Arama sonuçlarınız

1. eglishfast

WorldOfCave | Emek SkyBlock | 1.12.2 | Play.WorldOfCave.com

Kopyalanabilir İp: Play.WorldOfCave.Com Sürüm: 1.12.2 (Bü sürüm dışında giriş yapamazsınız) WebSite: www.WorldOfCave.Com (WebSiteden kayıt zorunludur)
  2. eglishfast

WorldOfCave | OPFaction, Emek SkyBlock, SkyWars | 1.8.x-1.13 | Play.WorldOfCave.com

<Genel Bilgilendirme> Web Site: www.WorldOfCave.com IP: Play.WorldOfCave.com Sürüm: 1.8.x-1.13 Kapasite: 400 Discord: <Teknik Bilgileri> İşlemci: i7 7700 Ram: 32 GB DDR4 Depolama: SSD Lokasyon: Almanya <Yetkililer> Kurucu: AlperenTR Kurucu: ArdaOrhun Asistan: nman44 Sunucu içi görüntüleri...
  3. eglishfast

Tüm Sunucularda bulunan açık

Selam millet Bungeecord kullanan tüm sunucularda bulunan bir açık ./authme komutu bu komut kesinlikle engellenmeli yöneticilerin ve oyuncuların hesapları çalınabilir. Benim başıma geldi sizde yanmayın. Gerekli skript aşağıdaki gibidir; on command "/authme": send "&4&lYasaklı komut!" to...
  4. eglishfast

PvP için bir istek

Merhabalar pvp sunucum için oyuncu öldüğünde öldüren kişiye bir eşya vermesini istiyorum (Nether yıldızı mesela 399 kodu) &bPvP&3Coin diyelim bu eşyayı vermesi için bir skript yazabilirmisiniz acaba teşekkürler şimdiden :))
  5. eglishfast

Skript istek

Merhaba beyler faction sunucumda edit var burada kuvars kazıp coin alıyorlar. ben her 128 kuvars kazıldığında bir tane coin vermesini istiyorum ben yapamadım yardımcı olabilecek varmı ? verilecek item adı: 399 1 name:&6&lA&7&LG_&3&LEditParası lore:&e[&5EditParası&e]
  6. eglishfast

İstek Skript

Selam millet Ben sunucuya stop çekilince tüm oyuncuların analobiye atılmasını istiyorum. ./stop yazıyorum oyuncudada /lobi yazacak stop atmadan önce yapılabilir sanırım yapabilecek birisi varmı ? şimdiden teşekkürler
  7. eglishfast

AlpGamesTR Network / +80 Online / 1.8.* - 1.11.* / Faction,SkyBlock,PvP,SG,ConConCraft,MiniGames

Play.AlpGamesTR.Net Oyna.AlpGamesTR.Net Mc.AlpGamesTR.Net WEB SİTE www.AlpGamesTR.Net AlpGamesTR Factions ilk olarak 2014 yılının sonunda AlpGamesTR Adı İle oyuncunun beğenisine sunulmuştur. Sunucunun online olmasından çok kısa bir süre sonra oyuncuların sevgi ve beğenisini...
  8. eglishfast

Kick skript

Servere chatcraft ile giriş yapılıyor oyuncu oyuna girince " I joined from my android device with ChatCraft! Don't miss the new update! " yazıyor bunu yazınca kicklemesi için bi skript yapabilirmisiniz ?
  9. eglishfast

IP Sınırı

Selam insanlık sunucuda aynı ipden 2 kişi olunca 3. kişi girmeye çalışırsa onu kicklemesini sağlayan bir skript veya başka bir yol varmı ?
  10. eglishfast

Skript lazım Beyler

Selam Millet ben bir skript istiyorum zor olmaz heralde mesela oyuncu bardak yazınca kicklesin kick mesajıda verebilelim böyle bişe yapabilirmisiniz ?
  11. eglishfast

Youtuber

Selam Millet sunucumda reklam vermek için bir youtuber arıyorumda max 50Tl ödeme yapabilirim. İşBank veya ininal ödemesi olabilir. Varmı tanıdığınız bildiğiniz güzel video çeken Sağlam adam olsun parayı alıp kaçmasın.
  12. eglishfast

Lokasyon

Selam Millet Ben almanya lokasyon kullanıyorum sunucumda aşırı ping var sunucum ve tps sorunları var tps 10 15 arası değişiyor. Ping ise 100den aşağıya inmiyor ne yapmalıyım Sizce Türkiye lokasyona geçmelimiyim Batihost kullanıyorum sunucudan memnunum
  13. eglishfast

Papar spigot

Beyler şu an spigot kullanıyorum acaba paper spigot'a geçsem tps artışı olurmu acaba bazı kişiler çökme falan olur diyor kararsız kaldım.
  14. eglishfast

Timings'e bir bakaramısınız sorun nerde

https://timings.spigotmc.org/?url=jukimuyodo Sorun nerde bi bakarmısınız World Save vermiş bişeler 30Dk da bir kayıt alıyordu onu 90 Yaptım https://timings.spigotmc.org/?url=kaxojigejo
  15. eglishfast

Merhaba İnsanlık

Millet Serverimde tpsyi arttırmak içim rammı almalıyım anlamadım bi bakarmısınız resimlere Buda makinadan
  16. eglishfast

Lobi 1 Lobi 2

Beyler selam lobi 1 lobi 2 diye nasıl yapılıyor ? çakmalobidede aynısı yapılabilirmi ? Güncel +++ Güncel +++
  17. eglishfast

Online oyuncu gösterme

Arkadaşlar pusula ile servere ışınlanma kısmında ve citizens plugininde ışınlanmadan önce o serverde kaç oyuncu var gösteren kodlar nelerdir bilen varmı acaba ?
  18. eglishfast

Bungeecord sunuculara gidilmesi için NPC kullanmak istiyorum.

Lobi sunucuma bungecord ile bağladığım sunuculara gidilmesi için NPC kullanmak istiyorum fakat kullanacak bir plugin bulamadım lütfen bana bunun hakkında yardım edermisiniz ? +
  19. eglishfast

Selam Millet

Serverimde türkçe harfleri kullanmak istiyorum ama kullanılmıyor bazı sunucular türkçe harfleri kullanabiliyor ben nasıl yapabilirim onu ?
  20. eglishfast

AlpGamesTR Ramazan Çekilişi

AlpGamesTR Ramazan Çekilişi 500Tl Değerinde Ödül! Hemen Katıl! Server IP: Play.AlpGamesTR.Net WebSite: www.AlpGamesTR.Net Forum: Forum.AlpGamesTR.Net Hemen Çekilişe Katıl: http://www.alpgamestr.net/toplam-500-tl-degerinde-odul.html
  21. eglishfast

Acil Beyler

Birisi nasıl oluyorsa çakma lobiden giriş yapmadan ana lobiye girmiş ve serverde reklam yapmış bakın bu reklam kimin LegendCraftTR nin reklamı. Bunu nasıl kapatabilirim ? bungeecord true ama giriyor nasıl oluyorsa
  22. eglishfast

Selam İnsanlık Serveri 1.8 1.9 Yapmak istiyorum...

Selam insanlık Serveri Başlıktaki gibi 1.8 1.9 Yapmak istiyorum. Amma ve lakin Spigot ve bungee dosyalarını bulamadım yardımcı olur musunuz.
  23. eglishfast

CraftTurkMC SkyBlock Server 1.8.X (Premium)

Hard SkyBlock IP ADRESİ; Play.CraftTurkMC.Network WebSite CraftTurkMC.network CraftTurkMC Sunucumuz yeni açılmış olup geriye dönük pek anımız olmadı. Ancak bu benim ilk sunucum Değildir 2 Yıldır Açık olan AlpGamesTR Serverimde var o server crack ben ise Türkiye'ye yavaştan premium...
  24. eglishfast

Xenforo

Yukarıdaki gibi bu güncelleme paylaşılan plugin ismi ne beyler xenforo için bulamadım ben
  25. eglishfast

AnaLobi

AnaLobi için bir eğlence plugini önerin beyler :D