Arama sonuçlarınız

1. gbmaizol

CraftFrozen | 1.8.x | HardSkyblock | 10.04.2018 Açılış Tarihi| CraftFrozen.Batihost.Com

SUNUCUMUZU AÇMA KARARINI İLK BAŞTA HALİHAZIRDA AZ SAYIDA HARD SKYBLOCK SUNUCULARIN OLMASINDAN DOLAYI ALDIK. TAMAMEN KENDİM BAŞKA SUNUCULARDA OYNARKEN NELERLE KARŞILAŞTIĞIMDA MUTLU VE HANGİ SIKINTILARLA KARŞI KARŞIYA KALDIĞIMI GÖZ ÖNÜNE ALARAK SUNUCU AYARLARINI BU KARŞILAŞMAYA GÖRE YAPTIM...
  2. gbmaizol

SurvivalOyna/Spawner Kırma/SanalMarket/Görevler/Ve en önemlisi Eylence Var.

Serverimiz %100 Survivaldır Server Sürümü 1.7.x-1.8 Nitrado Güvencesiyle 0 Lag oranı (autosave dışında lag olmaz) Sunucuya Görev Plugini eklidir ancak daha NPC koymadık görev düşünüyoruz (fikirleriniz bizim için önemlidir forumda altta paylaşınız) Altın Kürekle Claim Vardır Sunucuda Rehber...
  3. gbmaizol

SurvivalMc survival in doğduğu yer

Serverimiz %100 Survivaldır Server Sürümü 1.7.x-1.8 Nitrado Güvencesiyle 0 Lag oranı (autosave dışında lag olmaz) Sunucuya Görev Plugini eklidir ancak daha NPC koymadık görev düşünüyoruz (fikirleriniz bizim için önemlidir forumda altta paylaşınız) Altın Kürekle Claim Vardır Sunucuda...
  4. gbmaizol

Serverim Az Önce Açıldı Acill Rehber Aranır Yada Builder 42 kişilik survival sunucu

skypesi olan eklesin acecolton32_cihadberk
  5. gbmaizol

[İstek] Beyler Fotoda Belirttim Lütfen bi bakın

Beyler Bu şekil Ban nasıl atıcam otomatik sayacak bunun pluginini sölermsiin
  6. gbmaizol

Alım Var l Yüzde Yüz Survival Server

HakMC.nitrado.net Buyrun Rehberde ARANIR
  7. gbmaizol

Servere ALım vardır ? Rehber lazım sadece Survival server Bilgisi olan gelsin

İP : HakMC.nitrado.net Bilgisi Olan cidden bilen bu işleri rehber aranır.
  8. gbmaizol

Efsaneler Oyunda > Hunger Games #5 >Nob'ların Dramı ![Turkish ₰ Türkçe]

Güzel bir Hunger Games Videosu Oldu Eğer Sizde Beğendiyseniz Arkadaşlar Lütfen yorum atarak belirtin Eksigim Varsa Belirtin. Lütfen İzleyin bi likede sizden geldin :)
  9. gbmaizol

Tüm Bugların KODLARINI Engellicek plugin lazım Arkadaşlar

MERHABA ARKADAŞLAR BEN SİZDEN BİŞE RİCA EDİCEM SUNUCUMDA TÜM ACIKLARI VE BUGLARI KAPATACAK Bİ PLUGİN LAZIM ARKADAŞLAR ÖRNEK VERİYORUM Bukkit:op [isim] bukkit:ban [İsim] Bunları felan engelleyebilecegim bi pl ismi söylerseniz çok memnun olurum İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.
  10. gbmaizol

[İstek] Zombiye vurdugumuzda kaç vurdugumuzu Gösteren Plugin Bilgisi olan yardımcı olsun...

Arkadaşlar başlıkta belirtegim gibi RAHATSIZ ettiysem kusura bakmayın bu plugine ihtiyacım var bilgisi olan ulaşırsa sevinirim Sunucuma çok bilgili pluginer aranır arkadarlar skype: deepfreeze447 Sw 42 kişilik 77 günü kaldı İYİ bi pl paketi toplamam gerek gerçekten bilgisi olanlar ulaşabilir...
  11. gbmaizol

PluginMi Essentials dan Mı Yapılıyor Bilmem Bi Yardımcı Olun Arkadaşlar

Arkadaşlar bir Serverde Görmüştüm Adam Yazı yazınca Baş harfini Otomatik Büyütüyor sonuna [Nokta] Ekliyor. Örnek Örnek Ben böle yazıyorum : oguzhan efe Örnek Plugin böle yapıyor: Oguzhan efe . Yani sonuna . Ekliyor ve başını büyük yapıyor Bilenler skype eklesin : deepfreeze447 Aynı zamanda SW...
  12. gbmaizol

HakMC / Hayatta Kalma Survival Server / BEYLER REHBER MODERATÖR ADMİN ARIYORUMMMMMM BUİLDERDEEE YRM

İP: HAKMC.NİTRADO.NET SKYPE: Deepfreeze447 Youtubem: youtube.com/EfsanelerOyunda446 BEYLER ACİLL ULAŞINNNN ARANIYOR BUU KİŞİLER.
  13. gbmaizol

HakMC / Hayatta Kalma Survival Server / BUİLDER MODERATÖR REHBERRRR ARANIYORRRR

HakMC / Hayatta Kalma Survival Server / BUİLDER MODERATÖR REHBERRRR ARANIYORRRR SKYPE: Deepfreeze447 HAKMC.NİTRADO.NET HakMC / Hayatta Kalma Survival Server / BUİLDER MODERATÖR REHBERRRR ARANIYORRRR
  14. gbmaizol

HakMC Aktif / Tamamen Survival /REHBER MODERATÖR VE BUİLDER ARANIR ACİLL HakMC.nitrado.net

OLMAK İSTEYEN YAZSIN SKYPE: Deepfreeze447 İP : HakMC.nitrado.net
  15. gbmaizol

HakMC Aktif / Tamamen Survival /REHBER MODERATÖR VE BUİLDER ARANIR ACİLL HakMC.nitrado.net

16. gbmaizol

HakMC Aktif / Tamamen Survival /REHBER MODERATÖR VE BUİLDER ARANIR ACİLL

17. gbmaizol

HakMC Aktif / Tamamen Survival / İYİ BİLGİSİ OLAN PLUGİNCİ ARIYORUM. KURUCULUK VERCEM Merak Etmeyin

BEYLER EĞER REKLAMA GİRİYORSA CİDDEN ÖZÜR DİLERİM. BEYLER YARDIMCI OLARAK KURUCU ARIYORUM PLUGİNCİ ARIYORUM. BİLGİSİ OLUCAK 24 KİŞİ VAR şu an AMA İYİ PL YOK LÜTFEN GELİN İP : HakMC.nitrado.net Skype: deepfreeze447
  18. gbmaizol

HakMC Aktif / Tamamen Survival / Rehber Builder Ve Reklamci ve Moderatör Aranıyor.

HakMC.nitrado.net Rehber Oyun düzeni sağlıcak Builder Eksiklikleri Tamamlıcak. Reklamci Reklam yapacak Moderatör Asistan olacak. :D Serverde 38 Kişi var ama yardımcı olarak bunları alıcam. SKYPE: Deepfreeze447
  19. gbmaizol

Sunucuya Uzman Kadro Alınacaktır Sunucu Kit-PvP

Çoğu kişinin bildihi üzere canlı yayında event yapan youtuber Hasan DantelGraphics.minecraft.to adlı sunucuya ek olarak Kit-PvP açmak istedi ve bunun üzerine Hasan'ın ekibi ve Burda toplacağım builder ekibi ile yeni bir arena yaratıcağız. oyunda market + bazı özel tapınaklar vb şeyler yapılacak...
  20. gbmaizol

dantelgraphics.minecraft.to Faction/PvP Kale Yıkmak serbest Eylencenin yeni adresi

Dantelgraphics Bağzı Pluginlerin Özellikleri Hile engelleyici hem log olarak görev yapar admine hileyi bildirir hemde 5 sn oyundan uzaklaştırır Chestshop daki buglar tamamen ortadan kaldırılmıştır Bu yolla kendi Marketinizi açar ve Ticarey yaparsınız otomatik yenilenen...
  21. gbmaizol

Süpercraft Açılmıştır Yepyeni Ve Süper Bi Server

Merhaba Arkadaşlar Size Adı Gibi Süper Bi serverle Geldim====>SÜPERCRAFT<==== Kaçırmayın Gelin Server Sürümü = 1.7.2-1.7.5 Server Bilişimi = AxiTR Server Ip = 46.20.1.98:1130 Server Hakkında Bilgi = Arkadaşlar Sözü Fazla Uzatmadan Söylüyorum Arkadaşlar Bu Serveri Kaçırmayın Uzman...