Arama sonuçlarınız

1. ömercanyanık

NAO/NextAttackOnline yetkililerini arıyor

NextAttackOnline Builder Pluginer arayışında 35.242.251.244 1.8 Faction BUİLDER FORM Daha önce kaç serverde çalıştın Bilgi birikimin Yaptıgın buildlerden 1 resim skype veya discord ismin yaşın PLUGİNER FORUM daha önce kaç serverde çalıştın bilgi birikimin İsmin yaşın skype veya discord
  2. ömercanyanık

NextAttackOnline yetkililerini arıyor

Serverimiz için builder alımı vardır Adınız varsa skype kaç serverde builderlik yaptın yaş kaç 17 yaş altı yazmasın lütfen :) bu kadar bilgi yetiyor 35.242.251.244 RDP sunucu ip adresi
  3. ömercanyanık

Merhaba serverim'de yardımcı olacak birileri arıyorum

Tekrardan merhaba, 4 yıl belkide 3 yıl önce başarılı server'ler açtım ama bağzı durumlar yüzünden kapattım 3 kere NAO yu bilen bilir belki çok zaman geçti aradan ama şimdi çalıştıgım için fazla meşgul olamıyorum Eğer bana yardımcı olmak istiyorsan skype omercan730 ben sadece akşamları girecem...
  4. ömercanyanık

ShopKeeper Köylü takas "Nasıl Kullanılır" ?

Shop Keeper Namı diyar Köylü Takas Plugin Tanıtımı Plugin basit plugin olduğu için tek komut -/ShopKepeer -/Shopkeeper Help Köylü düzenlemek için Klavya sol Shift ve Mouse Sağ tıklayarak menüyü açabilirsiniz İndirmek için https://goo.gl/KQz6uB Bukkit Dev Adlı siteden version uyumlu plugini...
  5. ömercanyanık

#NextAttackOnline Yetkilisini arıyor

Serverime Rehber Reklamcı ve Moderator alımı vardır server ip NAO.nitrado.net Uzatmadan kriterleri yazıcam Reklamcı için kriterimiz yok gel başla reklamcı grubu verelim özel vip str vip spd ve özel hammadden olsun tabii ki bunun içinde serveri 25 kişi doldurmanız gerekir
  6. ömercanyanık

Paid rank neden bozuk yardım

/Rankup komutunu kullanınca oyunda An internal error occured while attempting to perform this command diyor [17:20:14 ERROR]: null org.bukkit.command.CommandException: Unhandled exception executing command 'rankup' in plugin PaidRanks v1.8 at...
  7. ömercanyanık

Faction plugini serverimde çalışmıyor

Neden çalışmıyor her türlü şeyi deniyom Plugin listedine bile gelmiyor öle duruyor orda klasör üde gelmiyor
  8. ömercanyanık

#NextAttackOnline|Kasa|Boss| Rütbe|Gelişmiş Faction Keyfini Yaşa

Skype: OmerCan730 Sunucumuzun Slot sayısı: 32 Sunucu Version :1.8.x Sunucu ip adresi : NAO.nitrado.net Resimdeki motd örnek gösterimidir Rütbe Listesine devam edilecektir 30 veya 40'a yakın rütbe eklenecektir Rütbelerimiz dahada artacaktır...
  9. ömercanyanık

[YARDIM] Burda ne sorun var ?

on command /money : trigger: tm msg to player &3%player% <nl>{BALANCE} Tablarda olabilirmi burda money yazınca -/tm msg @p &3 {player} <nl> Paranız = {BALANCE} Böyle bir şey yapmaya çalıştım olmadı
  10. ömercanyanık

Acil "Moderator" Lazım 15 Yaş ve üstü

ADIM Skypem Nickim Bilgim Yaşım Email Zorunlu Değil Online Saatim Açıklamam Zorunlu Değil ______________________________________________ Evet yukardaki forum doldurup mesaj atın konuya ben ilgileneceğim Neden moderator arıyoruz ben sunucuda olmadıgım zaman yoklugumu belli etmeyecek deneyimli...
  11. ömercanyanık

[YARDIM] Lapis kazarken sansa bagli item dusmesi

on break of lapis ore: chanceof 5%: give a name_tag named "&f&lBEYAZ ANAHTAR" to player send " &7> &aLapis kazarken Beyaz Anahtar düştü." bunu ayarladım tamam ama %20 şansa nası ayarlıcam bunu her kazdıgında düşmesin
  12. ömercanyanık

Plugin + Mimarlık konusunda yardıma ihtiyacı olanlar girsin

Evet arkadaşlar ben OmerCNYNK bu konularda tecrübem yüksektir (Skript)Hariç onda fazla tecrübem yok malesefki ama eğer serveriniz rütbeli falan ise yeni rütbeler ekleyebilirim sorunlarınıza çözüm bulabilirim Skype adresim : Omercan730 Eğer yardıma ihtiyacınız varsa herzaman burdayım
  13. ömercanyanık

Builder alımı var

İSİM SKYPE NİCK AÇIKLAMA Serverimizde 1 adet buildere ihtiyacımız var buyüzden skype ekleyebilirsiniz veya burdan iletişime geçebilirsiniz ve builder serverimizde biz olmayınca yoklugumuzu hissettirmemesi gerekir.
  14. ömercanyanık

Moderator alınacaktır + Builder

Düzenli World Guard World Edit ) Buildi kötü olmicak ) 15 YAŞ ÜSTÜ ) Skype ) Küfürlü Konuşmayacak bir yetkili arıyoruz Serverimiz yeni açılacak spawn tamamlandı Moderatorden isteğimiz biz yokken yoklugumuzu hissettirmeyecek birini arıyoruz O kişi sen isen hemen skype ekle omercan730
  15. ömercanyanık

.

................
  16. ömercanyanık

Konu kilit

Konu kilit
  17. ömercanyanık

KONU KİLİT ortagın inatçılıgı yüzünden serverimizi kapatmaya karar verdik

server kapatma kararı aldım ..
  18. ömercanyanık

Sunucuma geliyor ve Server Stop 3 2 1 diyor ve kapanıyor YARDIM

Adam amacı ne bilmiyorum skypesi sulooo30 Sordum canım sıkılıyor serverini stopliyorum sanane diyor Server sürüm 1.8 Sunucuma tam online çekti çekcem derken bi geliyor çökertiyor server batıyor hergün yapıyor bunu 1 2 dk sonra geri açılıyor bazen 5 dk sürüyor lütfen yardım edin
  19. ömercanyanık

(İSTEK)veya yardım Rütbeye göre satış

Yardım edenlere <3
  20. ömercanyanık

Nitrado 88,29 krş hesap satılır 35 TL fiyatta anlaşma yapılır

Mobil olarak alınacak para her türlü güvence için tc kimlik telefon numarası verilir
  21. ömercanyanık

Yeni konu açtığımız için bu konuyu kapatır mısınız ?

Sunucumuz yeniden açıldığı için 0 dan konu açtık yetkili kişiler bu konuyu silebilirler mi ? @AdexTR @tekno 51 @TheTurkMen @Exo
  22. ömercanyanık

NextOnline | 1.7.X - 1.8 | (HeadShot) - (Özel yetenekli bosslar) - (Faction)

Merhaba, bizler NextOnline ekibiyiiz. Sizlere özgürce eğlenip, faction türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak özel anahtarla üst seviye bosslara giriş sistemi,özel boss eşyaları,headshot özelliği,çeşit çeşit eşyalarla doyasıya pvp...
  23. ömercanyanık

Beyler OITC hakkında

Acil yardım oyuncular giriyor bitince itemleri gidiyor lütfen yardım edin beyler bide biri kazanınca ödül olarak bir şey verilme lazım nasıl olcak yardım beyler
  24. ömercanyanık

En iyi Hile Engelleme Plugini

Beyler Adamlar servere giriyor FastBow,SpeedMine, gibi hileleri açıyorlar ve NoChestPlus işe yaramıyor lütfen yardım
  25. ömercanyanık

NextCraft.nitrado.net/%0 Lag/Faction/Adam Gibi Faction İçin Gel

SUNUCU IP:NextCraft.nitrado.net SUNUCU SURUMU:1.7.2 - 1.7.4 SUNUCU KURUCUSU:Ömer Can Yanık Skype Omercan730 https://www.facebook.com/pages/NextCraft SUNUCU RAM:3 GB İSLEMCİ: CPU:Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores) Turkiye Lokasyon Biz Kimiz ? Sizler minecraft'ı...