Arama sonuçlarınız

1. Friedrich

bukkit serverden anlayanlar bakabilirmi

Windows'da Javaya - Hamachiye izin vermeyi dene. Online mode : False. White-list : off. Craftbukkit kodunda bi hata varsa düzeltmeyi dene. Hamachi'de aynı ağda olduğunuzdan emin olun. Java'nı güncelle. CraftBukkit'den başka bir sürüm indirmeyi dene. Java'yı yanlış indirmişte olabilirsin senin...
  2. Friedrich

Murderer Craft (1.8) Minecraft Kızıltaş Mapi (Modsuz)

Deniyorum. ____________ Single player oynadığımdan pek inceleyemedim ama gördüğüm kadarıyla söylüyebilirim harika. Devamını beklerim.
  3. Friedrich

[Sunucu-Haritası][%100 Bitti!!!]Bir bakın!

Ahaha ben mi göğe yükselmişim? Başımıza eleştirmen kesildiniz..Anladık kötü olmuş harita , bu kadarda ezmenize gerek yok.Yok 1saatte yapmışsınız yok 30 dakikalık iş bu nasıl bir küstahlık? Bir dahaki map'e heryerini doldururum sizde mutlu olursunuz inşallah.
  4. Friedrich

[BUILDER-TEAM]-Türk Mimarlar-

Gelmek isteyen arkadaşlar lütfen ekleyin [Skype] = unal.efe
  5. Friedrich

Bu kadar saygısızlık yapmana gerek yok. Siz çok pro'ysanız yapın bi mapde ona göre yeni mapler çıkartalım.
  6. Friedrich

Baya düşündük hatta saçmasan şeyler çıktı ortaya (örnk : tavuksuyunapilavBuilderTeam) felan ben türkçe olsun dedim böyle oldu :D Test yapıcağımızı sanmıyorum.
  7. Friedrich

NovaEdge[BatinReiz111] l 1.7.X l Hatasiz - Sorunsuz - Yenilikçi - Aciksiz l Türkçe Plugin Paketi l

Sunucumda denedim sorunsuz ve gayet işe yarar bi plugin paketi olmuş.Eline sağlık.
  8. Friedrich

Zaten daha ilk çalışmamız bir profesyönellik beklemeyin.1 saatlik çalışmaysa lütfen yaparken videosunu çekte görelim bende ona göre güzelleştiririm.
  9. Friedrich

Merhabalar bu konuda @CelilRS ile kurduğumuz Türk Mimarlar adlı builder ekibini tanıtacağım. Öncelikle grup linkimizle başlıyalım = Grup Linki >-------------------------------------------------------------------------------------< Üyeler (Bu kısım sürekli olarak güncellenecektir.) Kurucu │...
  10. Friedrich

Dediğim gibi bu %20'lik bi harita yaptığım değişimler var ve içleri pekte ufak değil aslında.GÜNCEL
  11. Friedrich

Merhabalar şu an 2-3 gündür üstünde uğraştığımız haritayı sizinle paylaşıcam (tam olarak bitmiş bulunmakta.) @CelilRS'ye çok teşekkürler! =FOTOĞRAFLAR= -SPAWN- -MARKET 1.KAT- -MARKET 2.KAT- -ALETÇİ- -MALZEMECİ- -FIŞKİYE- :D =WARP ISTEK= =WARP ÇÖP= =WARP PAZARALANI=...
  12. Friedrich

[Minecraft-HARİCİ!]Oyun oynayacaklar?

Yakın zamanda satın almayı düşünüyorum.
  13. Friedrich

Beyler Bayanlar Kanalıma Abone Olurmusunuz :) ?

Sesin sanki biraz boğuk gibi? Mikrofonunu değiş bence yada uygun ayarları yapmayı deneyebilirsin.
  14. Friedrich

[Minecraft-HARİCİ!]Oyun oynayacaklar?

Selamlaar, Minecraft harici oyun oynamak isteyen varsa kendi oynadığın oyunu bana önerin birlikte oynayabiliriz (F2P olursa daha iyi olur.) Benim şu an için oynadığım oyunlar : [Garry's Mod][osu!][Dead Rising 2 Off The Record] Skype : unal.efe
  15. Friedrich

yardım lazım!

Sanal market dediğin Admin Shop yada Chest Shop pluginlerinden birisi olmasın ? Admin Shop = BURADAN 1.7.2'ye kadar çıkarılmış sürümleri indirebilirsin. Chest Shop = BURADAN 1.7.2'ye kadar çıkarılmış sürümleri indirebilirsin.
  16. Friedrich

Rehber,Reklamcı,Builder Olmak İsteyenler Baksın !

Bence sunucuna başka kişileri toplayabilmek için ; Konuna Sunucu'ndan güzel resimler eklemeli , sunucunun özelliklerini anlatmalısın.Böyle olmaz yani ^_^.
  17. Friedrich

Minecraft'a Mod Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım) [Forge'u Installer ile kuracaksanız]

BURADAN , kullandığın Minecraft sürümüne uygun bütün Forge'ları indirebilirsin. Ship Mod'unu hiç kullanmadığım için bilemeyeceğim. Google'den biraz araştır bulursun herhalde.^_^
  18. Friedrich

Minecraft'a Mod Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım) [Forge'u Installer ile kuracaksanız]

Internet sadece modları indirmek için , kullanmayla bi alakası yok. İyi oyunlar.
  19. Friedrich

Arkadaşlar "mods" klasörünü görebilmek için öncelikle , minecraft.jar'ı winrar ile açıp içine "minecraft forge" atmanız gereklidir. (Yani öncelikle Minecraft Forge yükleyin.)
  20. Friedrich

[Rehber]Minecraft Technic Launcher [Crack][Resimli Anlatım]

Merhabalar,öncelikle bu konuyu açmamdaki amaç "Bkunkcu" adlı üyenin açtığı Crackli Launcher konusundaki linklerin çalışmıyor olduğu. ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar crack benim değildir. Kurulum Açıklaması İndirdiğiniz "Technic Launcher.zip"i masaüstünüzde herhangi bir klasöre çıkartın. Klasöre...
  21. Friedrich

K.A.S.A ve BETACRAFT HATASI YARDIIIIM

Sanırım burda birkaç modun oyuna eklediği itemlerin ID çakışması olmuş.Nasıl düzeltilir bilemem,mod yapan yada böyle işlerle uğraşan birine söyleyebilirsin.
  22. Friedrich

[SORU] Minecraft Realms Nedir ??

Realms'ın kelime anlamı zaten "diyar,ülke,kıta" dır. Minecraft Diyarı gibi Türkçe'ye çevrilebilir. Eğer google'ye Minecraft Realms diye aratırsan Minecraft Wiki yada Forumları çıkacaktır. Ayrıca Minecraft Pocket Edition (Mobil Versiyonu)nda açık olan bir bölümdür. Ordan diğer kişilerin...
  23. Friedrich

Minecraft Kendi Skininiz'in Kafasını Alın! (Bu neyin kafası?)

bir şey değil ^_^. Artık Öğrenmiş oldun ^_^.