Arama sonuçlarınız

1. T

Profesyonel Server için yetkili alımı

builderlik konusunda ustayım 4 swde builderlik yaptım skype : aykut tanrıkulu skypta çok kişi varda aynı isimde foto varmı yada benimki aykut tanrıkulu
  2. T

(Geçici Olarak Durduruldu)(50 Kişilik)(1.7.2) Macera Peşinde Serverine Yetkili Alımları

rehberlik hakkında üst düzey bilgim var özelden istediğin soruyu sorabalirisin ben buradayım..BAŞ REHBERLİK İÇİN Bu Zamana Kadar Kaç Serverde Görev Yaptınız ? :5 serverde rheberlik yaptım. Kaç Yıldır MineCraft Oynuyorsunuz ? :4yıllık minecraft geçmişim var. Oyuncularla İlişkiniz Nasıldır ...
  3. T

Pluginer,Admin,Rehber,Builder Aranıyor. | Nitrado Server Açıcaz ! Ön hazırlıklar başladı. !

Admin Başvuru Formu Ad soyad : aykut tanrıkulu Yaş : yaşım 15 Skype : aykut tanrıkulu Mic Varmı : tabii ki. Oyuncu Nicki: aykut Build: nerdeyse %100 bilgim var. nerdeyse minecraft hakkında herşeyi biliyorum. Plugin Bilgisi :plugin hakkında herşeyi bilirim.yalan yok abi sw göster halladeyim...
  4. T

Acil acil acil Plunger(plungci) aranıyor lütfen bakın.!!

skype:aykut tanrıkulu abi pluginlerin hepsini bilirm yaş 15 3swde builder yada rehberlik tecrübem var.
  5. T

EĞLENCEYE HAZIRMISIN DAL İÇERİ CraftMine

alım varmı
  6. T

Hascraft [Faction,PVP] mc.hascraft.com [1.7.x]

nasıl kayıt olcaz nasıl kayıt olcaz