Arama sonuçlarınız

1. T

,

Bu Bot Oyundanın şarkısı değil.Alan Walker - Spectre (NCS)
  2. T

Multiverse 2.4

Arkadaşlar 1.8'e Multiverse 2.4 plugin'ini buldum.Ama hiçbiryerde bunu tanıtmıyorlar.Hepsi şöyle diyor ; /mvpcreate -name- ama ben bunu yazınca şöyle diyor. /mvp create -name- -destination- bu destination yerine ne yazılacak. + /mv import -save'in adı- ama bunu yazınca - starting... dedikten...
  3. T

Curse Launcher

Bilmiyorum bu forumda mesaj sayısı önemli mi yada önemsiz mi.Ama şu kesinki sen post kasıyorsun.Hiç mesajları okumadan böyle dalga geçiyorsunuz.Sizin gibiler olmasa çok daha güzel olur bu forum.Sanki ben g*tümden indiriyodum.İnternetten değilde.
  4. T

Curse Launcher

O plugin.Launch Pad diye bir plugin vermişsin :) Aslında bu linkteki siteden indiriliyor olması lazım ama yanlış çıktı.Burdan iki kere indirdim. http://beta.cursevoice.com/games/minecraft
  5. T

Curse Launcher

Currse'un kendi sitesinden 3 kez indirdim hepside yanlış çıktı.Ben onun için sordum.
  6. T

Curse Launcher

Korsan derken ? Ben Premium kullanıyorum ve nerden indirildiğini sordum. Galiba sen crack kullanıyorsun ve herkesi öyle sanıyorsun ;)
  7. T

Curse Launcher

Curse launcher'ı nerden indire bilirim.Çok acil lazım.
  8. T

Hrdcore Quest

Hardcore Questing MOd'da logo ve ses nasıl ekleyebilirim ?Ayrıca Battle Tower modunda chest'lerden ne çıkıcağını nasıl ayaralrız ?
  9. T

PvP'de olta açmak

Peki AntiBuild'i kaldırmadan onu belli yerlerde engellemenin yolu var mı ? AntiBuild'i yükleyince hiçbir blok kıramıyoruz , ama ben onu sadece belli bölgelerde yapmak istiyorum , öyle oluyor mu ?
  10. T

Emrah4434 Survival Games V3.0[1.7.2] Plugin Paketi

bukkitgames diye bir klosör yok
  11. T

Emrah4434 Survival Games V3.0[1.7.2] Plugin Paketi

içindede yazmıyor yazıyorsa yerini söyleyebilirmisin ?
  12. T

PvP'de olta açmak

Öyle bir yer bulamadım , server dosyasının içinde ess. config diye bir yer yok ?
  13. T

PvP'de olta açmak

Arkadaşlar bir server kuruyorum , pvp'yi açtığım halde OLTA işlemiyor ve FNS ile yakınca hiçbirşey olmuyor adam yanmıyor sadece giderse yarım kalp gidiyor o kadar.Bu ikisini nasıl açabilirim.
  14. T

Anlaşılmaz sorun

Arkadaşlar ben bir modpack hazırlıyordum ve bir hata çıktı.Uğraşarak sorunu çözdüm , sorun RedGearCore'u çıkartınca düzeliyor.Ama asıl sorun burda başlıyor.RedGearCore'u sildikten sonra Minecraft'ı açıyorum ve aynı hatayı veriyor.Bende neden diye bakarken bir baktım RedGearCore tekrar mods...
  15. T

Hayalet mi var ?

Arkadaşlar ben bir modpack hazırlıyordum ve bir hata çıktı.Uğraşarak sorunu çözdüm , sorun RedGearCore'u çıkartınca düzeliyor.Ama asıl sorun burda başlıyor.RedGearCore'u sildikten sonra Minecraft'ı açıyorum ve aynı hatayı veriyor.Bende neden diye bakarken bir baktım RedGearCore tekrar mods...
  16. T

Minecraft'ta Arkadaşım Benim Skini mi Göremiyor ?

1.7.2 de sorun yok bende minecraft'ın sitesinden yükledim skini
  17. T

bende herkes görünüyodu 1.7.10 da
  18. T

Öncelikle kesin söylersiniz bunu : ''Premium al !'' ya da ''Premium musun ?'' Evet bende oda premium. Ama o 1.7.10 ve üzerinde skin'leri göremiyor. Fakat modpack'lerde görüyor. Sizce sorun nedir ve nasıl çözülür ?
  19. T

Resource pack çalışmadı

Benim canım çok sıkılyordu.Modpack hazırlamak istemiyordum çünkü o kadar uğraştığım mod paketi gitti.Bende uzun zamandır texture pack kullanmıyordum.Kendim yapmak istedim.Dört-Beş tane texture pack'i karıştırarak çok güzel bir texture pack yaptım.Ama açınca her şey default olarak görünüyordu...
  20. T

Server Ban

HYPİXEL serverinde oynarken ban yedim.Acaba nasıl düzeltebilirim ve neden oldu. Ben hiçbirşey yapmadım ne hile yaptım ne yazı yazdım.Düzgünce quakecraft oynuyprdum ve birden şu yazı geldi. Birdaha server'a giremedim.Neden durup dururken ban yedim ve bu sonsuza dek mi sürücekj ?
  21. T

Modlu Server

Ben modlu server kurdum.Ama server'a girince modlarla ilgili hiçbir blok konulmuyor yere.Hemen yok oluyor.Normal server açınca böyle bir sorun olmuyor ama bunda modlarla ilgilii herhangi bir şey koyunca yok oluyor.Bunu nasıl düzeltebilirim ?
  22. T

premium ve crack

Ben kendi şifrem değilde rastgele bir şifre yazsam oraya bir şey olurmu
  23. T

premium ve crack

Arkadaşlar ben yeni premium minecraft aldım. Ama bir tane crackli serverin çok güzel sky wars'ı var. Ben crackli servere girersem şifrem çalınır mı ?