Arama sonuçlarınız

1. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 11!

İşte Bölüm 11; İyi seyirler!..
  2. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 10*

Teşekkür ederim :)))
  3. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 10*

Bölüm 10; İyi seyirler... ^^
  4. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 9

Bölüm 9; İyi seyirler...
  5. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 8

Bölüm 8; İyi seyirler...
  6. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 7 -let's play

İşte 7. bölüm arkadaşlar; İyi seyirler...
  7. dogidogi13

İşte 5. ve 6. bölümler! Agrarian Skies 2

Beşinci bölüm; Altıncı Bölüm;
  8. dogidogi13

Uzayan 4.bölüm'üm Agrarian Skies 2

İşte Part 1; Ve de Part 2; İyi Seyirler!..
  9. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Let's Play Serim!

valla ben 60!a sabitliyorum bilgisayarım sıkıntı yapmıyor ^_^
  10. dogidogi13

Agrarian Skies 2. ve 3. Bölümler!

Bölüm 2; Bölüm 3;
  11. dogidogi13

Bende OBS'yi kullanmayı düşünüyordum ama nedense Minecraft 1.7.10 diye görüyor ama kapkara bir sahne kalıyordu. Neyse başa gelen çekilir Fraps'e kaldım. :D
  12. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Açılmıyor!

Hayır tek çözümü; " -Duser.language=en -Duser.country=US " yaz java parametrelerine bitti! :) Bende kendimden biliyorum hiçbir yerde bulamadımıştım. Nedeni ingilizcede büyük i (İ) yok biliyorsunuz ki o nedenle biz türklerin işletim sistemleri tükçe ve büyük i'yi kabul ediyor. oyunda bunu...
  13. dogidogi13

Herkese merhabalar; fazla söze gerek yok işte Agrarian Skies mod paketlerinin 2.si olan Agrarian Skies 2 karşınızda. İyi Seyirler, aşağıya yorum atmayı unutmayın! :)
  14. dogidogi13

Teog bitti...

Teog bitti...
  15. dogidogi13

Minecraft 1.9 Yenilikleri.

Eline Sağlık... +
  16. dogidogi13

Agario Oynarken 5.lik Aldım

Herkese merhaba, ben Doğaç. Bu sefer Agario oynarken aldığım 5.lik dereceminde bulunduğu videoyumu paylaşmak istiyorum. İyi Seyirler...
  17. dogidogi13

Modlu Minecraft 1.6.4 Let's Play Serim *Daha üst sürümlerde de kesin devam edecek.

Öncelikler konuma gelip görüntülediğiniz için teşekkür ederim. Ben dogidogi13 Direwolf20'yi bilmeyeniniz yoktur diye tahmin ediyorum. Bende onun 1.6.4 için düzenlediği ve Youtube serilerinde kullandığı paketi oynayarak bir seri haline getirmeye çaılışıyorum.*Daha üst sürümlerde de...
  18. dogidogi13

Builderlığımı Nasıl Geliştiririm?

muhammed1841 çok güzel söylemiş Keralis'i hakikatten izle iyi youtuber, denebilecek başka bir şey zaten kalmamış
  19. dogidogi13

BestSurvivalTR.nitrado.net | fb.com/bestsurvivaltrmc (1.7.x)

Peki odun kırınca 1$ getiren script işe yaramaz olmuş olmaz mı?
  20. dogidogi13

Bol Elmas Gerektiren Mod Lağazım!

Arılarda ilgili bir mod var en son agrarian skies da görmüştüm onu bulursam atarım deli dinamondan istiyo sadece yarım saate biter ***industrial apiary falan var ( forestry ve enerji üreten herhangi bir mod lazım) //geldi aklıma Gendustry
  21. dogidogi13

Gene Modpack Sorun Çıkardı Yardım Ederseniz Sevinirim

1- emin nasıl gittin ama modları tek tek dene 2-sortfix diye bir mod bu çoğu Ftb paketinde mevcut ve kısacası id hatalarını düzeltiyor Bunları bir denemeni öneririm
  22. dogidogi13

Bigdig Server Nasıl Kurulur ? (Eğer Kurabilirsem Benle Oynamak İsteyen Mesaj Atsın)

Ben hep öyle oynuyorum hiç sorun yaşamadım hem ram sıkıntısını varsa open to lan bire bir
  23. dogidogi13

dogidogi13 zaten anlaşılıyodur
  24. dogidogi13

Teog bir bitsin...

Teog bir bitsin...
  25. dogidogi13

Hiç o yönden bakmamıştım haklısın :alay: Aynen kardeşim haklısın bende sunucuda bugün oynamaya başladım ama tek sıkıntı az kişi var yani kısacası chat çok sessiz...