Arama sonuçlarınız

1. TimeOfTheBlood

futbol oynarken ne kazalar geçirdiniz ?

hep düşürmeye çalıştılar hiç düşmedim :D
  2. TimeOfTheBlood

Bizimle Oynar mısınız?

Genelde ne zaman oynuyorsunuz?
  3. TimeOfTheBlood

Merhaba

Neden olmasın :) skype ekliyorum bu arada haberin olsun.
  4. TimeOfTheBlood

Shaders Mod

Bir şey diyeceğim minecraft mod yüklemek zâhmetli bir iş midir ?
  5. TimeOfTheBlood

Yardım Bukkit Server Adminlik

2013 -> 2015 ?
  6. TimeOfTheBlood

Hayatta Kalma / Bahçıvanlık

Hayır benim dediğimi anlamıyorsun gelip yorum yapıyosun git başka birine söyle ben anlatamıyorum galiba sana ya da anlamakta zorluk çekiyorsun oraya ben özel özel patatesi domates, biber yazmadım hepsini bir başlık altında topladım anladın mı şimdi? Buna çilek, havuç(sebze-meyve) vb. eklenir...
  7. TimeOfTheBlood

Minecraft Kolay asansörler

Gayet iyi. Ayrıca haritayı burada paylaşsan iyi olurdu :)
  8. TimeOfTheBlood

Haritayı indirebilirsin, buton var orada ayrıca buradan bir benzerini izleyebilirsin videodaki sistemdeki tek sorun topraklara su verilmemesi.
  9. TimeOfTheBlood

Basit, kullanışlı bir sistem dediğim gibi bunun gibi/benzeri/aynısı yapılmış olabilir.
  10. TimeOfTheBlood

Minecraft Rehber Oldum Ancak Rehber Komutlarini Bilmiyorum Yardim Edin PLS!!

Biz de onların yaşındaydık :P Bırakın eğlensinler :D
  11. TimeOfTheBlood

Minecraft Rehber Oldum Ancak Rehber Komutlarini Bilmiyorum Yardim Edin PLS!!

:) Ne olduklarını tahmin edebiliyoruz, bırakın eğlensinler :D
  12. TimeOfTheBlood

Teşekkür ederim :)

Teşekkür ederim :)
  13. TimeOfTheBlood

Arkadaşım ben bilinen sistem diye parantez içinde ek bir açıklama yaptım yazımı okuyup yorum yaparsan daha iyi anlaşabiliriz ayrıca ekilen meyve yok ne demek ? Ben meyveyi orada alınan ürün, mahsul olarak anlattım ...
  14. TimeOfTheBlood

modlu survivor bölüm 1-2

Klasik şeyleri göstermeyin değişik şeyler yapın ki diğerlerinden farkınız olsun :)
  15. TimeOfTheBlood

Parantez içlerini okumayı denemeni öneriyorum arkadaşım. Bütün dediklerini parantez içinde söyledim :) Şifreleme olarak konuşuyorsan tebrik ederim kısmen de olsa kendi alfabeni yapmışsın :)
  16. TimeOfTheBlood

Merhaba yeni başlayan arkadaşlar, Sizin için en basit şekilde nasıl çok meyve alacağımızı göstereceğim ( Bunun gibi/benzer bir sistem yapılmış olabilir). Amacımız tarlasını toplamaktan bıkanlara geliyor :) . Ayrıca bu sistemi istediğiniz kadar büyütebilirsiniz ama benden demesi tohumları dikmek...
  17. TimeOfTheBlood

Merhaba

Teşekkür ederim arkadaşlar :)
  18. TimeOfTheBlood

Merhaba

Teşekkür ederim arkadaşlar, önerileriniz için de. Ayrıca İngilizceyi İngilizce Konuşurken Türkçeyi de Türkçe Konuşurken Kullanıyorum :)
  19. TimeOfTheBlood

Merhaba

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm herkese. Ben bu forumda 1-2 yıl öncesine kadar üyeydim sonradan çocukların çok artmasından ve saçma sapan işlerin ortaya çıkmasından dolayı ilişkimi kestim. Tekrar geldim çünkü artık yeni şeyler görmek istiyorum. Minecraft oynamaya bayılırım fakat biraz...
  20. TimeOfTheBlood

El Yapımı Yazı Tahtası

Duvara asilinca miknatis ile tutuyor sabit oluyor :) GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  21. TimeOfTheBlood

Minecraft Taramalı Dispanser - Yeni Bir Sistem

For example ... GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  22. TimeOfTheBlood

Bundan bahsediyodum :) GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  23. TimeOfTheBlood

Bu sistem yavas , yeni sistem kucuk ve kullanisli olur.(Sözde) Yeni sistemin yavas ve buyuk ... GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  24. TimeOfTheBlood

Bun Herkes Yapıyor Arkadaşım <_<<_<<_<<_<<_<
  25. TimeOfTheBlood

Minecraft'a sizce ne eklenmeli??????

Zombiler bize vurdugunda zehirlensek basimiz donse falam GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi