Arama sonuçlarınız

1. Harikulade

Mrb arkadaşlar, ben İrem.

Merhaba bende17 yasinda bugra grubun eski en iyi builderlerinden ama artik biraktim oyunu bu arada cs go yu bende severim :D SM-A300H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Harikulade

Metin2TR.Nitrado.Net (1.7.2) En Guncell Mmorpg Server (Kapalı) -11.05.2015-Son Guncelleme

Kardeşim Bir Şey Sorucaktım şu metin2 plugin paketlerini kendinizmi yapıyorsunuz yoksa internetten falanmı buluyorsunuz bende böyle metin2 serveri açmak istiyorumda pluginler zor oluyor özlden falan geri dönersen sevinirim
  3. Harikulade

acil yardım !!!! Deney 1. Admin bile bulamadı bunu

Bak Dostum Bilgisayarını Çökertmenin Daha Kolay Yolları Vardır Acılı Bir Ölüm Yerine Acısız Bir Ölüm Daha İyidir Git System32 yi System gibi dosyaları sil direk kurtulursun acısız ölüm yada git monitörü yumrukla
  4. Harikulade

Teşekkür Ederim :)

Teşekkür Ederim :)
  5. Harikulade

Saçma Sapan Animasyon 4 "LANET ANİMECİLER"

Hayatımdan 51 Saniye Çaldın :D
  6. Harikulade

SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

Bu sunucu ölmedimi hala :) yanlış anlama uzun server anlamında diyorum
  7. Harikulade

Netim çok yavaşladı birileri bakabilirmi rica etsem

Değiştirilmiş hali bu kardeş :( bendemi değiştirsem acaba ?
  8. Harikulade

Netim çok yavaşladı birileri bakabilirmi rica etsem

Konu dışı ama internetim önceden indirme hızı 500leri geçiyordu 4,9-5,6 falan çıkıyordu çok nadir 3,0 falan oluyordu ama son 2aydır böyle internet hızı acayip düştü ne yapmam lazım lütfen yardım edermisiniz rica etsem ? Test sırasında bütün sekmeler kapalıydı sadece test sekmesi açıktı
  9. Harikulade

Build Team Alımları

Boşuna uğraşma kimse gelmez :(
  10. Harikulade

Garry's Mod oynayanlar içeri

evde olsam beraber çekerdik
  11. Harikulade

Usta Server Ekibi Arıyorum

Alımlar şimdilik durdurulmuştur yabancılardan alım yapıcaz
  12. Harikulade

Bilemediğim Soru Yardım ! (Eğitim Ve Teog İçerir Konuya ^_^)

Boşver bende fraktalı bilmiyorum :)
  13. Harikulade

texture pack pack yapma programı varmı

program arıyorum hepinize teşekür ederim yardımlarınız için
  14. Harikulade

texture pack pack yapma programı varmı

Başlıkta'da belirttiğim gibi texture pack yapmak istiyorum bunun programı varmı varsa adı ne ?
  15. Harikulade

Kısacası uğraşmak istemiyorum bazen canım sıkılınca program falan düzüyorum thefrmde paylaşıyorum ama işte uğraşmak istemiyorum
  16. Harikulade

c# c++ bunları bende çok iyi biliyorum thefrm'de bir kaç paylaşılmış hilem var plugini araştırsam 15 günde süper ötesi plugin dizerim ama 15 tatil yani sömestr tatiline kadar mapı pluginleri yetiştirmemiz lazım oda tek başına yapılabilecek bir şey kesinlik le olan dışı bir şey
  17. Harikulade

Yabancıları Türkçe'ye çeviren lazım değil en baştan kodlayabilecekler lazım Of of kimse beni anlamıyor bu konudan alıma katabileceğim sadece 1kişimi ne var yabancı sözcükleri Türkçe yaparak bende süper pluginler yaparım bu pluginler bizim kendi serverimize has olmalı server için özel...
  18. Harikulade

ROGUE OF LEGALCY BÖLÜM 1

Video güzeldi aslında
  19. Harikulade

ROGUE OF LEGALCY BÖLÜM 1

oyunun grafik eksikleri var ama oyunu ne yalan söyleyim sevdim gibi
  20. Harikulade

bir şey Değil

bir şey Değil
  21. Harikulade

:) forumda başkalarının kullanmasını istemiyorum ama daha güzel birini bulursam özelden hızlı...

:) forumda başkalarının kullanmasını istemiyorum ama daha güzel birini bulursam özelden hızlı resime atıp sana veririm
  22. Harikulade

Maalesef söyleyemem sır çok üzgünüm

Maalesef söyleyemem sır çok üzgünüm
  23. Harikulade

[İSTEK] Youtube Kanalıma Tasarımcı Aranır.

ama cinema 4 diye bir program varmış bu gece insin yarın denerim bakarım nasıl bir program güzel yapabilirsem sana yardımcı olurum söz vermeyim ama