Arama sonuçlarınız

1. A

Bu Hangi Plugin ? || Konuya Bak ||

Merhaba Arkadaşla Acaba Resiimdeki Plugnin İsmini Bilen Varmıdır ?
  2. A

YorgunOyuncu.Nitrado.Net || Hub Server || Reklamcı Alımı

Serverimizde Online Sorunu Yaşıyoruz. Bundan Dolayı Servere Girenler De Online Az Diye Çıkıyorlar. Bunun İçin Bize Gerçekten İşini Yapacak Bir Rekalmcılar Lazım. Alıma Katılmak İçin Gerekli Olanlar: Adınız : Skype Adresiniz : Reklamıcılıktaki Tecrübeniz : (Az|Orta|Yüksek) Reklamcı olmayı...
  3. A

YorgunOyuncu Pro Reklamcı Aranır

Merhaba Arkadaşlar Serverimde Online Sorunu Yaşıyorum. Şehir Sışına Gittim 1 Hafta Sw Yi Bıraktım Diye Bütün Online ler Gitmiş. 1 Haftada En Az 30 Online Getirebilecek Reklamcı Aranıyor. Reklamcının Özellikleri:: -Uçan Halı Kullanabilme -Reklamcı Kiti -Reklamcı Tag ı -Başka özelliklerde...
  4. A

yorgunoyuncu.nitrado.net HUB Server + | Faction | SkyBlock | KitPVP | SkyWars

YENİLİKLER Sunucumuz HUB Servere Dönüştü. Faction-Skywars-Skyblock-PVP Her Pazar Günü Vip Çekilişimiz Vardır! Her Pazar Günü Vip Çekilişimiz Vardır! Her Pazar Günü Vip Çekilişimiz Vardır! Her Pazar Günü Vip Çekilişimiz Vardır! Bugün Yani 27.07.2015 Saat 15:00 da VIP Çekilişi Yapılacaktır...
  5. A

yorgunoyuncu.nitrado.net Rehber | ve | Reklamı Alımı

Merhaba Arkadaşlar Ben Ahmet. Serverim Faction dur. Uzman Rehbere ve Uzman Reklamcıya İhtiyacı Vardır. Serverim Dün Açıldı Bu Nedenle En Çok Reklamcıya İhtiyacım Var. Oyuncu Sayısı şu an Az Çünkü Reklam Yapamıyorum :D Rehber Başvurusu İçin: Adı Soyadı: Yaşı: Tecrübe Var Mı: Skype: Günlük Kaç...
  6. A

Vip Satma

Merhaba arkadaşlar ben vps alıp minecraft server kurmak istiyorum ama nasıl vip satacağımı bilmiyorum. Serverim Nitrado olsaydı nasıl satacağımı biliyorum ama alıcağım firmada mobil ödeme yok ve 18 yaşından küçüğüm. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.