Arama sonuçlarınız

1. Selimerennn

[SonDestan.Batihost.Net]-Rütbe-Köylü-Takas-Mercan-Vip-Kasalar-Eventler-Daha Fazlası İçin :SonDestan.Batihost.Net

Forum tasarımı kötü, çok daha iyileri yapılabilirdi. Pluginler açısından farklı bir özellik göremedim, sizi diğer sunuculardan ayıran ne? Map tasarımları ilgi çekici değil birazcık daha özenerek çok daha iyileri çıkabilir. Daha kırk fırın ekmek yemeniz gerektiğini düşünüyorum. Umarım başarılı...
  2. Selimerennn

DreamGaming.Batihost.Net [1.8.x - 1.14.x] Rutbe - Arananlar - Kasalar - SanalPazar - XP Bankası - Vadi(Boss) - Asit Yağmuru

• Rütbe isimleri değiştirildi. • Taş kazarken düşük ihtimallerle demir, altın, elmas bulma ihtimali oluşturuldu. • Vagonların laggclear ile silinmesi engellendi. • /otomatiktoplama getirildi. • Rütbe atladıkça yeni komutlar kullanabileceksiniz...
  3. Selimerennn

DreamGaming.Batihost.Net [1.8.x - 1.14.x] Rutbe - Arananlar - Kasalar - SanalPazar - XP Bankası - Vadi(Boss) - Asit Yağmuru

• Rütbe fiyatları düşürüldü. • Pasif moblar belli sayılara kadar birleşerek, çiftleştirmeye devam edilebilecek. • Piston hataları düzeltildi. Konu Güncel. Destek olmak için yorum yapabilir ya da sunucuyu arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.
  4. Selimerennn

• Random TP Ormana eklendi. Artık ormanda rastgele yerlere ışınlancaksınız. • Köylü Ticaret'e PVP için itemler eklenerek sunucuda sadece farm yapmamanızı istedik. • Claim satın almak yerine kasa halinde düzenlenerek şansınıza göre claim kazanacaksınız. • Kitler tekrar düzenlendi. • Boss Plugini...
  5. Selimerennn

Dediğiniz doğru olabilir fakat daha AÇIK BETA uygulamasındayız. Yavaş yavaş kendimizi geliştirerek diğer sunuculardan farklılaşacağımıza inanıyoruz. Yorumunuz için çok teşekkür ederiz :)
  6. Selimerennn

• 17.06.2019 Güncellemesi sonrası Spawn değiştirdik ve kendi builderlarımız tarafından hazırlanan nacizane evimizdeyiz! • Mob Stack plugini yüklendi. • Fırsat ürünleri eklendi. • Yeni warplar oluşturuldu. • Yeni köylü ticaretleri yapılmaya başlandı.[BETA]
  7. Selimerennn

• Boss Plugini eklendi - 4 Adet Boss çeşiti aktif olarak çalışıyor. • Market fiyatları sunucu piyasasına göre düzenlendi. • Takım Plugini Eklendi. • Spawner Market'i oluşturuldu ve aktif. • Spawnerlar sadece ipeksi kazma ile kırılabilecek. • Kasa içerikleri tekrar düzenlendi. • /menü düzenlendi...
  8. Selimerennn

Oyunumuzu daha ileriye taşımak için küçük adımlarla yolculuğumuza başladık.
  9. Selimerennn

Eee siz kimsiniz kardeşim? Biz 2014 yılından beri sunucu işleriyle uğraşan bir takımız. Yönetim ve rehber grubumuz ile sınırsız hizmet sunuyoruz. Hileye kesinlikle izin vermeyen bir sunucuyuz ve bu konuda yeni projelerimiz var! Hile kullanan insanları görsel kanıtlarla bize bildirin ve biz de...
  10. Selimerennn

KONU KILIT

Günlük event saati 20:00 olarak belirlendi. Artık her gün event var!
  11. Selimerennn

KONU KILIT

Lag sorunu ortadan kalktı, yeni kasalar eklendi, artık 200 slota sahibiz, yeni pluginler eklendi, günlük fırsat eklendi. birçok güncellemeyi sizin için getirdik hala da getiriyoruz. Günlük eventler saat 20:00'da başlıyor. Hepinizi sunucumuza bekliyoruz!
  12. Selimerennn

DreamGaming.Nitrado.Net --Eğlencenin Adresi--

Merhaba Arkadaşlar,Lafı uzatmayı Sevmem Direk Konuya Giriyorum :) -->Nitrado Güvencesi 59 Adet Warp --> Popüler Olan 35 Adet. Kutu Açma --> Dgk,Premium,Event,Bug Kutuları. 8 Farklı Event -->OX,YÜZME,KOŞU,RAİN,MADEN,BOSS,PVP,CHEST İlgili Yetkililer Ve Sürekli Online Rehberler. 2 Adet Kurucu 1...
  13. Selimerennn

Metin2TR.Nitrado.Net (1.7.2) En Guncell Mmorpg Server (Kapalı) -11.05.2015-Son Guncelleme

Hiçbir Metin2 MmoRpg Server AtinaSaga Kadar İyi Olamaz. Bukadar Net Keşke @Aykovan Serveri Kapatmasaydı Gayet Güzeldi Ve Ben Orada Çok Emek Verdim Ama Ne Diyelim Furkan Atinayı Kapattı Yeni Server Açacaktı Ondanda Vazgeçti.
  14. Selimerennn

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Doğruyu Söylemek Gerekirse Neredeyse Minecraft'a Başladığımdan Beri MMORPG Server Oynuyorum Fakat Şuana Kadar Gördüğüm 2 Tane şu an Gelişmekte Olan Projeler Var Bunlar 1 Tanesi Sizsiniz Kapalı Betaya Bugün Başvurdum Cevaplanmasını Bekliyorum Böyle Bir MMORPG Server Kaçmaz Diyorum Başkada bir şey...
  15. Selimerennn

HighCrafting.nitrado.net %100 Survival <<KöylüTakas//SanalMarket//İpeksiSpawner>>

Sende Biliyorsunki Server Kendi Kendine Ayakta Durmuyor Paraya İhtiyaç Var Değilmi ? Server Su İle Gitmiyor..
  16. Selimerennn

HighCrafting.nitrado.net %100 Survival <<KöylüTakas//SanalMarket//İpeksiSpawner>>

Server Yeni Açıldı Gayet Güzel Küçük Sorunlar Olabilir.
  17. Selimerennn

NovaCraft 7/24 Faction Server

İğrenç Bir Server Kesinlikle Adalet Yok Admin Ve Moderatorleri Kendini Beğenmiş Oynamaya Zaman Harcamaya Emek Vermeye Hiç Gerek Yok Vip Alıyorsunuz Exp dışardan Topluyorsunuz Diye Ban Atıyorlar Server En Fazla 10 Kişi Çekiyor 10 Reklamcı Koysalar Belki Full çeker Hepsi Kendini Beğenmiş Bir Züppe...
  18. Selimerennn

Premiumlar için MÜTHÜŞ bir server...

server Gerçekten Harika Neredeyse İlkkez Premium Türk Serverı Görüyorum Sizi TEBRİK EDİYORUM BAŞARILARINIZN DEVAMINI DİLİYORUM