Arama sonuçlarınız

1. Friedrich

[BUILDER-TEAM]-Türk Mimarlar-

Merhabalar bu konuda @CelilRS ile kurduğumuz Türk Mimarlar adlı builder ekibini tanıtacağım. Öncelikle grup linkimizle başlıyalım = Grup Linki >-------------------------------------------------------------------------------------< Üyeler (Bu kısım sürekli olarak güncellenecektir.) Kurucu │...
  2. Friedrich

[Sunucu-Haritası][%100 Bitti!!!]Bir bakın!

Merhabalar şu an 2-3 gündür üstünde uğraştığımız haritayı sizinle paylaşıcam (tam olarak bitmiş bulunmakta.) @CelilRS'ye çok teşekkürler! =FOTOĞRAFLAR= -SPAWN- -MARKET 1.KAT- -MARKET 2.KAT- -ALETÇİ- -MALZEMECİ- -FIŞKİYE- :D =WARP ISTEK= =WARP ÇÖP= =WARP PAZARALANI=...
  3. Friedrich

[Minecraft-HARİCİ!]Oyun oynayacaklar?

Selamlaar, Minecraft harici oyun oynamak isteyen varsa kendi oynadığın oyunu bana önerin birlikte oynayabiliriz (F2P olursa daha iyi olur.) Benim şu an için oynadığım oyunlar : [Garry's Mod][osu!][Dead Rising 2 Off The Record] Skype : unal.efe
  4. Friedrich

[Rehber]Minecraft Technic Launcher [Crack][Resimli Anlatım]

Merhabalar,öncelikle bu konuyu açmamdaki amaç "Bkunkcu" adlı üyenin açtığı Crackli Launcher konusundaki linklerin çalışmıyor olduğu. ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar crack benim değildir. Kurulum Açıklaması İndirdiğiniz "Technic Launcher.zip"i masaüstünüzde herhangi bir klasöre çıkartın. Klasöre...
  5. Friedrich

Minecraft Kendi Skininiz'in Kafasını Alın! (Bu neyin kafası?)

Merhabalar , bu konumda sizlere herhangi bir skin kafası nasıl alınır (item olarak) onu göstericem. =Yapılışı= -Ilk olarak oynadığımız dünyada Command Block'u etkin hale getirmeliyiz. komudu ile etkin hale getirin. -Ikinci olarak ise bir Command Block edinmeliyiz. Command Block kodu = 137...
  6. Friedrich

Teknik Modları Öğretecek Birisi ? [+14]

Merhabalar , Bana Minecraft'ta teknik modları (ne bileyim buildcraft,indisturial craft vs.) öğretecek "bilgili" birisini arıyorum. *Adım : Efe *Yaşım : 14 *Elimden geldiğince çabuk öğrenmeye çalışırım :D Öğretecek birisi varsa yeni bir oyunda sıfırdan başlamak istiyorum. Kendine güvenen...