Arama sonuçlarınız

1. PoligonTR

Skript Rehberi - Looplar / İf ,else ve else if

Aslında looplar birçok konuda bize yardım eder.Ve looplar sanıldığı gibi sadece tüm sunucudaki her şeyi kontrol etmez.Aynı zamanda bir liste değişkenini de kontrol edebilir vs.Eğer ben bir loop girmek istiyorsam aynı zamanda onun eventini de ona uygun yapmalıyım.Mesela on every 1 seconds dersem...
  2. PoligonTR

Plugin hatası

Eclipseden plugin kodladım.Can veren bir plugin.Fakat pluginin jar dosyasını atmama rağmen görmüyor server neden ?
  3. PoligonTR

Fetih plugini

var mı böyle plugin ?
  4. PoligonTR

Give engelleme nasıl olur ?

Arkadaşlar give komutunu nasıl engellerim sp'de ? Hilelere izin vermemek işe yaramıyor çünkü LAN'dan paylaşıma açıp hileye izin ver aktif edebiliyor
  5. PoligonTR

Minecraft aritmetik devreler

http://minecraft.gamepedia.com/Tutorials/Advanced_redstone_circuits#Arithmetic_logic_unit Burada anlatılan 4 bit adder,full adder,half adder falan TR anlatım var mı ? yoksa ingilizce açıklayıcı video var mı ?cevap yok mu
  6. PoligonTR

Diane Parkurları

Merhaba arkadaşlar size yaptığım iki parkuru içeren bir haritayı tanıtmak isityorum :) Umarım beğenirsiniz. Şu anda point toplama sistmei kurmadım ileriki mapımda yapacağım. Yalnız parkurlar biraz uzun :).Özellikle 1.parkur :) Fakat ödüller güzel.Mesela örnek olarak zırh set bile bulacaksınız...
  7. PoligonTR

Mob drop items

Arkadaşlar summon komutuyla spawnladğım bir zombiden kılıç düşmesini sağladım fakat ben başka bir item düşmesini istiyorum nasıl yapcam ? mesela ok gibi