Arama sonuçlarınız

1. V

MC.CANDYCRAFT.NET | 4 yıldan sonra sunucu sıfırlandı, yenilendi!

Tabii ki normal bir şey değil sadece teori üstüne beni atmanız normal bir şey değil. Size söylemeden gitmemin sebebi ise ''GİREMEMEMDİ'' ben bile giremeyeceğimi bilmiyordum. Nasıl haber verebilirdim? Skypenin açık olma sebebiyse telefonumda skype yüklü olması telefonum bir sebepten dolayı...
  2. V

Enes adlı ''eskiden arkadaşım saydığım kişi'' bana böyle söyledi. Arkandan bayağı bi saydırdık dedi, ama benim alındığım olay ise ben sırf sizin için öz ailemle kavga edip istediğim kadar bilgisayara oturma izni almam, (birkaç sebebi daha var) ve sonra teşekkür olarak ''ulaş ekipten atıldı...
  3. V

Ben o serverin eski yetkililerindenim ve serveri tavsiye etmiyorum. Yetkilileri gerçekten ilgili olması bir gerçek. Ama şöyle bir şey var ki aralarında saygı yok. [9.10.2015 21:01:45] Ulaş Fırat Develi: selamun aleyküm [9.10.2015 21:01:47] Ulaş Fırat Develi: bu gün gelemicem [9.10.2015...
  4. V

Candy Craft sessizce görevdeyiz...

Samimi inci sözlük küfürleri bile etmiyorum ben sana selamun aleyküm bu gün gelemeyeceğim deyip belirtmişim ve sen gelme gibtir git diyorsun ve ben ailemle kavga ettim bu server için (birkaç sebep daha var) sınırsız oturma hakkı aldım pcye ve bana ekipten atarak teşekkür edip bana burda...
  5. V

Candy Craft sessizce görevdeyiz...

Ben o serverin eski yetkililerindenim ve serveri tavsiye etmiyorum. Yetkilileri gerçekten ilgili olması bir gerçek. Ama şöyle bir şey var ki aralarında saygı yok. [9.10.2015 21:01:45] Ulaş Fırat Develi: selamun aleyküm [9.10.2015 21:01:47] Ulaş Fırat Develi: bu gün gelemicem [9.10.2015...