Arama sonuçlarınız

1. kotla1717

1.5.2 Hamachi Survival Server

arkadaşlar daha yeni açtım 1.5.2 hamachi server kurdumda arkadaş arıyorum böyle evimizi falan yapacağımız arkadaş olursa 1.5.2 survival oynarım
  2. kotla1717

Mine & Blade Battlegear 2 modu yardım

dediğini yaptım ama kalkanı alınca elimde beyaz bişi görünüyo üstünde texture bilmemne yazıyo
  3. kotla1717

bana server açabilirmisin

bana server açabilirmisin
  4. kotla1717

Bana Kim Teamwireverden Minecraft 1.5.2 hamachi server açabilir ?

arkadaşlar ben minecraftta 1.5.2 server açmak istiyorumda Bana Kim Teamwireverden Minecraft 1.5.2 hamachi server açabilir ?
  5. kotla1717

Mine & Blade Battlegear 2 Mod

1.5.2 sini bulup bana indirme linkini atıp kurulumunu anlatabilecek biri varmı ?
  6. kotla1717

attıktan sonra 2 kez açınca görünürmü ?
  7. kotla1717

attım ama modu görmüyor
  8. kotla1717

bide bunu nereye atacağım mods klasörünemi ?
  9. kotla1717

tamam saol
  10. kotla1717

arkadaşlar ben Mine & Blade Battlegear 2 Modunun linkini arıyorumda googlede araştırdım buldum ama bazı dosyalar eksikti rica etsem siz bana indirme linkini atabilir misiniz ?
  11. kotla1717

Minecraft Bukkit Server Kurmak [ 1.5.2-r0.1 ] [ 8 Adımda ] [ Geniş Anlatım ]

o sorunu çözdümde şu maddede takıldım: Ardından "Başlat.BAT" adlı dosyayı çalıştırıyoruz ve klasörümüzün içine sunucu (server) dosyalarını yüklemeye başlıyor. başlat.bat a bastım ama 1 sn sonra kapanıyor
  12. kotla1717

minecraftta 1.5.2 Server nasıl açarım ?

başlatların hepsini denedim ama hiçbirinde uzun yazı çıkmadı ? nasıl yani uzun bir yazı anlamadım ben ?çalışmadığını nasıl anlayacağım onu söylesen daha iyi olur bence :D3 ile 1 de uzun yazılar geliyo bitekserverin açık yada kapalı olduğunu nasıl anlayacağım ? kafamda deli sorular :D
  13. kotla1717

minecraftta 1.5.2 Server nasıl açarım ?

arkadaşlar ben minecraftta 1.5.2 için server açmak istiyorum ama hamachi server olacak nasıl açabilirim resimle yada yazı ile anlatırmısınız server açmak istiyorumda
  14. kotla1717

herkes en sevdiği modları yazsın

her yerde karşıma çıkıyon :D clay soldiers in askerleri steve gibi uzun olsa güzel mod aslında
  15. kotla1717

herkes en sevdiği modları yazsın

arkadaşlar herkes en sevdiği modu yazsın ben başlıyorum Thaumcraft,rei's minimap
  16. kotla1717

Minecraft nasıl canavar yaratırım ?

tamam versionsa atacağımbaşka çaresi yokmu bunun ekran gidiyo hep şu ana kadar 5 kere silip kurdum oyunusorun çözüldü 1 mod var o ekranı karartıyomuş onu sildim düzeldiher yorum yaptığımda beğeniceksen bana uyar :D
  17. kotla1717

zaten skydazdan yapıncada aynısı oldu
  18. kotla1717

bin klasörünün içindeki minecraft.jar ın içine attım oyuna girince ekran karardı
  19. kotla1717

tamam deniyeceğim. dayz modu için 1 map yapacağımda etrafın zombi olması lazım :Dtamam deniyeceğim. dayz modu için 1 map yapacağımda etrafın zombi olması lazım :Dattım crash hatası verdi :S
  20. kotla1717

komiğimdir normal :D skydazdan indirdim direk o kursun benmi uğraşcam bida :Dsohbet muhabbet süper hızla ilerliyor az sonra türkcel süperonlineyi geçeriztoo many items i indirdim de minecraftta paneli nasıl açacağım yoksa direk e ye basıncamı açılacak ?
  21. kotla1717

tamam saol +1 ini verdim hep senmi vercen :D
  22. kotla1717

kısacası spawner nasıl yaparım? bu arada beğenimi arttırdığın için saol :D
  23. kotla1717

[/DOUBLEPOST]biraz aradım benim istediğim şey spawner miş şimdi bende dayz modu var ondaki zombiyi spawnere nasıl koyarım ? şimi sen dedin ya güneş paneli x y z enerjiyi 1 bloga iletme falan benim kafa allak bullak oldu o yüzden :D
  24. kotla1717

belli oluyor