Arama sonuçlarınız

1. ProJocuk77

Rengar'mı Kha'zix mi

Beyler lol oynuyacağım ve hangi champi almalıyım diye düşünüyorum sizce hangisi @Mr1KinG senden yardım bekliyorum
  2. ProJocuk77

Battlefield JET Uçurma Kursu

Selam Beyler Bildiğiniz üzere BF3 ( Battle Field 3 ) beleş oldu. Ve birsürü kişi doldu ve birazının bilgisi yok. Neyse bunları geçelim ve En popüler hava aracı olan jeti ele alalım. BF 2 oynayanlar biliyordur ki Jet tam donanımlı olmayarak karşımıza geliyor. Ek donanımları puan ile açıyoruz ...
  3. ProJocuk77

Hadi Bunu Açıklayın

Başlıkta belirttim hadi açıklayın
  4. ProJocuk77

Harita Yapabilen

Öncelikle Selam Ben Forumun Yalnızı ProJocuk77 Bende Technich Launcher var ve onda flan mod var Film çekmek istiyorum bana modern harita ve filmde oynyacak adam lazım Yapabilecek Varsa forumdan Ulaşsın
  5. ProJocuk77

Tetris (KenDiniz Büyütebilirsiniz) (Alıntıdır)

Selam arkadaşlar Öncelikle belirtmek isterim ki bu tetrisi başka serverde görüp kendim yaptım Büyütebilirsiniz İyi Seyirler Not: İlk başlarda hata vardı oraya pek takılmayın yani. 2. Not: Ben Küçük yaptım siz büyütün diye en basit şekilde yaptım
  6. ProJocuk77

Hikaye yapalım

Hikayedeki karakterler: Jack,Daniel 1.Bölüm Saat 23.30 Yer Orman Jack: Hadi dostum bana elini ver çıkmak bu kadar zor olmasa gerek.der. Daniel: Al işte tamam tut beni , Ahh. Jack: Dur yarana bir bakayım Daniel: Tamam yeter bakmana gerek yok. Acaba Orman neden kapatılmış biliyor musun ? Hayır...
  7. ProJocuk77

HeroBrine &Slenderman Hikayesi

Alıntıdır Alıntıdır Alıntıdır Alıntı yapmışın demeyin [1. BÖLÜM] Steve gözlerini yorgun bir şekilde açar. Saate bakar, işine geç kalmıştır. Hemen gidip takım elbisesini giyer, biraz peynir yer ve hızlıca evinden çıkıp işe gitmek için yola koyulur. İş merkezinin önüne geldiğinde hemen kapıdan...
  8. ProJocuk77

Server haritası ----YAPILIYOR------

Şeyyy uzun bir aranır ardından yine karşınızdayım Server map yapmaya başladım Daha bitmedi en kısa zamanda bitirip linkini atacağım merak etmeyin Resimler : bu kulenin önden görünüşü bu kulenin merdiven görünüşü (kafamdan görünmüyor bitince daha iyilerini çekeceğim özür) Buda kulenin...
  9. ProJocuk77

Minecraft Texture Pack Yüklemek

Bildiğiniz gibi Texture Pack Korku ve Bazı mapların vazgeçilmezidir bende bilmeyenler için nasıl yüklendiğini anlatacağım 1.Adım: Windows simgesine tıklayın 2.Adım: Arama Kutucuğuna APPDATA yazın 3.Adım: Roaming Klasörüne basın. 4.Adım: .Minecraft Klasörüne gelin 5.Adım: ResourcePacks klasörünü...
  10. ProJocuk77

İlk mapım Gir içeri

SA arkadaşlar ilk mapım olduğu için zorlandım ancak yeni maplar ile dahada gelişeceğim Şimdi mapımda 2 adet mod kullandım 1. Dragon Mounts Link http://********************/dragon-mounts-mod-1-4-5/ 2.Lights bridges and doors http://********************/light-bridges-and-doors-1-5-2/ Map 1.6.1...