Arama sonuçlarınız

1. OmerGDO1

Bilişim için hazırlık Pluginer , Builder aranıyor.

Arkadaşlar merhaba ^^. Bilişimde fazla yetkili olmadığı için sizleri çağrıyoruz :). Başvuru için : https://docs.google.com/forms/d/1KixvmSPNWoDvBbf7z-ZsX_JfVc9qmCkIuj7Hta8iGho/viewform Konu yanlış yere açılmadı heralde eğer açıldıysa doğru yere taşımanız rica edilir.
  2. OmerGDO1

Arkadaşlar merhaba! Plugin,Builder işinde iyisen gir

Arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi : 42 Slot serverimiz var şu an Builder ekip ve Pluginer arıyoruz bilgisi olanlar : Skype : omer.gdo (Fotoğrafında GDO Bilişim var.)
  3. OmerGDO1

VDS Minecraft Sunucu Açma

Arkadaşlar VDS var elimde 128 GBRAM fakat minecraft sunucusu açamıyorum 1-2 tane daha vds sunucusu var yardım edene 1GBRAM 1 yıllık vds sunucusu verilir. Skype : omer.gdo Bilgili insanlar eklesin VDS server açma ile ilgili .
  4. OmerGDO1

[Yeni]Survivalife.minecraft.to KAPANMIYACAK BİR SURVİVAL SERVER !

#Server Hakkında Server adı ; Survivalife Sürüm ; 1.7.2 Server kişi sayısı ; 42 (Yükseltilicek) Server RAM ; 3 GB RAM Server açılış tarihi ; 11.2.2015 #Kurallar -Adminleri rahatsız etmek yasaktır. -Küfür etmek yasaktır. -Din,Irk,Siyaset konuşmak yasaktır. -Reklam yapmak yasaktır. -Hile açmak...
  5. OmerGDO1

Survivalife Builder ve Pluginner ariyor

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir server açtım ve bu serverda map ve plugin paketi hazırlamam gerek bana acil Pluginner Builder lazım para istemesinler parasız gelin serverda yetkili olucaksınız. Server özellikleri : 42 SLOT 3 GB RAM İP ; survivalife.minecraft.to (şu an kafamiza göre map...