Arama sonuçlarınız

1. SafaAltugTR

Chestcommands yardım.

latin1_swedish_ci by varsa bunuda deneyebilirsin
  2. SafaAltugTR

[TANITIM] PlotMe Plugin Tanıtımı

Güzel pluginleri tanıtıncada bebeler kullanmaya çalışıyor beceremiyor sonra bize patlıyorlar :DVe daha anlatımım bitmedi PlotMe yi anlatma sebebim çok fazla plotme konusunda yardım isteyen olması plotme anlatımı bulunmakta ama tam olarak her şeyi açıklanmamış genelde
  3. SafaAltugTR

[TANITIM] PlotMe Plugin Tanıtımı

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere plotme pluginini tanıtacağım. Öncelikle plotme ne işe yarar ? Plotme oyuncuların belli bir miktar karşılığı sınırsız bir dünyada arsa almalarına olanak sağlayan bir plugindir. Neden Plotme kullanmalıyım ? Plotme özellikle faction sunucularında kullanılır çünkü...
  4. SafaAltugTR

>SpeedCrafter.nitrado.net> Survival keyfi / Timber / Sanal Market / Köylü Ticaret / İpeksi Spawner /

Oldu olucak sanise başına Güncel yaz bideha böyle yapmayınız
  5. SafaAltugTR

BordoTEAM / PVP - ETKİNLİKLER - MİNİGAMESLER - PAİNTBALL - YARIŞMALAR - KLANLAR / play.bordoteam.net

Sunucu Fotoğrafları Arttırılacak Ve Rütbe Sistemi EKlendiGüncel ++
  6. SafaAltugTR

> Play.SpeedMCF.ml < ✖ Boss HG MiniGames Vip Cekilisleri ✖

Tamam ama survival açmış olman konuyu ve içindekileri benden yürütmeni gerektirmez lütfen konuyu değiştir
  7. SafaAltugTR

> Play.SpeedMCF.ml < ✖ Boss HG MiniGames Vip Cekilisleri ✖

Konumu Çalmış Arada Benim Yazdıklarımıda Yazmış Sen Ne Ara Survival Sevrer Açtın Olum ? Konuyu değiştir
  8. SafaAltugTR

[Sorun]

çok sağol :D artık server chack daha temizgörünüyor
  9. SafaAltugTR

[Sorun]

sen yetkili bir abiye benziyon :Don chat: replace all "StrongCraft", "Pucket", "Nitrado", "AxiTR", "Servera", "Strong" with "Ben Bu Serverı Cok Sevdim" in the message
  10. SafaAltugTR

[Sorun]

Bunu SonTürkte Kurucuyken ayarlamıştımda orada çok fazla karekentten reklam geliyordu
  11. SafaAltugTR

[Sorun]

Merhaba Arkadaşlar Benim sunucumda şöyle hatalar geliyor nasıl çözebilirim? Satır 171: [19:51:29] [Server thread/WARN]: [Skript] List is missing 'and' or 'or', defaulting to 'and' (sembol.sk, line 63: replace all "NİTRADO", "N I T R A D O", "N-itrado", "N-i-t-r-a-d-o", "Karekent"...
  12. SafaAltugTR

[ISTEK] Pvp Level

Ne zamana bitirebilirsiniz ?
  13. SafaAltugTR

[ISTEK] Pvp Level

yaparsanız çok sevinirim bide skript olursa güzel olur
  14. SafaAltugTR

[ISTEK] Pvp Level

Merhaba Arkadaşlar Eğer Bileniniz varsa 1.7.9 için pvp level plugini ama yazışmalarda oyuncun levelini göstericek yada skrtipyini yazabilecek varmı İstediğim adam Öldürünce her adam öldürmede elmas yada xp versin texttede Lvli yazsın
  15. SafaAltugTR

BordoTEAM / PVP - ETKİNLİKLER - MİNİGAMESLER - PAİNTBALL - YARIŞMALAR - KLANLAR / play.bordoteam.net

Fotoğrafın tamamını göstermeyip kötülersen sormak hakkım bunda bi mahsur yok bence Sağol kardeşim yaşım belki biraz küçük olabilir fakat elbet bende 20 yaşına gelicem ve ozaman hepsinden daha tecrübeli olucam
  16. SafaAltugTR

a# youtube da reklam için video çekicem dedi reklamcı gurubu bile yok svde2. Olarak Ben atmadım Atman diye bana yöneltme atan adamı banladık svdeAyrıca Hala Fotonun Tamamını Göremedik Bunları Senin Yazmadığını nerden bilicez bidosya açıp =?
  17. SafaAltugTR

Kardeşim Özür Dilerizadam 20-30 kişi çekicem svye reklamcı verirmisin dedi youtube da vido çekicem dedi reklam attığından haberimiz yoktu fakat bunu sunucmua gelip söyleyebilirdin 2 gündür reklam yiyorsan ve sunucuma gelip söylemiyorsan senin suçun birazdaBide Tam Foto Atarmısınız Gerçekmi...
  18. SafaAltugTR

Hangi Build Kötü leyn svye gir bak hele ben snn svye dedim diye laf atma :D
  19. SafaAltugTR

Server yeni açıldığından online ımız düşük olabilir fakat yapılarda özentiderken ne demeye çalışıyorsun sunucuda çalıntı yada alıntı bir build yok g**ünden element uydurma