Arama sonuçlarınız

1. F

MCVaktiDostum - Faction-Boss - "Kaderin Senin Ellerinde"1.7.2"

> MCVaktiDostum - ZombieKral Kızdı ! (Sunucu Betada) > IP : 46.20.1.66:1122 / Slot Yükselicektir. > Hatalar Düzeltildi, Yep yeni faction heyecani. > Silahlarla Oyun bi farklı, > En iyi olmak dahada farklı ! > Birde her hafta vip cekilisi tadından yenmez. > 2 Tane Bossumuz, P4 İle Kozumuz. >...
  2. F

ChestShop Plugini Calismiyor ! [YARDIM][SONSURUM]

Merhaba Arkadaslar, ben chestshop son surum yukledim gerekli ayarlamalari yaptim, AdminShopu market yaptim, oyuncu admin kurucu permleri saten var, bakin pazar kurabiliyorum ama satin alamiyorum gamemode 0da alamiyorum. Vaultda var, satin alinmiyo veya bisey satilmiyo napmaliyim ?
  3. F

CvOnline ! Beyaz Gözlerin İçinde Korku Dolu Anlar ! (1.7.x Herobrine Hayatta Kalma)

CvOnline ! Beyaz Gözlerin İçinde Korku Dolu Anlar ! ------------------------------------------------------------------ IP : 46.20.1.139:1167 Sürüm : 1.7.2 ----------------------------------------------------------------- Herobrine Ortalıkta Geziniyor ? Ama Sen Hayatta Kalma Bir Sunucudasın ...
  4. F

--LoraCraft Bir Serverden Daha Fazlası !/V.I.P CEKLILISI/-----46.20.1.98:1101----1.7.2

1.7.2 Heyecanına ? Hazırmısın ? ----------------------------------------------------------------------------------------------------- LoraCraft Kendine Özgü Faction ! Sağlam Alt Yapı ! 46 KISILIK KAPASITE FACTION "CLANINI KUR SAVAS" DELL 910...