Arama sonuçlarınız

1. FatmaZehra123

GameOfTurk kapanıyor :( detay içeride..

Server iyi hoş güzel.. Ancak serverdaki kişilerin (özellikle skyblock) çoğunu çok saygısız gördüm.Duyarsızlar.Demir satan var mı diye soruyorum. Birisi gelmiş gelde çok afedersiniz s****** al diyo.Şimdi benim bu serveri nasıl sevmemi beklersiniz.Rezalet..!
  2. FatmaZehra123

GAMETURKMC TEKRARDAN SIZLERLE! -> Factions ve Skyblock Oyun Modu! <- play.GameTurkMC.com

Çok başarılı bir sunucu :) Ancak sunucuya minigames olarak Pixel Painter , Luky İsland (Lucky Bloklarla anca modsuz umarım yapabilirsiniz ;) ) son olarakta Build Battle ekleyebilirsiniz.Harika eğlenceli olur.Sunucu bi o kadar daha ün kazanır emin olabilirsiniz :)
  3. FatmaZehra123

SCSkyBLOCK |-ZOR,EMEK SKYBLOCK-| Farkı Yaşayın !

Gğzel bir servere benziyor.Öncelikle ellerinize sağlık.Umarım beğenebileceğim ve destek çıkabileceğim bir server olur ^_^
  4. FatmaZehra123

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Role Play İsminiz (İngiliz): Amanda Rivera Role Play Yaşınız: 14 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Amerikada ünlü bi iş adamının tek çocuğudur.(O şehir her neresiyse) Oraya gitmek için bir uçağa binerler ancak uçak bir fırtınaya yakalanır ve yere çakılır.Uçaktaki herkes ölmüştür ancak...
  5. FatmaZehra123

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

https://yadi.sk/d/HQkJ4iFkh83u6 yüklemeye çalışıyorum ancak virüslü falan diyor o yüzden servere giremiyorum çok ügünüm şu an :( Kaldırıldı falan diyor :emin:
  6. FatmaZehra123

[SERVER AKTİF] Azurroyun Hammaddesiz-Lapissiz-Hard EMEK Server 0LAG [1.7.X Olmuştur!]

Güzel servere benziyo umarm düşndüğüm gibidir
  7. FatmaZehra123

Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

Abi çok iyi bi server ben jacobbaker2626 :D
  8. FatmaZehra123

[1.8]Survival Turk / Köylü Ticaret / Sanal Market / Parkur / SurvivalTurk.Nitrado.net

Serveriniz çok güzel gözüküyor fakat sanırım kapalı
  9. FatmaZehra123

Creative Akademi Sunucusu| Ronin Mimar Takımı| Mimariyi Yeniden Tanımlıyoruz!

Harika bir sunucuya benziyor şimdi giriyorum
  10. FatmaZehra123

Kawaiiii *-*

Kawaiiii *-*
  11. FatmaZehra123

[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

Ben servere bir türlü giremedim kaç hesabım varsa hepsi ile denedim ama hepsinde ./login yazın yazıyodu yada beni bot olarak görüyodu