparken dinliyordu : https://soundcloud.com/mitis/sets/mitis-open-window-ep
  21. Glyphl

Ronou - MassiveMine Hub | SPOILER | RoninBT

Selamlar , selamlar ve selamlar .. Ben @[Ronin]Cazza144 , Dışardan gören herkes bu düdük Ronin'e nasıl girdi falan diyormuş.Ben de uzun zamandır foruma yapı koymuyordum .(baya uzun) Bunun üzerine yapı koyayım dedim.Yaklaşık...
  22. Glyphl

-=-BatiHost Resmi Faction Sunucusu-=- / 1.7.2-Aktif mc.batihost.com > batihost.com

Merhabalar, Deneyimli bir Minecraft Faction Sunucusunda Oynamaya Hazır Mısınız? Arkadaşlar bu sunucuyu açmadan önce bazı notlar aldık.Neler bize yararlı olur,neler bize katkı sağlar diye ekibimiz ile oturup düşündük. Yeri geldiğinde bazı sunucuları gezdik.Bazen üyelere soru sorduk nasıl bir şey...
  23. Glyphl

Glyphl's Lobby - Ronin Build Team

Merhaba arkadaşlar.Ronin Build Team'e girdiğimden beri yaptığım ilk yapı :).Neredeyse kendim yaptım ve yaklaşık 4.5 saatimi aldı.Bazı yerlerde Cazza144'ün yardımını aldım.Resimlerde kullandığım shader Rudo Plays fakat chunklarda biraz sorun yaşadım :3.Yinede yapı açık açık görünüyor.Çevre...
  24. Glyphl

Keyfi Yolunda,Aşkı Sonunda [İşaret Dili] :)

Video herşeyi açıklayacaktır eminim :)