Arama sonuçlarınız

1. I

Wg ile alakalı acil yardım

Ben şimdi wg attım sonra başka dünya geçtim dolandm felan derken ben o yeri.kaybeetim kısacası wg atılan yere gidwblrmym ve NASİL
  2. I

[Sorun]Autorank rutbe atladıkca para vesayre gitmiyor??

Autorank plugini kullanıyorum ve rutbe atlarken para vesayre gitmiyo bunu aktif mi etmedim yoksa plugin öylemi bana bi cevap yazarsanız sevinirim....
  3. I

//TarzCraft.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Full Faction 1.7.X - 1.8.X

Sunucu İp Adresi : TarzCraft.Nitrado.Net Sunucu Slot Sayısı Ve Ram : 82 Slot 8 Gb Ram Sunucu Sürümü : 1.7.X ve 1.8.X Sunucu Türü : Faction ibrahim yiğit > Skype Adresi > ibrahimygt19 Yetklili Tektir Ve Tek Kalacaktır. Uzun süredir server açıyorum bilenler bilir eski bir sunucum vardı...
  4. I

Bungeecord'dan Anlayan ?

Arkadaşlar Bungeecord Az Çok Bilirim Ama Bunu Beceremedim Türkiye Lokasyonlu Olunca Değişik Oluyor Bi Bakarsanız. Lobi Sunucumun İp: 5.62.126.139:10200 Faction Sunucumun İp: 5.62.126.61:11000 groups: md_5: - admin ip_forward: true network_compression_threshold: 256 stats...
  5. I

Authme Sorunsalı

Arkadaşlar Authme Güncelleyince bazı kişilerrin envanterini siliyor bunun çözümünü bilen varmı ? Error while reading file for ibrahim19, some wipe inventory incoming...
  6. I

Bilen Biri Vardır İllaki

Bilen Biri Vardır İllaki diyerekten sorum şu arkadaşlar internete ne yazıyımda buluyum felan derken ben balık tutarken başka itemlerinde çıkmasını istiyorum pl ve ya skript felan bilen varsa yardımcı olursa.
  7. I

paperspigot 1.7.x

Beyler ben sunucumun sadece 1.7.x den girilmesini istiyorum bunun için paperspigot var mı
  8. I

1.7.x ve 1.8.x combatlog sorunu acil destek...

1.7.X ve 1.8.x Sunucum var combatlog çalışmıyor önerilerinizi bekliyorum acil .. Aldığım Hata: Could not pass event EntityDamageByEntityEvent to CombatLog v1.8.11 org.bukkit.event.EventException at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:302)...
  9. I

Pvpden kaçanlar için destek

Beyler benin serverimde combatlog yüklü ama çalışmıyor yeni bir ppden kaçmayı engelleyen plugin lazm nr önerirsnz.?
  10. I

1.7.x ve 1.8.x sunucu açacam spigot link?

Beyler 1.7.x ve 1.8.x sw açmak istyrm spigot linkini veriimsnz ?
  11. I

Yeni Server Açmıştım Saldırıya Uğradım... Yardım

Yeni server açmıştım adamın biri girdi servere lag geldi sonra sw tekrardan başladı ddos attı diye tahmin ediyorum bunun için ne yapmam lazım her önüne gelen sw gelip atacak bende izleyecekmiyim nitradoyada baktım ddos geçmişine boş anlamadım ben
  12. I

//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

Sunucu Adresi : PalasGaming.Nitrado.Net Sunucu Version: 1.7.X Slot Sayısı: 82 Kişiliktir. (Gerekli Olursa Artım Olacaktır.) Ram: 7 GB (Eğer Karşılamaz ise Artırmayı Düşünüyoruz.) Sunucu Türü : Faction Sunucu Açma amacımız sizlere Faction keyfini olabildiğince...
  13. I

İstek Herkesin Yorumuna İhtiyacım Var...

Ben şimdi Server Açmayı Düşünüyorumda Spam,CapsLock,SlowWrite,küfür engelleyici reklam engelleyici güzel bir plugin arıyorum önerilerinizi bekliyorum benim kafamda sohbet gardiyanı,CleanChat var Cleanın küfür koruması iyi diye bilyrm sohbette slow yazdırıyor ama sizdende önerilerini bekliyorum..
  14. I

{sorun}WorldGuard Güncel Sürümü

WorldGuard Güncel Sürümünde hey,sorry felan diyor o yazıyı değiştirmeyi ve şu use yi felan kaldırmak istiyorum yardımcı olursanız teşşekkürler
  15. I

Çözüldü

Merhaba Arkadaşlar factions yüklerken bilmiş olduğunuz üzere massivecore de istiyor prefixleride massivecoreden yapmamız gerekiyor ben massivecoreden prefixleri ayarlamak istemiyorum factionsun son sürümünede ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim !
  16. I

wgKeepInventoryFlags ve WG CUSTOM FLAGS HATASI

Error occurred while enabling WGKeepInventoryFlags v0.3.1
  17. I

[Soru]Maden Felan kırınca Direk Envantere Gelmesini Sağlayan Plugin ?

Maden Felan kırınca Direk Envantere Gelmesini Sağlayan Plugin acil bilen biri varsa
  18. I

[ PalasGaming ] [1.7.X] Factions // OX // Kafa Düşürme // Tabela Enchantlar // Minigames // PVP //

|| Server IP : PalasGaming.Nitrado.Net || || Sürüm : 1.7.x || || Kapasite : 100 SLOT || || 10 GB Ram || || Kapanma Riski Yok || || Otomatik Lapis || || Otomatik Hammadde & Viphammadde || || Parkurlar-Yarışmalar -Eventler|| || Bosslar || || Ödüllü Parkur Ve Labirentler || ||Bug Tamamen...
  19. I

[soru] Klan desc crash kodu yazıyorlar!

Klan desc crash kodu yazıyorlar! unioanticrash var ama fayda etmiyo ona supercensor add dende ekledim biri çözüm söylesin lütfen
  20. I

[Soru] Hub Sunucu İle Lobi

İlk Başladığında Oyuncular 1.Stüne Elmas 5.Stüna Clcok Gibi Nasıl Ayarlayacam ?
  21. I

[[Soru]] Lobi İçin Gerekli Pluginler Nelerdir ?

Lobi İçin Gerekli Pluginler Nelerdir ? Paket Yapacamda
  22. I

[Soru]Acil Konu Girin Plugin Hakkında

Arkadaşlar benim serverimde combatlog var repair all felan engelli ama bi kaç gün önce tamir all felan çıkmaya başladı ben bunların savaşta kulalnılmasını istemiyorum elimle bu komutları plugine yazmakta istemiyorum savaşa girince direk olarak bütün komutları engelleyen bir pluginn varsa önerin...
  23. I

Repair Tabelası Oyuncularda Çalışmıyor!

Repair Tabelası Oyuncularda Çalışmıyor! Adminde felan çalışıyor kurucuda felan çalışıyor ama oyuncularda çalışmıyor
  24. I

Repair Tabelası Oyuncularda Çalışmıyor!

Repair Tabelası Oyuncularda Çalışmıyor! Adminde felan çalışıyor kurucuda felan çalışıyor ama oyuncularda çalışmıyor
  25. I

[[Çözüldü]]Savaştan Kaçınca Banlayan Plugin ? Acil

Savaştan Kaçınca Banlayan Plugin ? Acil