Arama sonuçlarınız

1. emircan8778

FactionsKingdom 1.8x | Hard Faction | Kişisel Yetenekler | Kasalar | Epic Eşyalar | Meslekler |

- tasarımcı: holypotato (ilerleyen zamanlarda özgü arenamızı yapacağız :)) - yüksek bir tepede pvp açıktır, düşmeyen kazansın o halde ! FactionsKingdom olarak bence bizi diğerlerinden ayrı kılan en büyük özellik tüm türk factionslardaki gibi olmamamız neden diye sorucak olursanız...
  2. emircan8778

{FactionsKingdom TR}-{Survival+Factions/RPG}-{Krallıkta Yaşam} IP Play.factionskingdom.net

Bilge Adam > Merhaba Genç Savaşçı Öncelike Krallık Yeni Açıldı Ve Hala Üzerinde Çalışılmaktadır.. Bu Yüzden Krallık İçin Olan Puanlamalarını Ona Göre Yaparsan Bizi Mutlu Edersin Savaşçı Krallıktaki Amaç Kendi Kralligini Kurup Kendine Bir Klan Açmak Olucak Kendini Geliştir Aynı Zamanda...
  3. emircan8778

Sunucumun Sürekli Çökmesi

Merhaba Sunucum Üstüste Açıldıktan 2dk sonra çöküyor ve cidden yardım gerekli anlıyan birisi yardımcı olabılırmı sanırım bi tür saldırı alıyoruz ama acilen yardım lazım heryerın forumuna yazdık nıtradoyada yazdım heryerden cevap beklıyorum cünkü sunucu 42 kişiden 6 kişiye düştü yardım ..
  4. emircan8778

Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

✔ 4GB+ Ram Kapasitesi ✔ ✔ 50 Kişilik Kullanıcı Slotu ✔ ✔ %0 Lag Oranı Rahat Bir Oyun Keyfi ✔ ✔ Her Anında Sizinli İlgili Olan Yetkililer ✔...