Arama sonuçlarınız

1. TimeOfTheBlood

Hayatta Kalma / Bahçıvanlık

Merhaba yeni başlayan arkadaşlar, Sizin için en basit şekilde nasıl çok meyve alacağımızı göstereceğim ( Bunun gibi/benzer bir sistem yapılmış olabilir). Amacımız tarlasını toplamaktan bıkanlara geliyor :) . Ayrıca bu sistemi istediğiniz kadar büyütebilirsiniz ama benden demesi tohumları dikmek...
  2. TimeOfTheBlood

Merhaba

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm herkese. Ben bu forumda 1-2 yıl öncesine kadar üyeydim sonradan çocukların çok artmasından ve saçma sapan işlerin ortaya çıkmasından dolayı ilişkimi kestim. Tekrar geldim çünkü artık yeni şeyler görmek istiyorum. Minecraft oynamaya bayılırım fakat biraz...
  3. TimeOfTheBlood

Konu Düzeninin Güzelleşmesi | Köprü Nedir, Nasıl Eklenir?

Merhaba Arkadaşlar Başlıkta da Olduğu Gibi Bugün Bilmeyen Arkadaşlarımıza 'Köprü' Seçeneğinin Nasıl Kullanıldığını Göstereceğim. Köprü,Linkleri Butonlara Taşıyan Küçük ama Kullanışlı Bir Araçtır. Metin Araçlarında Zincir İşaretiyle Sembolleştirilmiş Yanında Artı (+) Olan Butona Tıkladığımızda...
  4. TimeOfTheBlood

El Yapımı Yazı Tahtası

Merhaba Arkadaşlar Kendime Hobi Edindiğim Bir İş Olan, Bazı Eşyaları Kendi Elimle Yapma Takıntısı Bugün Bana Bir Yazı Tahtası Yaptırdı.Belki İşinize Yarar Belki Yaramaz Düşüncelerinizi Almak İstedim :) Malzemeler Yapım Aşaması Mukavva A4 Kağıtlarıyla Kaplanıyor Görüşlerinizi...
  5. TimeOfTheBlood

Redstone 'Harita Yapımı' Rehber Haritası

Merhaba Arkadaşlar, Bu Aralar Harita Yapmak İçin Çoğu İnsanın Heveslendiğini Gördüm. Ama Bunlar Profesyonelce Değillerdi. Bundan Dolayı Daha Güzel ve Kaliteli Haritalar Yapmak İçin Böyle Bir Rehber Harita Hazırladım. İçindekiler: /Effect Komutu /give Komutu /Give ve /Effect Komutuyla...
  6. TimeOfTheBlood

VESTEL 42' Smart Tv Kablosuz Ağ

Beyler Bizim Evde Başlıkta Yazdığım Gibi Bir Televizyon Var Ama Buradan Kablosuz Ağa Bağlanamıyorum Bunun İçin Özel Bir Aparat Lazım Sanırım Bilen Biri Var mıdır Acaba ? Televizyonun Resmini Çekerim Sorun Yok Biraz Kurcalıcam Etrafı Belgelerini Bulayım İsmini Tam Yazayım .
  7. TimeOfTheBlood

Klan Arıyorum

Premium Hesabım Yok Cracklı Serverlerde Oynuyorum Aradığım Klan Yardım Edebilecek (Set,Para vb.) -Mimari %85 -İksir Yapabiliyorum -Grup Halinde Saldırı +++ -Lapisle Aram İyi Ama Zor Serverlerde de Oynamayı Bilirim. -Klan Evi Şart -Mimari Simetrik Olmalı (Kıl Oluyorum Yamuk Olunca) -Güvensizlik...
  8. TimeOfTheBlood

Youtube Video Sorunu

Youtubeden Videolar İzlenmiyor <_<:VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV: (Proxy Değiştirici Söylemeyin Çünkü Bir Konuya Girdiğimizde Flash Player Gözükmediğinden Linkini Alamıyoruz!)
  9. TimeOfTheBlood

Anket - Bakar Mısın ? ☺

Arkadaşlar Merhaba, Ben Minecraft'a Yeni Başlayanlar İçin Ufak ve Basit (Resimli) Komut Bloğu Kodları Göstermek İstiyorum. Örneğin Bir Harita Yapımında Nasıl Karakter Ayarlanır, Karakterin Eşyaları Nasıl Otomatik Olarak Verilir, Kılıçta Bir Büyü Olmasını İstiyorsunuz ama Nasıl Yapılacağını...
  10. TimeOfTheBlood

Merhaba ☺

Herkese Merhaba ☺ Gerçek İsmimi Kullanmıyorum Kod Adımı Kullanırım Genelde Sanal Ortamlarda (: Ben HC7 (HeycSiSevın), Genel Olarak : -Müzik (Yabancı) -Oyun (Strateji,Zeka,Savaş) -Yaş 14 (2014'de 15'e Girecem Kasım'da) -Boy 1.76-77 -Zeka: Çoğu Şeyi Anlayabilecek Vaziyette Olgunlaşmış...