Arama sonuçlarınız

1. kotla1717

1.5.2 Hamachi Survival Server

arkadaşlar daha yeni açtım 1.5.2 hamachi server kurdumda arkadaş arıyorum böyle evimizi falan yapacağımız arkadaş olursa 1.5.2 survival oynarım
  2. kotla1717

Bana Kim Teamwireverden Minecraft 1.5.2 hamachi server açabilir ?

arkadaşlar ben minecraftta 1.5.2 server açmak istiyorumda Bana Kim Teamwireverden Minecraft 1.5.2 hamachi server açabilir ?
  3. kotla1717

Mine & Blade Battlegear 2 Mod

arkadaşlar ben Mine & Blade Battlegear 2 Modunun linkini arıyorumda googlede araştırdım buldum ama bazı dosyalar eksikti rica etsem siz bana indirme linkini atabilir misiniz ?
  4. kotla1717

minecraftta 1.5.2 Server nasıl açarım ?

arkadaşlar ben minecraftta 1.5.2 için server açmak istiyorum ama hamachi server olacak nasıl açabilirim resimle yada yazı ile anlatırmısınız server açmak istiyorumda
  5. kotla1717

herkes en sevdiği modları yazsın

arkadaşlar herkes en sevdiği modu yazsın ben başlıyorum Thaumcraft,rei's minimap
  6. kotla1717

Minecraft nasıl canavar yaratırım ?

arkadaşlar ben şöyle bişi istiyorum ben böyle bişi koyacağım bunda istediğim şeyin doğmasını sağlayacağım ama sade geceleri doğacak nasıl yapabilirim resimle yada yazı ile anlatırsanız sevinirim.
  7. kotla1717

[istek] Modlar ve Texture packlar arıyorum

arkadaşlar ben şöyle modlar arıyorum: 1. kamp modu arıyorum 2. silah modu arıyorum 3. mümkünse Mine & Blade Batlegear 2 modunun linkini istiyorum 4.korkunç texture packlar arıyorum (mümkünse silent hill olmasın) 5. HD texture pack arıyorum 6. Kovboy filmlerindeki gibi 1 mod arıyorum...
  8. kotla1717

bir mod arıyorum...

arkadaşlar ben böyle kendi paramızın olacağı o para ile pazar gibi bir yerden alışveriş yapabileceğimiz 1 mod istiyorum
  9. kotla1717

Mine & Blade Battlegear 2 modu yardım

arkadaşlar ben Mine & Blade Battlegear 2 diye bir mod gördüm indirme linklerini buldum ama kurmayı bilmiyorum rica etsem siz indirme linki ve kurulumunu verebilir misiniz ? not:versiyon 1.5.2 olması lazım
  10. kotla1717

Minecraft Korkunç texture pack bilen varmı ?

arkadaşlar ben böyle korkunç texture packlar arıyorum mesela kapıda kan olacak,tablolar korkunç olacak,bazı zombiler halkadaki kadın gibi olacak,üstüne atlayan canavarlar olacak (aynı half lifedeki o küçük böcek gibi :D ). not:silent hill i denedim ondan daha korkunç olsa daha iyi olur
  11. kotla1717

minecraft eski çağ savaş modu bilen varmı ?

arkadaşlar benim bide düşmanımın atlı ordumuzun olacağı,ikimizinde kalesi olacağı, askerlere emir verebileceğim böyle eski çağdaki savaşlar gibi bir mod istiyorum bulabilir misiniz 1.5.2 için olsa bide süper olur
  12. kotla1717

.jar lı modlar nereye atılır ?

arkadaşlar .jar lı modlar nasıl kullanılır anlatırmısınız ?
  13. kotla1717

Plugin nedir ?

arkadaşlar bu plugin denen şey nedir,ne işe yarar,nerelerde kullanılır,ve nasıl kullanılır ?
  14. kotla1717

Computercraft kullanımını anlatabilecek olan varmı ?

arkadaşlar computercraft modunu bana resimle yaza yazı ile ne işe yaradığını ve kullanımını anlatırmısınız not:video olmazsa iyi olur
  15. kotla1717

minecraft mancınıklı orta çağ modu arıyorum

arkadaşlar ben 1 mod arıyorum böyle mancınık olacak toplarla kalelere saldırabileceksin yani kısaca orta çağ modu arıyorum not: Ancient Warfare modu olmuyor oyun donuyor
  16. kotla1717

1.5.2 için mod arıyorum bulabilen varmı ?

arkadaşlar 1.5.2 için assasin creed gibi duvarda yürüyebilecek 1 mod,bütün eşyaların tariflerinin olduğu 1 mod,oyun içi kasmayı azaltan 1 mod,bazı korku yada survival haritaları,at modu (ata binilebilecek) bu modları arıyorum bulabilen varsa linklerini atabilirmi ?
  17. kotla1717

thaumcraftta bütün asaların yapımı ve özelliklerini bilen varmı ?

arkadaşlar ben thaumcraft denilen 1 modda oynuyorum ve bu modda asaların yapımını bilmiyorum aranızda bütün asaların yapımını ve özelliklerini bilen varmı ?
  18. kotla1717

thaumcraft için yardım

arkadaşlar ben thaumcraft modunda oynuyorumda asaların hepsinin yapımını bilen varsa söyleyebilirmi ?
  19. kotla1717

Yardım Minecraft yerel ağdan nasıl multiplayer oynanır ?

arkadaşlar ben yerel ağdan multiplayer oynamak istiyorum nasıl oynayacağım ?
  20. kotla1717

minecraft map

arkadaşlar ben böyle kaleden kaleye yada köprünün bir ucundan bir ucuna olacak olan 1 savaş mapı istiyorum bulabilir misiniz ?
  21. kotla1717

minecraft araç modu

arkadaşlar ben bir mod arıyorum böyle araba uçak vb. şeyleri sürebileceğim 1 mod
  22. kotla1717

minimap arıyorum

arkadaşlar ben 1.5.2 için minimap arıyorumda eğer bulabilirseniz kurulumunuda söylermisiniz ?
  23. kotla1717

Minecraft asa modu

arkadaşlar ben 1 asa modu istiyorum bu asa 1.5.2 için olacak bide bunla zombi öldürebileceğiz yani gandalf ın asası gibi bişi istiyorum :D
  24. kotla1717

Forge nasıl kullanılır ?

arkadaşlar ben mc 1.6.2 için forge indirdim kurdum java hatası verdi 32 bit java indirdim kurdum yine hata verdi hata şu yardım ederseniz sevinirim
  25. kotla1717

minecraft ev eşyası modu

arkadaşlar ben böyle bacası sandalyesi kolduğu şöminesi 1 packta olan 1 mod istiyorum forge kullanmayı bilmediğim için forgeli ise modunuz öğretirmisiniz ?