Arama sonuçlarınız

1. G

EwilMC Faction u Bir Başka Oluyor :)

Ip adresi: EwilMC.bati.host Sürüm 1.7.2 4GB Ram 24 kişilik kapasite İlgili adminler Eğlenceli yarışmalar-çekilişler Saygılı yetkililer Rehber Ve Reklamcı Alımı Vardır Klan Savaşları-Turnuvalar kazanana özel taglar Açılış 19.05.2015 Kesinlikle Kufur/Hakaret/Argo Yasaktir...
  2. G

ZenXPvP Yeni Nesilin Yeni Serveri

Merhaba bugün size bir server tanıtacağım serverimiz pvp olup yeni açılmıştır Server İsmi:ZenXPvP Serverin Açılış Tarihi:Bugün (08.05.2015)Server İpsi:zenxpvp.bati.host Server Hakkında Açıklamalar erver PvP dir.1vs1 vardır hatta 1vs1i kazandığınız zaman elmas kazanırsınız bu elmaslarla item...
  3. G

Enchant hakkında bir mod [YARDIM]

şimdi ben biyerde bir şey gördüm tabi mod mu hackmı bilmiyorum ama modsa biliyorsanız yardım edin lütfen şimdi bu büyü masasına bir item koyduğumuzda orda bi harfler yazar ya o harfleri türkçeleştirme gibi bir mod varmı sorum bu hani yoksa hile felan mı onu öğreneyimde yaparım serverlerde işe...
  4. G

Yardım

beyler şimdi herkes hem skyblock hemde faction yapıo bir şey yapıp skyblocka giriolar onu nasıl yapıoruz acilen lazım yardım ederseniz dahada ii olur canlı yardım için skype isteyen eklesn Bozuq.qafa ama konuşamam teamviever fln bakarız. acilen yardım edin lütfen beyler yardım edin ya
  5. G

Plugin Yardımı

beyler bazı sw ve videolarda görüyorum adamlar sudan portal yapıyolar o suyun içinden geçince biyere ışınlanıo onu nasıl yapıyoruz acil söleyin ve hangi plugin
  6. G

HeavyCraft Açıldı Faction Alımlar var

Merhaba arkadaşlar Ben HeavyCraft Kurucusuyum serverimizde alımlar vardır. sw 2gb dir wps dir.Mapımız alıntı fakat tamamen alıntı olmasın diye üzerinde emeğimiz var yani birçok yerini kendim ve ekip arkadaşlarımla beraber yaptık. yani sw ye geldiğinizde map alıntı bu ne biçim bi sw demeyin...