Arama sonuçlarınız

1. ByHsyn045

Konuyu Silin Ve bana ban Atın 1 Hafta yeter

Konuyu Silin Ve bana ban Atın 1 Hafta yeter
  2. ByHsyn045

Verdim makinayı

.
  3. ByHsyn045

Bu temayı nereden bulabilirim

Bu temayı nerdde bulabilirim yada satın alabilirim
  4. ByHsyn045

Projen Var Ise Hemen Konuya Girmelisin>>>

Merhaba Arkadaslar, Elimde 8Gb Ramli(Arttirilabilir) 80 Kişi(Arttirilabilir) Factions Açın Survival Açın Farketmez! Sadece +30 Online Çeksin. Elimde Bos Sunucu oldugu için Sponsor arıyorum Sadece En İyi Projelere En Iyi sunucularla Sponsor Olucam Iyi Sunucu Icin Projenizde Asla Olmaması...
  5. ByHsyn045

Terrinthiad Arena / Spawn | İndirme Link |

Virus Total: http://******/qWOCk İndirme link: https://www.dropbox.com/s/7496tcxixbunbxc/PMCSpawn.zip Not: Virus total çok uzun oldugu için kısalttım :/ Bu Spawn By Bajansan Tarafnından yapılmıştır paylaşılması yasak olmadığından Sizlere pvp Spawnı paylaşmak istedim Herkese hayırlı...
  6. ByHsyn045

Otomatik Mesaj plugini

Arkadaslar bu pluginin Adını unuttum Eski Serverimde vardı ancak şimdi Silindi bana Söyleyebilecek varmı Her guruba ayrı ayrı mesaj atıyor
  7. ByHsyn045

allaha Küfür Ediyor Vicdansız(CraftOnline'de)

ben oynanam arkadas o serverde adama bak Yüce Allah(S.A.V) Küfür ediyor Vicdansız.
  8. ByHsyn045

Ah Şu Map çalanlar Beddua :)

Minecraft Oynayan çocugun Sorusu (?) Ve Hocadan Cevap :DAS:DAS:D
  9. ByHsyn045

Şu abilerden Sıkıldım Artık :(

Skype Adresimi Buluyorlar ve işte Rezillik
  10. ByHsyn045

bungee player counter (bpc) Hatalrı [Kimse Yardım Etmiyecek mi]

Arkadaslar bungee player counter pluginini lobby serverine Yüklüyorum server Chars veriyor Hata veriyor yani neden anlayamadım yardım edermisiniz plugin bu işte: Hata... Şu ramazan Ramazan yardım edin!
  11. ByHsyn045

(Harita-Yapımda) Hub Spawn Haritasından kısa Bir Goruntu.

Merhaba Arkadaslar Hub Server spawn Haritası yapmaya başladım Biraz Daha iyi olabilmesi için Sizden Yardım Alacam yardım derken Biraz Bilgi vs.:) "daha yeni başladım" Haritanın 5Dk'lık yapılmış hali ####################################### #############Herkese iyi Forumlar..############...
  12. ByHsyn045

BungeeCord Perm Hatası

Arkadaslar BungeeCord servverime perm hatası lobiye Gurupmanger yukledim tabii ki onu destekleyen pluginleride ancak ChestCommand.open.server.yml permini Versem Dahi adamlar Zumrute Tiklayinca menu Açılmıyor :( Server.yml yi open-with-item: item-id: 388 left-click: false right-click...
  13. ByHsyn045

Konu kapatılabilir..

Arkadaslar öncelikle merhaba! Sadece Size 2 plugin Soracam BungeeCord Sunucumda olmasını çok istediğim 2 plugin Bu plugin nedir arkadaslar Her serverde kaç online Gosterir ancak ben bu plugini Bılamadım 2Dk el atında yardım ediverin be :) 2. Plugin iste Buu.. Sunucu Seçim menusunde Açık -...
  14. ByHsyn045

hg.armadagamings.com Server yeniden Online 180 Kişi 16Gb ram

Server 1.7 Gecmistir Server İpsi=hg.armadagamings.com >>>>> 46.20.1.9 <<<<< >>>>> 46.20.1.9 <<<<< >>>>> 46.20.1.9 <<<<< Kitler:(Kit yapımcısı alınacak) Sunucu Kapasitesi = 180 İlerde 200-300 Kadar Çikartilabilir. Sunucu Rami = 16gb Servera Verilen Ram 15Gb Sunucu Açiliş Tarihi =10.07.2014 (...
  15. ByHsyn045

Eski ArmadaGamings Server ipsi bizde!

VDS makina aldık ve armadagamings server ip si bize geldi şansa vak server Gune 80-90 kişi ancak adam gibi hungergames server kuramadık
  16. ByHsyn045

Vds Aldık Çok Şanslıyız! konuya Açıklama Konuda

Arkaadaslar 8 Gb VDS Aldık çook şanslıyız İP Adresimiz ArmadaGamings in ipsi 46.20.1.9 İnanamadım :) Serveri faction olarak urduk 80 kişi oldu Server 1 saat içinde şaşırdım bayılıyordum ancak hekes çıktı :/ Sunucu meğerse hungergames serveriymiş Bu konuda Bize yardım edebilecek varmımıdır...
  17. ByHsyn045

Sitemde php olarak Serverde online gosterme

Yardım edermisiniz @™Å┬ÄßÉ┌ķ™ yada @emrah4434 php sitemde Yan tarafda online - players Sürüm vb gibi seyleri gosterecek php kodlamasını verebilirmisiniz. Edit: Siteme Authme'Den kayıt yaptım Sitede oyuncu Bilgilerini Nasıl GosterebilirimYardım Eden Yok miii loooo
  18. ByHsyn045

Arkadaslar server kuraczz 69Tl miz var 1.25krş eksik

Arkadaslar lütfen yardım edin 1.725Krş atın sunucumuzn herseyi hazır tam takır map-plugin paketimiz el yapımı ancak 1.25Krş yuzuden server kurulamıyor Skype: gamingtr15 Tel: 05346316254 YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
  19. ByHsyn045

[YARDIM] BungeeCord

Arkadaslar öncelikkle Merhaba. BungeeCord Sunucum var ve Sunucu bakım aşamasında. Sunucuda portal ile ışınlanmayı yapamadın int. araştırdım belli bir sonuç elde ettim fakat, janus plugini işe yaramadı ve 2 plugin daha Adını hatırlamıyorum. Multiverse-portals Olmadı nedense 2. servere giriyorum...
  20. ByHsyn045

Hata Duzeltildi

Hata Düzeltildi Silinebilir
  21. ByHsyn045

Bu hata Nedir Nasıl Düzeltilir

Bu Hata nedir nasıl Düzeltilir yardım edin! SİTE: PHPMyAdmin
  22. ByHsyn045

Kitli HungerGames Oyun Bitince Oyundan atıyor

Bnu nasıl Düzeltebilirim Arkadaslar Ve Mapları nasıl ayarlayabilirim
  23. ByHsyn045

Web Siteme Serveri baglama| Vİp Satma | Oyuncu Bilgilerini Görme| NASIL ?

herkezin açtıgı konu olmuştur artık bu benm hazır scipritim var ama serveri siteye baglayamadım - banlı kişiler - Muteliler - Vs....vs....vs !!!ARTIK BİRİ AÇIKLASIN!!!
  24. ByHsyn045

Crimes ** Craft Rezilligi +18 Küfürler

Kanıt: ===================================== Admin flooddan bisey yaptıgı yok ===================================== Arkadaslar sunucuda Duramadım hemen çıktım bu neya herkes küfür ediyor ama adminler susturmuyor buna çare lazım