Arama sonuçlarınız

1. xXxElite

Evcil Hayvan Plugini İstekd

Onlara baktım fakat yapmamadım parayla satılmıyor ??
  2. xXxElite

yumurta satın alıyolar marketten sonra o yumurtayı koyuyolar içinden mesela blaze cıkıyo onu takip ediyo hep
  3. xXxElite

Merhaba arkadşalar bazı server'larda gördüğüm kadarıyla server'da parayla pet satılıyor.Bu hangi plugin ? echopetsi denedim fakat orda parayla satılmıyor direk kodla geliyor.Benim istediğim parayla yumurtasını alıyolardı onu takip ediyodu.O nasıl olabilir ? bu plugin mümkün olabilir belki...
  4. xXxElite

Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

aliberke173 Nickim Teşekkürler Eklerseniz :)
  5. xXxElite

IP: PearlOnline.nitrado.net RAM:6 GB Kisi Sayısı:50 Faction server sg de var hemen gelin süper...

IP: PearlOnline.nitrado.net RAM:6 GB Kisi Sayısı:50 Faction server sg de var hemen gelin süper server !!
  6. xXxElite

<Pearl Online> <Survival Games - Faction> <1.7.x>

Arkadşalar ben builderim çok güzel server hepinizi bekleriz !!1
  7. xXxElite

Selam kardeş skype varsa verr msn serverın hakkında bazı projelerimi göstereceim :) (pet sistemi...

Selam kardeş skype varsa verr msn serverın hakkında bazı projelerimi göstereceim :) (pet sistemi vs..)
  8. xXxElite

Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

kısacası benim düşüncem şöyle mesela genelde serverlarda küfür ediyorlar birsürü şey yapıyorlar.Fakat böyle birşeyin bir premium server'da olacagını sanmıyorum çünkü premium alan birisi böyle davranmaz o yüzden premium bence iyi
  9. xXxElite

1.8 Creative Sunucu Büyük Sehir İnşaatı < Premium >

REKT Im Premium and Im coming :3
  10. xXxElite

GalactiCraft Ayda Kaldım :(

boşuna forgeyle kılıçlar hazırlayıp kalıplar yaptın diosun :D tinker modla uğraştım ful :DArakdaşlar çözdüm /dimensiontp nick şeklinde dönebiliyomuşuz :)
  11. xXxElite

GalactiCraft Ayda Kaldım :(

Merhaba Ben Bi Sorunum Vardı GalactiCraft la Aya Gittim Sonra Roketimi Kaybettim dünyaya nasıl geri döncem ?? /kill çektim roketim yok heryeri gezdim gamemode'a geçip orda roket yaptım.Fakat benzini Load Fuel'e Basınca Olmuyo Fuel Loader'da Arkadaşlar Nasıl Dünyaya Geri Dönebilirim Herşeyim...
  12. xXxElite

Beklenen Parkur Haritasi | Seytan Kral Nebah'in Parkuru | 1.7 // 1.8

Merhaba Arkadaşlar, Seytan Kral Nebah'in Parkuru Bizim Gunluk Maplerimizdendir.Ortalama Birkac Saat Icerisinde Yapilmistir.Map Profesyonel Olmayabilir.Veya cok guzel yapilar olmayabilir.Dedigim gibi gunluk maplerimizlerdendir.Bundan sonra haftada bir kez gunluk map palasacagiz.1 Gunde yaptigimiz...
  13. xXxElite

Otomatik Summon Kodu Oluşturucu [Resimli Anlatım] (Summon Code Generator)

Onu Ayarliyamiyoruz.Minecraft Oyle Yapmis Moblardan Dusen Itemlerin Sureleri Rastgele Ataniyor :) Tesekkurler :)
  14. xXxElite

[=Fetih Hareketleri=]

parantez içinde ünlem bir cümleyi kurduktan sonra o cümleye alay anlamı katar ^^ diye biliyorum :D
  15. xXxElite

1.8 de gelen kodlarla ilgili bi rehber açıcam bende :D normalde biz toplam 6 kişiyiz map...

1.8 de gelen kodlarla ilgili bi rehber açıcam bende :D normalde biz toplam 6 kişiyiz map yapiyoruz.O yüzden komut blogu falan ile aramız iyi
  16. xXxElite

Minecraft 1.8 ,de Neler Yeni ?

Ayrıca Sağ Tıkladığın Mobun Gözünden Dünyayı Görebilirsin Mesela Enderman X-Ray Gibi Görüyor ^^
  17. xXxElite

Bunları Biliyormuydunuz ? [Konuya Gir ]

-Eğer the end de enderman suya temas ederse ölür. Normaldede Ölüyor Diye Biliyorum :)
  18. xXxElite

Konularınız Falan Yararlı Bende Sizin Gibi Yararlı Şeyler Yapmak İstiyorum bi Tanışalım dedim :)...

Konularınız Falan Yararlı Bende Sizin Gibi Yararlı Şeyler Yapmak İstiyorum bi Tanışalım dedim :) Bu arada benim adım Berke
  19. xXxElite

[=Fetih Hareketleri=]

Türk Serverlerinde Biraz Zor Ama Yapılabilir. :D
  20. xXxElite

Merhaba :D

Merhaba :D