Arama sonuçlarınız

1. D

Gönüllü Şekilde VIP Satışlı Minecraft Sunucusu Sitesi Yapacak Kişi Aranıyor!

Gönüllü Şekilde VIP Satışlı Minecraft Sunucusu Sitesi Yapacak Kişi Aranıyor! Site Güzel Olursa Birşeyler Düşünürüz :altın: Skype : darkpeoplecraft Görüşmek İçin ts3 : tmcts3.nitrado.net
  2. D

[+]Play.TurkeyMC.Com[+] |TURKIYENIN EN IYISI| |FACTION| |RütbeHammadde| |MiniGames| |OTOEvent| 1.8.X

Merhabalar ben Mustafa Emre ŞİMŞEK Ordu'luyum Bu Sunucuyu Açtım Çünkü; YouTube Kanalım Doğrultusunda İzleyicilerimden Çok İstek Alıyordum Açtığıma da memnunum İddaalı Bir Sunucu Olduğumuzu Düşünüyorum. YEREL IP : Play.TurkeyMC.Com 1.8.X Sunucu Kapasitesi : 50Slot ( Artırılabilir) Ram ( Bellek)...
  3. D

BİLGİSAYAR SORUNUM VAR! |ONEMLI|

Merhabalar Ben Bu Sorunu Tam 9 Aydır Yaşıyorum! Sorun Şudur Bilgisayarı Açtıktan SOnra Windows aÇILIRKEN Kpanaıyor Sinyal Yok Diyor Yeniden Başlatıyor Kendini %70 açılmıyor arada sırada açılıyor ama başka yerde düzgünce açılıyor komşuda internet kafede vb. Format ATTIM Olmadı Anakart Değiştirdim...
  4. D

[Çözüldü]1.8.3 Versiyonuna Göre PlotMe Var mı? Varsa Lütfen Verir misiniz?

1.8.3 Versiyonuna Göre PlotMe Var mı? Varsa Lütfen Verir misiniz? Kaç Gündür Sıkıntı Çekiyorum İmanım Gevredi Artık :'(1.7.2 PlotMe Kullandım Sorun Ortadan Kalktı!
  5. D

Serverimde Çok Büyük Bug Var Konuya Bak!

Mesela İsim ali adam Ali Yazarak Giriyor Hic Login Yapmadan Bug Yapıyor Nasıl Düzeltecem Bunu! Normalde Bu Oyuncu Oyunda Demesi Laızm!
  6. D

1.8 Faction MStore Klandakiler Klan Evini Kıramıyor

1.8 Faction MStore Klandakiler Klan Evini Kıramıyor Lütfen Yardım Edin Config Dosyasi bu { "aliasesF": [ "f" ], "worldsClaimingEnabled": { "standard": true, "exceptions": [] }, "worldsPowerLossEnabled": { "standard": true, "exceptions": [] }...
  7. D

[ÇÖZÜLDÜ]Komut Bloğu İle Oyuncular TP Olamıyor!

Orman Warpına Komut Bloğu İle Çıkış Ypatım Sadece Kurucular Geçebiliyor Oyuncular Basınca You Can't Used That Here Gibi Şeyler Diyor WorldGuard 6.1 Spigot1.8 Versiyon! Yardım Ederseniz Çok Mmenun Olurum
  8. D

PayPal'da 60TL Var Minecraft Satın Alamıyorum YARDIM!!!

PayPal'da 60TL Var Minecraft Satın Alamıyorum YARDIM!!! Hata : An error occurred while placing order, please verify credit card info and try again Purchase Dediğimde O Hata Çıkıyor
  9. D

Lapis veya Maden Kırınca İtemin ve Exp'in Envantere Gelmesi ACİL!!!

Bu Skript'i Benle Paylaşırsanız Sevinirim
  10. D

PLAY.TURKEYMC.COM[]FACTON/PVP[]BOSS[]MINIGAMES[]RÜTBE[]OTOEVENT[]TAKAS[]AÇIKARTIRMA[]1.8.X

İP ADRESLERİMİZ Play.TurkeyMC.Com TurkeyMC.Nitrado.Net Version: 1.8.x İletişim darkpeoplecraft :şapka:Neden Sunucu Açtık:şapka: TurkeyMC Serverlerini Açma Amacımız Şunlardır ; YouTube Kanalımız Bulunan OYUNEKRANITR Tarafından Düzenlenen Anket Sonucu Minecraft Faction/PVP Serverimizi...
  11. D

MineResetLite Maden Yenileme Süre Aralığı... ACİL!!!

MineResetLitede Madenlerin Hepsinin Aynı Anda 1er Saniye Arayla Yenilenmesini Nasıl Sağlayacam. ACİLL Cevap ACİLL Cevap ACİLL Cevap ACİLL Cevap ACİLL Cevap
  12. D

Serverde Savaşda Olmadanda İnsanların İsimlerinin Üstünde Can Gösteren HP Plugini Varmı

Serverde Savaşda Olmadanda İnsanların İsimlerinin Üstünde Can Gösteren HP Plugini Varmı
  13. D

Ben İnsanları Vİp Yapınca Otomatik Viphammadde Taslarına Eklenmesini İstiyorum Lütfen Yardım

Ben İnsanları Vİp Yapınca Otomatik Viphammadde Taslarına Eklenmesini İstiyorum Group Kodları ve Viphammadde Kodları Söylersen Çok Güzel Olur Lütfne Acil
  14. D

Serverime Crackshot TexturePack ve Nasıl TexturePack Koyucam Serverime Söylermisiniz

Serverime Crackshot TexturePack ve Nasıl TexturePack Koyucam Serverime Söylermisiniz
  15. D

Bana Acill 3 Saate Bir Doğan Çok Güçlü İçinden P4 Düşen Wither Skeleton Boss Lazım

Bana Acill 3 Saate Bir Doğan Çok Güçlü İçinden P4 Düşen Wither Skeleton Boss Lazım Allah İçin Çok Lazım
  16. D

TurkeyMC.Nitrado.Net/Play.TurkeyMC.com () Faction/PVP +1.7.2 ve 1.7.9 Uyumlu

TurkeyMC Server Bilgilerimiz - %0-10 LAG Garantisi - 8Gb Ram - 42 Kişilik Oyuncu [Slot] [Artabilir - CPU:Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores) Uplink:1000 Mbit TurkeyMC Olmassa Olmaz Kurallar - Küfür Kesinlikle 5dk Mute Sebebidir [Terbiye İlk Koşulumuz Olmaktadır] - Kurucu'ya Rehber'e...
  17. D

ÇOK Acill Hatasız Hem 1.7.2 Hem 1.7.9 Spigot Lazım Lütfen YARDIM!!!!!!!!!!!

ÇOK Acill Hatasız Hem 1.7.2 Hem 1.7.9 Spigot Lazım Lütfen YARDIMyardım edin ya of
  18. D

Play.TurkeyMC.com () Faction/PVP () Kafa Düşürme () BOSS +1.7.x 1.8.x geri Döndük Çabuk Gel!!!!

TurkeyMC Server Bilgilerimiz - %0-5 LAG Garantisi - 3 Gb Ram - 32 Kişilik Oyuncu [Slot] Kesin Artacak Server:Server #010 IP:tr010.nitrado.net CPU:Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1270 V2 @ 3.50GHz (8 Cores) Uplink:1000 Mbit TurkeyMC Olmassa Olmaz Kurallar - Küfür Kesinlikle 5dk Mute Sebebidir...
  19. D

Unkown Command. Type '/help' for help. Yazısını Nasıl Farklı Değiştiririm

Unkown Command. Type '/help' for help. Yazısını Nasıl Yanlış Bir Komut Girdiniz Yeniden Deneyiniz Gibi Değiştirirm. Yardım:VV:
  20. D

Arkadaşlar Lütfen Acil Sizden Bir Faction Plugin Paketi İstiyorum Htasız-Açıksız-Lagsız Lütfen

Arkadaşlar Lütfen Acil Sizden Bir Faction Plugin Paketi İstiyorum Htasız-Açıksız-Lagsız Lütfen !!!!!!!!!
  21. D

Enchanting Damage_All 1 - 5 Yazıyor Ben Enchant 100 - 1000 - 10000 Yapmak İstiyorum Acil Yardım

Enchanting Damage_All 1 - 5 Yazıyor Ben Enchant 100 - 1000 - 10000 Yapmak İstiyorum Acil Yardım
  22. D

Frame_Picture Çalışmıyor Onun İçin Ek Bir Plugşn mi Gerekiyor Acaba Arakadaşlar Yardım!!!!

Frame_Picture Çalışmıyor Onun İçin Ek Bir Plugşn mi Gerekiyor Acaba Arakadaşlar Yardım!!!! v1.7 Olmasına Rağmen Sürüm Sangi Bir Eklenti Plugin İsteriş Gibi Çalışmıyor.
  23. D

Şöyle Bir Plugin İstiyorum : Lütfen 3 Saniye Sonra Yazınız

Chat Kirlenmesin Diye Nasıl Yapacam Onu Ne O Plugin
  24. D

UltimateSurvivalGames CombatLog Varken Lobbye Atmıyor Yardın Acil!!!!!!1

Serverimde HungerGAmes var Ama CombatLog Varken Lobbye Göndermiyor Nasıl BungeeCord Olmadan Yapacam Yardm